טכנולוגיה חייבת עזרה דחופה! מצלמה פונה קדימה במחשב נייד

Gity

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני מנסה להתחבר למצלמה שמובנית במחשב נייד, וזה מה שמופיע לי , מסך שחור,מה הפתרון לבעיה?
1714500397248.png

היוש ביוש

משתמש צעיר
פעם ראשונה שהוא עושה לך את זה?
אם זו פעם ראשונה אז יכול להיות שמצלמה סגורה.
יש מצב שיש לך מעל מדבקה שמסתירה או שאת צריכה להזיז את החלונית הקטנה שמגינה על המצלמה.

menajem

משתמש רשום
בדוק האם תריס המצלמה פתוח.
חפש בשורת הF ציור של מצלמה, ואז לחץ עליו בשילוב FN במקלדת.
תודה, שכחתי לכתוב שהתריס פתוח, ושניסיתי את כל הF, לא מצאתי במקלדת שלי שום כפתור של כיבוי מצלמה [THINKPAD E16], וקיצור כל הדברים ה''פשוטים''
תכל'ס הסתדרתי והנני כותב את הפתרון לתועלת אחרים:
כנראה בא בעקבות איזה עדכון לא מוצלח של וונדוס
לפתוח מנהל ההתקנים>מצלמה> עם כפתרון ימני מאפיינים> שמה להחזיר מנהל התקן למצב הקודם
1722856919393.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה