מידע שימושי חיפה- מה הם הרחובות של החרדים?

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אניתי;1897186:
אם כבר דיברו על מחירי הדירות שעלו. האם דירה ברחוב ארלוזורוב (בהתחלה) שמורה, קצת משופצת, תקרות גבוהות, שלשה חדרים יפים (בטאבו 2 חדרים עם מרפסות ועשו לה שיפוץ כך שיצאה 3 חדרים ובמרפסת מהסלון יש מטבח) איזה 75 מ"ר (בטאבו 55 מ"ר) עם נוף לים מהמטבח. האם 750,000ש"ח זה מידי הרבה לקחת עליה?? סתם מעניין אותי, כי זה מישהו שאני מכירה וכבר המון זמן לא מצליח למכור את הדירה, זה מידי יקר??

כן זה יקר
:(
ואת רואה שהיא לא מצליחה למכור

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י זה אני;1896995:
בקיצור, מי שרוצה לבוא לגור בחיפה מוזמן בחום!!!!
אבל ללא מתווכים!!!!!!!!!!!!!!!!!! הם העם הכי שקרן פה בחיפה!!!!!

נכוווווווווןןןןןןןןןן[כאחת שקנתה דירה לא ממזמן]?

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שוב, אין כאן סגירת מרפסות, הן היו תמיד מקורות ומצורפות. רק עשו שינוי בחדרים כך שיצא 3 חדרים.
הנה בעבר נכנסו לסלון מששמאל ומטבח מימין ולבסוף חדר גדול ממנו יוצאת מרפסת.
היום סגרו את המטבח לחדר את הסלון לחדר ובחדר לשעבר עשו סלון ומהסלון עשו מטבח במרפסת.
הכל חוקי כי אין שינוייי חזיתות. אתם לא מכירים דירות בב"ב שחצי מהבית היה פעם מרפסות מקורות עם תריסים שאנשים הוסיפו לבית??
בואו נשאל בנוסף אחרת, האם 3 חדרים, בלי קשר לטאבו, של 75 מ"ר יכולה להימכר ב750000 ש"ח בתחילת ארלוזורוב???

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
איפה בתחילת ארלוזרוב-פינת הרצל או יותר קרוב להרצוג??ואיזה צד
צד של מיכאל או של בלפור???

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חביבה;1897395:
זה לא נשמע לי יקר.
הדירה צריכה שיפוץ או שמשופצת?

זה יקר, אני ראיתי דירה משופצת במרכז רחוב מיכאל 70 מטר שרצו עליה 730000
ועכשיו הם ירדו ל 700000

להרגיש בבית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אניתי;1897382:
שוב, אין כאן סגירת מרפסות, הן היו תמיד מקורות ומצורפות. רק עשו שינוי בחדרים כך שיצא 3 חדרים.
הנה בעבר נכנסו לסלון מששמאל ומטבח מימין ולבסוף חדר גדול ממנו יוצאת מרפסת.
היום סגרו את המטבח לחדר את הסלון לחדר ובחדר לשעבר עשו סלון ומהסלון עשו מטבח במרפסת.
הכל חוקי כי אין שינוייי חזיתות. אתם לא מכירים דירות בב"ב שחצי מהבית היה פעם מרפסות מקורות עם תריסים שאנשים הוסיפו לבית??
בואו נשאל בנוסף אחרת, האם 3 חדרים, בלי קשר לטאבו, של 75 מ"ר יכולה להימכר ב750000 ש"ח בתחילת ארלוזורוב???

לא יודעת לגבי ב"ב, בשכונת הדר בחיפה המרפסות בד"כ הן לא חלק מהשטח של הבית לפי הגרמושקא. ז"א שיש בעיה חוקית לשנות את היעוד של המרפסת.

למעשה- רוב הדירות סגרו מרפסות לחדרים והפקחים מעלימים עין.

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הדירה בארלוזורוב שלושים ומשהו..., .בצד שמאל.
זה לא מרפסות סגורות שפקחים מעלימים עיין. ממש חלק מהדירה הם היו.
בואו נתיחס לזה כאל 3 חד' אמיתית אך מטבח במרפסת סגורה וממנו מתאוורר גם הסלון.
יקר 740,000ש"ח??
הבנתי שכנראה שקצת. אבל לא הזוי, אפשר עדיין לנסות, נכון??

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תנסי לדעתי זה יקר
איזה קומה זה

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קומה שניה (אחת לפני האחרונה) +גרם מדרגות אדיר בכלל להיכנס לבניין. לא חשבתי על זה כשיקול ג"כ.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בחיפה זה בעיה במדרגות
דירה שיש לה מעל 60 מדרגות מאוווד קשה למכור אותה
כמה מדרגות זה???
ובטח שזה שיקול -רציני מאווד לדעתי כמובן.

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שזה ארלוזורוב 35 . וזה יותר מ-60 מדרגות ודאי!!! החכמתם אותי.....תודה לכולכם!!!

יענקושש

משתמש חדש
שמעתם על מושע?
ואני שואל תכלס' חוץ ממשכנתא אם לגור לא עדיף בזול הרי אף אחד לא יבוא ויקח את הדירה מתי שהוא?

MP3+

משתמש פעיל
האם רחוב ארלוזורוב במספר 72 זה חרידי אשמח לתשובה
ממש חרדי?? ברור שלא! יש כמה בודדים.
אבל זה רחוב מזעזע. תברר טוב טוב על כל בנין.
אחותי גרה שם. כל מיני מסוממים מסתובבים בלילה( לילה הכוונה הערב המוקדם של בני ברק).
היא גרה בקומה שניה. אבל מלבד הקומה שניה יש גרם מדרגות עקומות שלא יודעת איך אישה מעלה לבד עגלה...
אצלה בבנין יש שכן ממש לא סימפטי בלשון המעטה...
בבנין לידה יש שכן ערבי שיום אחד ירו לו לדירה- סוג של מאפיה...

כמה טוב השם.

משתמש חדש
ארלוזורוב משתנה הבנינים שקרובים לגואלה מאד חרדיים ככל שיורדים פחות חרדי אבל עדין יש הרבה.
הבנינים הגבוהים 90+ מסוממים וכו'
(אני לא גרה בארלוזורוב אלא רחוב ליד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה