דרוש מידע חידוש - ליטוש מרצפות טרצו

איבאיבא

משתמש פעיל
אולי יש למישהו ניסיון עם זה?

אנחנו עומדים לעבור לדירה עם רצפת טרצו ישנה ומעוניינים לחדש אותה- (יש תוכנית לשיפוץ והרחבה בעוד כשנה אז בינתיים נשארים עם הרצפה הישנה)

ראיתי שיש ליטוש לרצפות - מה מחיר? מה מומלץ? זה דבר שאפשר לעשות לבד? לשכור את המכונה?

יש עוד רעיונות?

אשמח לכל מידע בעניין

תודה רבה!!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי לפני שנים לבד
קונים סקוצים עם פירורי יהלום סט עולה משהו כמו 500 ש"ח
מכונת פוליש רגילה אפשר לשכור בכל מיני מקומות סביב ה200 שח ליום
יוצא כמו חדש!
אין לי מושג על מקום מעודכן שמוכר את הסקוצים האלו

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אולי יש למישהו ניסיון עם זה?

אנחנו עומדים לעבור לדירה עם רצפת טרצו ישנה ומעוניינים לחדש אותה- (יש תוכנית לשיפוץ והרחבה בעוד כשנה אז בינתיים נשארים עם הרצפה הישנה)

ראיתי שיש ליטוש לרצפות - מה מחיר? מה מומלץ? זה דבר שאפשר לעשות לבד? לשכור את המכונה?

יש עוד רעיונות?

אשמח לכל מידע בעניין

תודה רבה!!
מקפיצה.
עשיתם?
אנחנו בהתלבטות דומה עכשיו.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
חשבנו אולי לעשות חידוש במקום החלפה.
זה כולל מילוי החריצים בדבק שיש.
יש למישהו ניסיון עם זה?
האם זה באמת יפה?
כמה זמן מחזיק?

מיקס& מקס

משתמש חדש
עשיתי לפני שנים לבד
קונים סקוצים עם פירורי יהלום סט עולה משהו כמו 500 ש"ח
מכונת פוליש רגילה אפשר לשכור בכל מיני מקומות סביב ה200 שח ליום
יוצא כמו חדש!
אין לי מושג על מקום מעודכן שמוכר את הסקוצים האלו
שלום לך! אני ממשששש אשמח אם תוכלי לחזור אלי/ במיל ולומר לי בערך כמה שילמתם? כמה זמן הליטוש מחזיק? יעזור לי מאד מאד! אני מחפשת משהו עם נסיון בנושא. תודה רבה! שולי -052-76-51561 <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה