חיסוני ילדים

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
רק מי שבאמת יודע שישיב

משום מה צצים כל מיני שמועות
שבתוך החיסוני ילדים הכניסו לשם את החיסון קורונה ועוד שלל גיבובים שאני שומע
ואט אט הדברים מלחיצים אותי(ויש לי ילדים לחסן)

מישהו יודע משהו או שזה פשוט אנשים שמשועממים שמחפשים כל הזמן
למצוא בעיות בעולם
(אין עניין לפתח פה דיון ארוך אלא פשוט מעניין אותי אם יש ממש בדברים הללו או לא)

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ברור קונספירציות
בכלל אין אישור FDA לחיסוני קורונה מתחת לגיל 5
כיוון שבניסויים קליניים הם לא היו מספיק יעילים
(מאותה הסיבה שהקורונה בעצמה "לא יעילה" בגילאים הללו)
ליתר בטחון אתה יכול להסתכל על התווית של כל חיסון ולראות מה כתוב עליו

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
ברור קונספירציות
בכלל אין אישור FDA לחיסוני קורונה מתחת לגיל 5
כיוון שבניסויים קליניים הם לא היו נספיק יעילים
ליתר בטחון אתה יכול להסתכל על התווית של כל חיסון ולראות מה כתוב עליו
יופי אני צריך לשמוע שכמה אומרים ככה
כי משום מה יש כל כך הרבה פייק (כנראה)
שמלא אנשים מתבלבלים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יעזור לכתוב שאני גם יודעת מברור אישי שאין שום חיסוני קורונה אצל ילדים עכשיו?

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
איך אתה מגיע למידע המבלבל הזה?
אני גם מחסנת ולא שמעתי........
הכל התחיל מחיסוני הקורונה
ששם כולם יודעים שהיה הרבה מתנגדים
ואז כשהתחילו התופעות לוואי של הנשים(ואין צורך להרחיב אבל זה וודאי מבוסס)
אז משם יש כאלה שלקחו את זה כבר לעוד מקומות

באמת שהשמועות התחילו ממש בזמן האחרון
לצערי יש אנשים שפשוט מספרים ככה
אצלי פעם אחד זה היה נהג שלקח אותי נסיעה
פעם נוספת היה איך שבא להתקין אצלי משהו בבית
פעם שלישית זה היה אחד שדווקא אני מכיר

בקיצור לא חסר מקומות(ולא שאני סומך על כל שטות אבל משום מה קרה כמה פעמים ולכן אני שואל

A F

משתמש מקצוען
רק מי שבאמת יודע שישיב

משום מה צצים כל מיני שמועות
שבתוך החיסוני ילדים הכניסו לשם את החיסון קורונה ועוד שלל גיבובים שאני שומע
ואט אט הדברים מלחיצים אותי(ויש לי ילדים לחסן)

מישהו יודע משהו או שזה פשוט אנשים שמשועממים שמחפשים כל הזמן
למצוא בעיות בעולם
(אין עניין לפתח פה דיון ארוך אלא פשוט מעניין אותי אם יש ממש בדברים הללו או לא)
בשבוע שעבר בננו בן 9 חודשים חוסן השינוי היחיד היה. שנתנו לו טיפות לפוליו "כי יש מגפה" הצטערנו שלא ביררנו מספיק קודם כי הסבירו לנו שהוא מקבל את זה כי יש אוכלוסיה שלא מתחסנת ולכן הוא צריך את זה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בשבוע שעבר בננו בן 9 חודשים חוסן השינוי היחיד היה. שנתנו לו טיפות לפוליו "כי יש מגפה" הצטערנו שלא ביררנו מספיק קודם כי הסבירו לנו שהוא מקבל את זה כי יש אוכלוסיה שלא מתחסנת ולכן הוא צריך את זה
תמיד נותנים גם טיפות (בכל אופן בשנים האחרונות) החיסון שמזריקים מונע
החיסון הזריקה המומת מחסן את מערכת הדם והחיסון בחי מוחלש שמגיע בטיפות מחסן את מערכת העיכול
אין קשר בין מערכת העיכול לדם כלומר זה אפס חיסון למערכת העיכול עד שלא מקבלים את החי המוחלש, שזה אומר שבמקרה הדבקה מישהו שמחוסן רק במומת עלול לפתח וירוס אך בע"ה זה לא יעבור לדם שזה ממש סכנה.
במקרה שיש אדם עם מערכת חיסונית מדוכאת בסביבה שלכם אז צריך להיזהר 6 שבועות אחרי החיסון המחולש.

A F

משתמש מקצוען
תמיד נותנים גם טיפות (בכל אופן בשנים האחרונות) החיסון שמזריקים מונע
החיסון הזריקה המומת מחסן את מערכת הדם והחיסון בחי מוחלש שמגיע בטיפות מחסן את מערכת העיכול
אין קשר בין מערכת העיכול לדם כלומר זה אפס חיסון למערכת העיכול עד שלא מקבלים את החי המוחלש, שזה אומר שבמקרה הדבקה מישהו שמחוסן רק במומת עלול לפתח וירוס אך בע"ה זה לא יעבור לדם שזה ממש סכנה.
במקרה שיש אדם עם מערכת חיסונית מדוכאת בסביבה שלכם אז צריך להיזהר 6 שבועות אחרי החיסון המחולש.
אני לא זוכר אצל ילדי הגדולים שהם קיבלו טיפות רק בכתה ד' או ה'
אבל זה קצת "הפחיד" אותנו שאמרו לנו ש-6 שבועות צריך לשטוף ידיים טוב אחרי החתלה
אבל המון תודה על המידע!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא זוכר אצל ילדי הגדולים שהם קיבלו טיפות רק בכתה ד' או ה'
אבל זה קצת "הפחיד" אותנו שאמרו לנו ש-6 שבועות צריך לשטוף ידיים טוב אחרי החתלה
אבל המון תודה על המידע!
אני לא יודעת בני כמה הילדים הגדולים שלך, אבל אחים שלי בני 11 קיבלו את החיסון בטיפות כשהיו תינוקים.
והסיבה שצריך להיזהר לשטוף ידיים זה כי החיסון המוחלש ממשיך להדביק בצואה וברוק במשך 6 שבועות.

• תודה
Reactions: A F

A F

משתמש מקצוען
אני לא יודעת בני כמה הילדים הגדולים שלך, אבל אחים שלי בני 11 קיבלו את החיסון בטיפות כשהיו תינוקים.
והסיבה שצריך להיזהר לשטוף ידיים זה כי החיסון המוחלש ממשיך להדביק בצואה וברוק במשך 6 שבועות.
זה מאוד מעניין כי אצל הילד הקודם (בן 4.5) הוא לא קיבל טיפות ושאלנו את האחות למה עכשיו כן צריך?! היא ענתה בגלל שיש "התפרצות"

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה מאוד מעניין כי אצל הילד הקודם (בן 4.5) הוא לא קיבל טיפות
זה המעניין :)
הבן שלי בן 3 וכן היה חלק מהרשימה טיפות, (אני יודעת כי לא יכלו לתת לו את הטיפות כי היה בסביבה שלו מישהו מדוכא חיסון וזה יכל לסכן אותו.
לא מאמינה שהיה הבדל כל כך גדול ברשימת החיסונים בין הילד שלכם לילד שלי.

• תודה
Reactions: A F

A F

משתמש מקצוען
זה המעניין :)
הבן שלי בן 3 וכן היה חלק מהרשימה טיפות, (אני יודעת כי לא יכלו לתת לו את הטיפות כי היה בסביבה שלו מישהו מדוכא חיסון וזה יכל לסכן אותו.
לא מאמינה שהיה הבדל כל כך גדול ברשימת החיסונים בין הילד שלכם לילד שלי.
אז יש עניין לתת לו (לבן בן ה4) טיפות?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה