חברות השכרה חידשתי רשיון לפני שעברו לי שנתיים האם אני נחשב נהג חדש?

MS2

משתמש רשום
שלום
הייתי נהג חדש וחידשתי את רשיון הנהיגה שלי קצת לפני שעברו לי שנתיים (באתר הממשלתי) האם מבחינת חברות ההשכרה אני נהג חדש או לא?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
בחברות ההשכרה בודאי (הם מסתכלים על תאריך ההנפקה) - ושם במקרה ש.... אתה מסתבך עם הביטוח.
אגב, יש חברות (כמדומני הרץ ואלבר) שבותק של שנה ומעלה אין הבדל במחיר - אין תוספת נהג חדש.
ולמיטב ידיעתי, מבחינת החוק, למרות שקיבלת כרטיס ואין עליו הגבלות אתה עדיין נחשב לנהג חדש לכל דבר - כולל לגבי שלט צהוב מאחורה, רמת אלכוהול ועונש חמור יותר בביצוע עבירת תנועה (ודאי חמורה)!!!!

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה