בקשת תפילה חיה שני בת יהודית לרפואה שלמה

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
המצב של חיה שני בת יהודית התדרדר מאד.

בשיא השבת היא הועברה לבי"ח שניידר בפתח תקווה וכרגע היא עומדת להכנס לניתוח לב פתוח, היום, יום שלישי בבוקר.

דבר ראשון, מצרפת לך פרק תהילים קצר ומוכר שמקפיץ לה ולמשפחתה את הסיכוי לשרוד.

דבר שני, מתאים לך להקדיש את השעה 11:00-12:00 להצלת חיים? בואו נשמור ביחד על הלשון יותר מהרגיל, כמובן לרפואת חיה שני.

(ראית את המייל מאוחר יותר? תבחרי לעצמך שעה ותעדכני, אני מצטרפת אלייך בלי נדר)

דבר שלישי, בואי תהיי שגרירה.

ברכת בקול וענו לך אמן?

אספת היום את השיער עוד קצת?

התאמצת לא להוציא את העיניים מהסדור?

השתדלת לענות יותר בסבלנות?

אל תשכחי להקדיש: לרפואת חיה שני בת יהודית בתושח"י

ועל כל אחד מההקדשים לרפואתה נשמח להתעדכן בכתובת המייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

(אני אגלה לכם שכל פעם שמישהי כותבת לי אני מעדכנת את יהודית, אמא שלה, והיא מקבלת ממכן טונות כוחות. שתדעו!)

מישהי לידך ברכה? ויתרה? כיבדה?

נשמח אם תזכירי לה: לרפואה שלימה לחיה שני בת יהודית בתושח"י.

אני כותבת את השורות האלה ואומרת לעצמי, וואלה, איזה נודניקית.

אבל, חברות. החיים של חיה שני עומדים בשעות אלו על כף המאזניים (של מי לא? אצלה פשוט יותר מרגישים...) ואנחנו רוצים אותה איתנו, בריאה וצוחקת כמו פעם.

כל מעשה הכי קטן עומד לה! אז אני נודניקית ובעז"ה זה עוד ישתלם.

צל"ש אם קראת הכל!

והנה פרק תהילים:

פרק קכא​

א שִׁ֗יר לַֽמַּ֫עֲל֥וֹת אֶשָּׂ֣א עֵ֭ינַי אֶל-הֶהָרִ֑ים מֵ֝אַ֗יִן יָבֹ֥א עֶזְרִֽי: ב עֶ֭זְרִי מֵעִ֣ם יְהוָ֑ה עֹ֝שֵׂ֗ה שָׁמַ֥יִם וָאָֽרֶץ: ג אַל-יִתֵּ֣ן לַמּ֣וֹט רַגְלֶ֑ךָ אַל-יָ֝נ֗וּם שֹֽׁמְרֶֽךָ: ד הִנֵּ֣ה לֹֽא-יָ֭נוּם וְלֹ֣א יִישָׁ֑ן שׁ֝וֹמֵ֗ר יִשְׂרָאֵֽל: ה יְהוָ֥ה שֹׁמְרֶ֑ךָ יְהוָ֥ה צִ֝לְּךָ֗ עַל-יַ֥ד יְמִינֶֽךָ: ו יוֹמָ֗ם הַשֶּׁ֥מֶשׁ לֹֽא-יַכֶּ֗כָּה וְיָרֵ֥חַ בַּלָּֽיְלָה: ז יְֽהוָ֗ה יִשְׁמָרְךָ֥ מִכָּל-רָ֑ע יִ֝שְׁמֹ֗ר אֶת-נַפְשֶֽׁךָ: ח יְֽהוָ֗ה יִשְׁמָר-צֵאתְךָ֥ וּבוֹאֶ֑ךָ מֵֽ֝עַתָּ֗ה וְעַד-עוֹלָֽם:

e b p

משתמש מקצוען
ב"ה יש שיפור במצבה של שני היקרה,

נתקו אותה מהאקמו.

הרופאים פשטו לא מאמינים , מגדירים את המצב – ניסים ממש ותולים זאת בתפילות הרבות .

אבל- המצב עדין מאד קשה וחשוב להמשיך להתפלל

השם לתפילה חיה שני בת יהודית לרפו"ש בתושח"י.

עד מתי

משתמש מקצוען
ב"ה יש שיפור במצבה של שני היקרה,

נתקו אותה מהאקמו.

הרופאים פשטו לא מאמינים , מגדירים את המצב – ניסים ממש ותולים זאת בתפילות הרבות .

אבל- המצב עדין מאד קשה וחשוב להמשיך להתפלל

השם לתפילה חיה שני בת יהודית לרפו"ש בתושח"י.
תודה על העדכון
בשורות טובות הלאה

ב.כ

משתמש מקצוען
תודה לה' תמשיכו לבשר בשורות טובות ושבקרוב נשמע שחזרה לביתה בריאה ושלימה מחיכת צוחקת ומתפתחת ככול בני גילה

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה