חילופי משמרות

@Simcha

משתמש מקצוען
אוטוטו עולה אתגר האקטואליה הגדול מיד אחרי פסח.
לא יפה.
הסגר רוקן את הרחובות והותיר את האנשים לעשות סדר וניקיון בביתם. מי מאיתנו לא מצא בזמן הזה איזה @עכביש שניצל את השקט ויצא לשוטט בבתי השכונה? מי מאיתנו לא שלח את אותו @עכביש לעולם שכולו טוב ומנעמים?
כיצד נבוא כעת בטרוניה על היעלמותו יחד עם הרעיונות הגדולים אותם טווה ותכנן עבורנו ברשת?

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
קבלתי על כך בעבר,
שהאתגרים לא מאתגרים צורות כתיבה אלא נושאי כתיבה.
אז קבלתי.
אולי צריך להתלונן בתדירות גבוהה יותר... לא בטוח שכולם ראו את הקובלנא, ובטוח שהרוב לא זכרו שהגיע 'רגע האמת'. מה לעשות, בני אנוש אנו.

עטרה ד

משתמש מקצוען
למה להתלונן?
הרב המנהל עוקב אחרי הפורום ככל הנראה. ורואה את רוח הדברים. אם יראה לנכון ואם נמצא חן ותעלה עתירתנו לפניו, אולי ישנה משהו. (לא נכתב בציניות)

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אולי זה צריך להגיע ממקום אחר ולא באתגרים הדו-שבועיים הרציפים.
לא כל הניקים שזוכים בפתיחת האתגר החדש אכן יכולים לאתגר בצורה כזו.
אולי נפתח אשכול הצעות שיהיה זמין לציבור להעלאת רעיונות לאתגרים, והמנהלים ידוגו משמה כל פעם את הרעיונות שישאו חן וחסד?

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אולי זה צריך להגיע ממקום אחר ולא באתגרים הדו-שבועיים הרציפים.
לא כל הניקים שזוכים בפתיחת האתגר החדש אכן יכולים לאתגר בצורה כזו.
במחילה, לא בדיוק הבנתי.
אפשר הסבר?
אולי נפתח אשכול הצעות שיהיה זמין לציבור להעלאת רעיונות לאתגרים, והמנהלים ידוגו משמה כל פעם את הרעיונות שישאו חן וחסד?
רעיון לא רע, אבל בהתחשב שאתגרים חדשים עולים לפני השטח אחת לשנה (בהגזמה) זה נראה לי די מיותר.
אם יש רעיון לשיפור אפשר לפנות ישירות למנהלים, זה מה שאני הייתי עושה.

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
במחילה, לא בדיוק הבנתי.
אפשר הסבר?
אם הבנתי הטענה היא על האתגרים הדו שבועיים שמנוהלים בידי ניקים מתחלפים.
אני אומרת שכנראה לא כל ניק שזכה באתגר הקודם ופותח את החדש - מספיק מקצועי כדי לפתוח אתגר מקצועי.
עדיף למצוא לאתגרים בטכניקות כתיבה מסגרת אחרת, כי לדעתי זה לא ילך עם המסגרת הנוכחית של האתגרים.

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
אם הבנתי הטענה היא על האתגרים הדו שבועיים שמנוהלים בידי ניקים מתחלפים.
אני אומרת שכנראה לא כל ניק שזכה באתגר הקודם ופותח את החדש - מספיק מקצועי כדי לפתוח אתגר מקצועי.
עדיף למצוא לאתגרים בטכניקות כתיבה מסגרת אחרת, כי לדעתי זה לא ילך עם המסגרת הנוכחית של האתגרים.
יש בזה.
אבל בלי תחרות ומנצחים ההשתתפות תהיה כמו באתגרים החודשיים ז"ל.
כשלמישו יהיה משהו טוב הוא יפרסם אותו בפני עצמו.
אולי אפשר לתת דגש בתקנון האתגר על עניין המקצועיות והלמידה.
או לחילופין לנצח באתגר, ואז לחנך את כל המעצבנים איך אמור להיראות אתגר :mad: :p
וכאן המקום להצדיע ל @הנף מקלדת על האתגר המקצועי לעילא. שאפו.

נערך לאחרונה ב:

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
מאיפה ההנחה שהרמת קרנה של השירה (או בעצם כל כתיבה מקצועית שאותה מְבכּים כאן) חייבת לבוא במסגרת האתגרים? אם זה נכון שלא כל אחד מסוגל לפתוח אתגר מקצועי (את חטאי אני מזכירה, האתגר שהעליתי בעצמי בהחלט לא היה מספיק מקצועי עקב היותי חדשה מאוד בפורום באותו זמן...), האם מוכרח שההתקדמות תהיה למטרות רווח? יש לנו פה די חומר מקצועי וכותבים מקצועיים בשביל ליזום רעיונות מתאימים, באישור ההנהלה כמובן. מה מונע מזה לקרות?

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
או לחילופין לנצח באתגר, ואז לחנך את כל המעצבנים איך אמור להיראות אתגר :mad: :p
לפעמים באמת יש אתגר כזה, ואז מרגישים עוד יותר בנח לתת אתגר שהוא בעצם רק השראה "כי מותר אתגר כזה מדי פעם".
אולי אפשר לתת דגש בתקנון האתגר על עניין המקצועיות והלמידה.
הפורום הוא למתלמדים ולא [רק] למקצוענים, הלא כן?
אז לא נראה לי שזה הפתרון.
הצעה אחרת - אין לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה