חיים ברווח - תשובה לשאלת המיליון (לכל האשכולות האחרונים בנושא זה)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיים ברווח

משתמש רשום
נכתב ע"י תרצונת;2341066:
האם יהיה ניתן לקבל את הסיכומים במייל לשמירה ולמעקב?

בכל 31 לחודש נשלח דו"ח במייל והמלצות המערכת, לכל המנויים שביקשו דו"ח במייל.

(לבקשת דו"ח במייל: שולחים למייל של חיים ברווח בקשה לשליחת דו"ח במייל + אמצעי זיהוי של התיק האישי שלכם + סיסמא/תוקף כ.א.)

לתשומת לב, הדו"ח במייל נשלח רק ביום האחרון. למעונינים לעקוב במשך כל החודש אפשר להוציא בפקס דו"ח עדכני בכל עת. נכנסים לשלוחה – משוב מידע 4 ו-2, מזינים מס' פקס והד"וח נשלח.

בהצלחה!

חיים ברווח

משתמש רשום
לתשומת לב קהל הפורום

בעוד פחות מעשרה ימים מתחילה שנה לועזית חדשה,
הזמן להצטרף למעגל המנויים המרוצים,
לרשום בעקביות הכנסות והוצאות, לייעל ולשדרג את המצב הפיננסי שלכם,
בהצלחה צוות "חיים ברווח"

בידרמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
זה מה שקורה כשמאיר גולד (המודיע) נחשף ל'חיים ברווח'

עורך מדור צרכנות בהמודיע גילה את חיים ברווח, והחליט להקדיש לכך מדור שלם...
בסוף הוא השאיר דמי חנוכה לקוראי המדור - הנחה משמעותית לקוראים - 70 ש"ח במקום 85 ש"ח לחודש (ל-4 חודשים הראשונים, אחרי כן המחיר הוא 55 ש"ח לכולם)
שווה קריאה!

צפה בקובץ המצורף 330039

קבצים מצורפים

• צרכנות 20 12.pdf
    KB 436.3 · צפיות: 55

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בידרמן;2362692:
עורך מדור צרכנות בהמודיע גילה את חיים ברווח, והחליט להקדיש לכך מדור שלם...
בסוף הוא השאיר דמי חנוכה לקוראי המדור - הנחה משמעותית לקוראים - 70 ש"ח במקום 85 ש"ח לחודש (ל-4 חודשים הראשונים, אחרי כן המחיר הוא 55 ש"ח לכולם)
שווה קריאה!

צפה בקובץ המצורף 330039

כתבה מחמיאה מאד!

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע על אנשים שמעידים שאכן המערכת הזו עזרה להם.
על פניו לא מסתבר שהמערכת הזו תעזור להם,
כיון ששינוי תקציב בבית זה דבר מאוד מורכב וזה לא הולך עם מערכת, חכמה ככל שתהיה. זה בא רק בלשבת אצל יועץ מומחה ולהקדיש לזה זמן.
ואני כבר לא מדבר על העצבים של לתפעל מערכת טלפונית.

ספרו לי על מישהו שלמד אנגלית ע"י שמיעת דיסקים...

בידרמן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מנסה לעזור;2362767:
כיון ששינוי תקציב בבית זה דבר מאוד מורכב וזה לא הולך עם מערכת, חכמה ככל שתהיה. זה בא רק בלשבת אצל יועץ מומחה ולהקדיש לזה זמן.

קשה לענות על רגל אחת, אבל ברור שהעיקביות היא הא'ב' של המערכת, אבל בניגוד לאפשרויות אחרות, כאן זה קל מאד!! ופשוט!!
למה קל?
ראשית כל, המערכת נותנת לך קיצור דרך מיד עם ההרשמה לרישום הוצאות והכנסות, אחד לזה ואחד לזה. אז בס"ה לרשום הוצאות והכנסות זה אפילו לא להוציא דף ועט, להתקשר לטלפון של "הכנסות" ולרשום, להתקשר לטלפון של "הוצאות" ולרשום. כמה פשוט.
ומה בעיקר הבונוס? שיש כלכלן מקצועי שעוקב יחד אתכם על החשבון, זה פשוט מדהים איך שעיניים חיצוניות מסוגלות לעזור.
סיפורים על המערכת שמעתי הרבה, אבל מה שאני חוויתי על בשרי זה אף אחד לא יכול לספר לי.
אפשר להגדיר את זה במשפט חכם אחד: שאלת חכם חצי תשובה, כי כשיודעים את השאלה סימן שמבינים את המצב. ההשתקפות של המצב הכלכלי כפי שזה נראה במערכת, כמה אני מכניס, כמה ההוצאות, לקראת מה וכמה צריך להתכונן ועוד ועוד, שווה כל שקל.

חיים ברווח

משתמש רשום
ראשית-אכן, רבים רבים הם המעידים בכל פה כי המערכת שינתה להם את החיים, פשוטו כמשמעו, "נולדנו מחדש"... הם מעידים, ולא אנו נהיה להם לפה, אדרבא, מזמינים אנו את לקוחותינו לעלות מעל במה זו ולשתף בסיפורם האישי מתוך תחושה שכולם באותה סירה והשיתוף יוכל להיות לתועלת וסיוע לאחרים. (וכבר השכיל מי שהשכיל לעשות כן...)
שנית- לגבי השאלה שנשאלה: כשמגיעים ליועץ, מכינים ראשית- "תשקיף". כלומר- מודעות ובהירות במספרים מדויקים על כל חשבון הבית.: הכנסות, הוצאות, חובות וכו'... רק לאחר מכן נגלה את נקודת התורפה ונדע כיצד ליצור שינויים.
מערכת 'חיים ברווח' נותנת ה-כ-ל!
יוצרת- * תשקיף אמיתי בזמן אמת בלי פספוס והשמטה.
* מגלה הוצאות חסרות ומבקשת להשלים.
* לומדת את סגנון המשפחה ומסתכלת קדימה לאורך השנה.
* מחשבת ומתכננת את השינוי הדרוש.
המערכת מגלה את נקודות התורפה, ומסייעת ב: -חוסר עקביות בתוספת הכנסה,
-קניות גדולות ללא חישוב ותקציב. - תשלומי חובות גבוהים מהיכולת. - התמודדות עם ארועים ושמחות. ועוד ועוד,
השימוש במערכת כולל משוב ,הערות והארות באופן תמידי. המנחים את המשתמש ומנתבים אותו בדרך המתאימה לו באופן אישי, מה שמהווה יעילות כמדריך אישי צמוד. זאת-מלבד המענה האנושי של חיים ברווח. שזמין בכל יום ועונה ומכוון בסבלנות, במקצועיות ובאופן אישי לכל פונה.
שימוש פורה והצלחה לכולם!

ril

משתמש פעיל
אל תמנע טוב מבעליו
אני מכירה אחת שהיה לה קשה מבחינה כספית , ונוסף על כך גם בלבול ואי ידיעה מה המצב בדיוק.
לפעמים היא הרגישה חנוקה ולפעמים חשבה שיש לה ברווח , אפילו הם היו אצל יועץ שלמד את המפה ולימד אותם את החלוקה הנכונה לקטגוריות אך היה חסר להם את העקביות ברישום, וכן להסיק מסקנות מה יוצא מהרישום הם לא ידעו . לפני כמה חודשים היא שמעה על הטלפון של חיים ברווח והם החליטו לנסות.

והיא לא גומרת להלל ולשבח . לדעתה זה חובה בכל בית!
היא מדגישה שהנושא הכלכלי נהפך אצלה רק לבונוס, היא קיבלה בית במתנה, והילדים שלה קיבלו הורים רגועים ומחייכים, לא תלויים בחסדי הפקיד בבנק וכו'.
נכתב ע"י מנסה לעזור;2362767:

שאלתי אותה ולהלן תגובתה:
תארי לעצמך מה קורה לאדם שחסר לו כסף לדברים חיוניים, שלא יודע איזו הוצאה הולכת ליפול עליו? הוא פשוט נובל! אין לו כח לעבוד ולהכניס כי הוא ממילא לא גומר את החודש.

לעומת זאת מה קורה לאדם שיודע בברור שחסר לו סכום איקס ע"מ לגמור את החודש?
הוא יעשה הכל ע"מ להכניס את הסכום, והכל- זה גם דברים שלא נמצאים במודע . פתאום יעלו לו רעיונות איך מייצרים כסף ,פתאום הוא מעיז לבקש ההעלאה במשכורת . זה לא נעים, לא היה לו אומץ, אך כעת הוא יודע שזה דרוש לו וזה הפתרון שלו.
ואת זה המערכת נותנת ובגדול!

ולגוף השאלה:
שינוי תקציב הוא דבר פשוט. המודעות לשינוי זה החלק הקשה.
ע"מ לעשות שינוי דרוש 2 דברים: א. לדעת שנדרש שינוי. ב. לדעת שכדאי לשנות.
ואני אסביר,
א. מי שלא יחליט שהוא חייב לדעת ברור מה קורה ,עדיין נראה לו להמשיך להתגלגל במסלול של נכנס ויוצא, מה שבא ברוך הבא ומה שיוצא -יוצא , בדרך כלל הכל בסדר , מסתדרים אח"כ
לא יוכל לעשות כלום כי לא חסר לו כלום.
ב. גם מי שיודע בברור שהוא חייב לעשות סטופ, אם הוא לא יראה מול העיניים את התוצאות,
יהיה לו מאוד קשה להיות עקבי.
המערכת הזו נתנה לי להרגיש צורך דחוף להגדלת הכנסות והביאה אותי ב"ה לתקציב מאוזן , ע"י הבנתי שחייבים להכין כסף לדברים שנתיים שהרי הם וודאי מגיעים . שמחות הם דבר שמצפים להם אבל צריך גם להתכונן אליהם.
אך חשוב לא פחות -אני רואה את התוצאות בעיניים. אני שמה לב היכן הייתי והיכן אני נמצאת.
אחת לכמה ימים אני מקבלת פידבק אישי מ"החכם" של המערכת (כך הם קוראים לו) והוא מאיר לי ומסמן לי חץ להיכן עוד אני יכולה להגיע.
בסוף חודש אני מקבלת סיכום עם מסקנות (וגם מחמאות שנותנים חשק. לא נעים אבל ככה זה. גם ילדים גדולים צריכים את זה) .
אולי מי שרוצה ללמוד את הנושא בצורה עיונית ,לדעת ממה נובע הרצון לקנות ולמה מחלקים בצורה כזו, צריך דווקא יועץ ,אבל בלמעשה- המערכת עושה את זה מצוין.
אם יש קושי לתפעל מערכת זה רק ב-3 ימים הראשונים עד שמתרגלים בסיום כל קניה להתקשר ולעדכן , זו פעולה פשוטה שלוקחת כ-15 שניות ואני אחריה
אוכל לומר שכ"כ התרגלתי עד שאם פעם שכחתי את הפלאפון , שמתי לב לזה ביציאה מהמכולת.
עד כאן דבריה. סליחה אם התארכו הדברים לא רציתי להוריד מהדברים אחרי הכל הניסיון נמצא אצלה, אלו מילים שלה וכתיבה שלי, ואני מקוה שיבוא לתועלת.

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י שריתי גוט;2301839:
עברתי סדנא של הרב אריה ליבוביץ
והעקרון שלו
שאחרי שיש חשבון הוצאות והכנסות אז ההוצאות הם מהשכל ולא מהרגש של כמה הילד בוכה וכדומה
אגב עיצה טובה מר׳ נחמן מברסלב שעדיף להיות חייב לאישה והילדים ולא לאנשים בחוץ
בתודה משה גוט
למיטב ידיעתי ר' אריה ליבוביץ ממליץ גם הוא בחום על המערכת
[כפי שזה מופיע גם על הפרספוקטים של 'חיים ברווח']

שלכם

משתמש פעיל
למי שמתעניין ביעוץ כלכלי
ישנם שני מערכות קווי מידע טלפוניים [חינמיים] בהם ניתן להאזין להרצאות בכל נושאי 'כלכלה נבונה' וגם לקבל יעוץ
קו מיומנות כלכלית(צבי סילבר) : 077-222-30-33
מסילה-פון: 02-80-30-222

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י אודם;2302796:
תודה על הלב אני צריך כסף...
ראשית המקום היחיד שאני יכול לפרוק את הרגשות זה פרוג בניק לא מוכר רשמי
אם בעבודה שלי יתפסו אותי פורק את הרגשות גם את ה13,000 אני יפסיד...
בנוסף מיועצים אני שבע..
ומה?! שאני לא ישלם חובות ?אין על מה לדבר! איך אני אפגוש חברים? מי יעשה עמי שידוך?
לאחר שקראתי את מה שכתבת כעת הייתי ממליץ לך [וגם לאחרים שסובלים מבעיית החובות] להאזין לשיעורים האחרונים של היועץ הכלכלי צבי סילבר ב'קו מיומנות כלכלית' בנושא זה
טלפון 077-222-30-33 שלוחה 1-3

חיים ברווח

משתמש רשום
תיקון טעות

נכתב ע"י שלכם;2388260:
למיטב ידיעתי ר' אריה ליבוביץ ממליץ גם הוא בחום על המערכת
[כפי שזה מופיע גם על הפרספוקטים של 'חיים ברווח']

תיקון: אכן ר' אריה ממליץ בחום על המערכת,
אמנם בפרוספקט של חיים ברווח מופיעים הרב גוטמן , מנהל אגף משפחות בארגון מסילה והרב סילבר מנהל ארגון "מיומנות"
בהצלחה רבה

שטייגען

משתמש פעיל
נכתב ע"י שלכם;2388267:
למי שמתעניין ביעוץ כלכלי
ישנם שני מערכות קווי מידע טלפוניים [חינמיים] בהם ניתן להאזין להרצאות בכל נושאי 'כלכלה נבונה' וגם לקבל יעוץ
קו מיומנות כלכלית(צבי סילבר) : 077-222-30-33
מסילה-פון: 02-80-30-222

כבר אמרו שזה כמו ללמוד אנגלית מדיסקים...

שלכם

משתמש פעיל
לימוד כלכלה נבונה מהרצאות

מי זה אמרו?
אני מכיר באופן אישי הרבה שזה עזר להם.
תאזין לשלוחת השאלות והתגובות [שלוחה3] בקו מיומנות כלכלית, ותשמע מה אנשים מספרים שם.

בכל מקרה חשוב לזכור שכל אחד זה אחרת ויש מי שיעוזר ויש כאלו שלא, בכל מקרה הפתרון הוא בידיים של האדם, וההקשבה להאצרות בנושא גורמת להעלאת המודעות, ולהבנה טובה יותר של הנושא.
קו מיומנות כלכלית: 077-222-30-33
מסילה פון: 02-80-30-222
יד שמשון: 0799-11-20-30
כולם בחינם, מועלים וטובים

וכמובן לא שכחנו את 'חיים ברווח' שמסדר לנו את ההוצאות וההכנסות, שנדע היכן אנו אוחזים.
יש 10 ימי נסיון חינם מה תפסידו מלנסות
חיים ברווח: 03-9-430-430

שלכם

משתמש פעיל
הרצאות בנושא התמודדות עם חובות

נכתב ע"י שלכם;2388277:
לאחר שקראתי את מה שכתבת כעת הייתי ממליץ לך [וגם לאחרים שסובלים מבעיית החובות] להאזין לשיעורים האחרונים של היועץ הכלכלי צבי סילבר ב'קו מיומנות כלכלית' בנושא זה
טלפון 077-222-30-33 שלוחה 1-3
למתעניינים, עלתה כעת ל'קו מיומנות כלכלית' המשך הסדרה בנושא התמודדות עם חובות
מאת המרצה והיועץ הכלכלי הרב צבי סילבר
להאזנה חייגו 077-222-30-33 שלוחה 1-3

נחצה

משתמש רשום
אפרופו צבי סילבר...
יצא למישהו לקרוא את הספר שלו ? (נקרא בשם הפיסוכולגיה שבגרוש) ?

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י נחצה;2401027:
אפרופו צבי סילבר...
יצא למישהו לקרוא את הספר שלו ? (נקרא בשם הפיסוכולגיה שבגרוש) ?
אני מכיר את הספר
מה תרצה לדעת לגביו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה