דרוש מידע חיבור חוטי חשמל (חיובי ושלילי) לסרט לד

שלס

משתמש מקצוען
למה לא לחבר שוב בהלחמה?
תוכלו להיעזר במעבדת תיקוני אלקטרוניקה או תיקוני סלולר.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מאד קשה להלחים למי שלא בעל מקצוע עם כלים מקצועיים. אני לא הצלחתי במשך שעה להלחים אפילו חיבור אחד פשוט. אולי מישהו יחכים אותי אם יש אי אילו טיפים או הוראות שלא ידעתי.

אני וביתי

משתמש מקצוען
מאד קשה להלחים למי שלא בעל מקצוע עם כלים מקצועיים. אני לא הצלחתי במשך שעה להלחים אפילו חיבור אחד פשוט. אולי מישהו יחכים אותי אם יש אי אילו טיפים או הוראות שלא ידעתי.
אני לקחתי מלחם משכן והצלחתי קצת קשה בהתחלה אבל המכשיר שתיקנתי עדיין מחזיק צריך לראות שהבדיל לא ידבק.

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בטמבור יש למצוא מתאמים מפלסטיק
בעלות של כמה שקלים
יש כמה סוגים , תלוי בסוג החיבור שצריך .

רות. פ.

משתמש פעיל
מניסיון לא כדאי להשתמש במתאמים הם לא מחזיקים טוב
תלכו לחנות סלולר הוא יעשה לכם את זה בכמה שקלים

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
לא צריך כלים מקצועיים ולא בטיח יש פטנט אחד שעושה את כל ההבדל ושמו 'משחת הלחמה'
משחה שטובלים בה את הבדיל לפני ההלחמה והיא גורמת לו להדבק מהר וחזק
אפשר לקנות בחנויות אלקטרוניקה למשל כשיוף (בירושלים)
שמעתי שיש גם בדיל מיוחד שיש בו חומר מדביק אבל לא התנסתי בו

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה
יש לנו שנאי
רק שעד שהגעתי לחבר אחד הילדים משך את החוטים והם ניתקו מהמקום

בינתים חיברתי עם דבק חשמל בעדינות
וזה עובד אבל מרגישים את העראיות

רשמתי לעצמי את כל הרעיונות
נתחיל לבדוק בחנויות הפתוחות
בזמנים של סגר
לא משנה מה הכי קל משנה מה הכי זמין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה