דרוש מידע חימום אינפרא לד מכירים

העיצוב המושלם

משתמש צעיר
כל שנה מחדש חוזר הפרסום שלהם
מישהו קנה את ויודע להגיד אם זה מומלץ
מבחינת איכות החום
בטיחות
זולל חשמל?

העיצוב המושלם

משתמש צעיר
מצורף

קבצים מצורפים

• 20230101_180900.jpg
    20230101_180900.jpg
    1.8 MB · צפיות: 109

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי יש בחדר ילדים.
מחמם מאד טוב, הבעיה שאין רמות חימום ולפעמים זה כבר מידי חם. (אני עושה עם שעון שבת שידלק ויכבה)
מומלץ לא להתקין מעל מיטה של ילדים, כי מי שמתחת לזה, יהיה לו מידי חם.

CO2

משתמש פעיל
לי יש בחדר ילדים.
מחמם מאד טוב, הבעיה שאין רמות חימום ולפעמים זה כבר מידי חם. (אני עושה עם שעון שבת שידלק ויכבה)
מומלץ לא להתקין מעל מיטה של ילדים, כי מי שמתחת לזה, יהיה לו מידי חם.
באיזה איזור בארץ?

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

שירלא

משתמש רשום
בשביל להבין יותר-
האם זה כמו לדוג' מפזר חום/תנור חום/וכד'
שתולים על הקיר
ובקיץ מורידים אותו?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לוקח בין W600 - 850W, בעוד שמכשירי חימום אחרים כגון רדיאטור ומזגן לוקחים כ2000W - 2500W/
לא מדויק
רדיאטור לוקח 2500W רק בזמן שהוא עובד (הנורה דולקת) ולרדיאטור איכותי יש המון הפסקות!
והפנל לוקח כל הזמן 850W
בשורה תחתונה לא בטוח שזה באמת חסכוני

ככר השוק

משתמש מקצוען
בחשבון החשמל ההוכחה די חותכת. כשהשארנו רדיאטור (טוב ואיכותי) החשבון היה אסטרונומי. עם הפאנלים האלה היום זה כמו מזגנים, או פחות (קשה לבודד כי בחלק מהחדרים יש פאנל ובחלק מזגנים. הפאנלים על שעון שבת לסירוגין)

מ.י.ש.הו

משתמש רשום
לוקח בין W600 - 850W, בעוד שמכשירי חימום אחרים כגון רדיאטור ומזגן לוקחים כ2000W - 2500W/
מזגן 1 כ"ס לוקח לחימום כ-800W ובחדר קטן הוא גם מכובה עם הטרמוסטט בערך חצי מהזמן (תלוי במעלות ובקור). לפי זה דוקא המזגן יכול להיות חצי מחיר..

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש למישהו עוד מידע? אנחנו שוקלים את זה ברצינות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה