חידות הגיון חיה בהגיון :)

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היי :)
לאלה שבבידוד או שסגורים בבית
ורוצים קצת תעסוקה למח ולנפש

הוראות כיצד לפתור הגדרות הגיון
שחברתי לפני שנים -לעזרת הפותרים
מעלה כאן:
624787-90ceda050685f7a9a510bf18d94340d5.jpg

624789-65e49e2a94b033c17867cf2a521d1553.jpg

624791-c0ff9de0f4460ce3302a0970cc1bd253.jpg

בהצלחה !

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כל הזמן- לילות כימים (משים לילות כימים- בתלמוד זה מופיע כביטוי על עשייה ביום וגם בלילה , כמצוות סוכה למשל)
יש רק אור- אם הלילות הם כימים אז האור דולק ללא הפסקה.

נכון מאוד ,כלכבוד :)
וגם ההסבר מדוייק !

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
לא יודע אם כבר פתרו בד''כ אם אני רואה אי דיוקיםאצל מישהו בהגדרות אני לא פותר הגדרות
שלו אבל זה מה שיצא לי ב 2 דקות
מגבון
ויקיפדיה

מלפפון

למשל גוב זאת מערה או מאורה או בור
אבל לא כלוב
נכון מאד.
אם לא מנסים לא לומדים ולא יודעים...:)
שפל המדרגה מוציא מבעל חי ירק (3, 4)
בצל ירוק
זה לא זה

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם לא מנסים לא לומדים ולא יודעים...:)

ברוררררר צריך לנסות וללמוד
התכוונתי שלאורך שנים יצא לי לנסות
לפתור הגדרות של מחברים שאני לא מכירואז נתקעתי עם הגדרות וניסיתי וניסיתי
ובסוף התברר שההגדרה שגויה
לכן אם אני רואה הגדרה של מגדיר שאני
לא יודע איך הוא מגדיר או שאני לא מנסה
או אם יש לי זמן ואני מנסה אז זה לדקה שתיים
אם פותר מצויין,
ואם לא אני עוזב כי יש לי מספיק
מה לפתור בלי ההגדרות האלה,
אצלך במקרה ראיתי שיש לך רעיונות ממש יפים
,גם משתמשת יפה בטריקים , כמעט הכל מדוייק
בניסוחים רק יש לך בעיה של דיוק במשמעות
שזה ממש ממש פשוט לשפר כי פשוט מסתכלים במילון או בגוגל ולפי המשמעות מגדירים
שזה מצב מצויין
יש כאלה שנתקלתי לאורך השנים במצב אחר לגמרי
לא מבינים את הרעיון של 2 רמזים בהגדרה
גם משפט ההגדרה בנוי אצלם מבליל מילים
וגם המשמעות לא נכונה
את לעומת זאת במצב מצויין רק להקפיד על
המשמעות שזה ממש קל :)

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ברוררררר צריך לנסות וללמוד
התכוונתי שלאורך שנים יצא לי לנסות
לפתור הגדרות של מחברים שאני לא מכירואז נתקעתי עם הגדרות וניסיתי וניסיתי
ובסוף התברר שההגדרה שגויה
לכן אם אני רואה הגדרה של מגדיר שאני
לא יודע איך הוא מגדיר או שאני לא מנסה
או אם יש לי זמן ואני מנסה אז זה לדקה שתיים
אם פותר מצויין,
ואם לא אני עוזב כי יש לי מספיק
מה לפתור בלי ההגדרות האלה,
אצלך במקרה ראיתי שיש לך רעיונות ממש יפים
,גם משתמשת יפה בטריקים , כמעט הכל מדוייק
בניסוחים רק יש לך בעיה של דיוק במשמעות
שזה ממש ממש פשוט לשפר כי פשוט מסתכלים במילון או בגוגל ולפי המשמעות מגדירים
שזה מצב מצויין
יש כאלה שנתקלתי לאורך השנים במצב אחר לגמרי
לא מבינים את הרעיון של 2 רמזים בהגדרה
גם משפט ההגדרה בנוי אצלם מבליל מילים
וגם המשמעות לא נכונה
את לעומת זאת במצב מצויין רק להקפיד על
המשמעות שזה ממש קל :)
תודה על ההבהרה!
רק זאת -
מיני בלילת רכז! (3)

שרלוט

משתמש סופר מקצוען
מספר חידות בדרגת קושי קלה מאד

כלב מבולבל נמצא בבית א''א וברכת המזון (3)
בנייני אבי (5)
חמור ובן המשפחה נמצאים בים (3 , 3 )

נערך לאחרונה ב:

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה