רופא חזרתי מרופא שיניים - תצילו אותי!!

ספרינגית

משתמש מקצוען
אל תגידו כאלו דברים זה לא פייר. אני כבר 10 שנים אצל רופא שיניים בטיפולי שימור
ואני אחרי טיפול פלאור פעם בשבוע ומצחצחת שיניים ממש קיצונית. ועדיין יש לי בעיות חמורות. יש אנשים שהשיניים שלהם בעיתיות ולא יכולים לשמור על השיניים..
מה זה טיפול פלואור?

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני עושה פעם בשנהבערך צילום כוללני על כל השיניים. (לא זוכרת כבר את שמו)
במקום לחכות לכאב צריך להקדים אותו.

ולדעתי, גנטיקה זה הענין המרכזי.
צחצוח טוב לא יעזור גם לגנטיקה גרועה.

אגב, כשהולכים לרופא שיניים לחו"ד לבקש את הצילומים למייל/ פיזית.
רוב הרופאים שומרים אצלם ורק אם מבקשים מהם מועילים בטובם להביא.
בנוסף, בהצעות מחיר שמקבלים אני מבקשת לצין מספרי שיניים כדי לראות שרופא אחר רואה את אותם חורים בדיוק.

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@ספרינגית ליבי עליך!!
אני כל כך מרחמת ומבינה אותך
ולכל השואלים איך הגעתי למצב הזה
אז ככה
כל לידה נושר לי חלק מהשן
ואכן אני ממש לא חובבת רופאי שיניים ואפילו חרדתית ביותר
ולכן אני דוחקת ולא משלימה טיפולים וכו' הולכת רק שזה במצב של פיקוח נפש

ולגבי המברשת החשמלית- מה יותר טוב ממברשת שיניים פשוטה?

יהודי כשר

משתמש רשום
מאז שאני מטפל בסילונית (ד"ר בני כהן - לא ניסיתי אחרים) קבוע מידי יום אין לי חור אחד כבר כמה שנים ב"ה
עולה 200 ש"ח בערך עם חיבור קבוע לברז - ממש הציל את השיניים שלי - משקיע מעבר על כל שן מידי יום אורך בערך 4 דקות - ממליץ מאד!! - (אפשר לצחצח שיניים רגיל ואז לעבור עם סילונית ולראות כמה לכלוך נשאר עדיין בשיניים)
לגבי המחירים ההזויים שווה לנסות בביטוח משלים בקופת החולים.
עוד המלצה פשוטה - הקיסמים הללו - ממליץ בחום - (אין לי מניות או אחוזים גם לא בסילונית - מוכרים אותם ביש) הם פשוט יותר דקים יותר וזולים - מוציאים לכלוך בין השיניים בקלות - לא צריך להסתובב עם ארוחת הבוקר עד הלילה בשיניים
%D7%A7%D7%99%D7%A1%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%A0%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D.jpg

פלפל חריף

משתמש צעיר
סגולה שאמר רבי יעקב ישראל קנייבסקי זצ"ל (הסטייפלר הקדוש) לרבנית בת שבע קנייבסקי ע"ה: סגולה גדולה היא לומר בעת קידוש הלבנה, אחרי ,כשם שאני רוקד, כך לא יוכלו כל אויבי לנגוע בי לרעה" להוסיף ולהגיד: "ולא יהיה לי כאב שיניים"

הרבנית מספרת כי כשסבלה מכאב שיניים עז הוסיף הסטייפלר הקדוש את שמה לברכת קידוש הלבנה בנוסח המצורף מעל, וכאבי השיניים שלה חלפו.

ציצית

בספר 'סגולות ישראל' מובאת סגולה להעברת כאבי שיניים: לאחר שמתעטף אדם בציצית ומברך "'ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם אשר קדשנו במצוותיו וציוונו להתעטף בציצית", יכוון בעת אמירת המילים "להתעטף בציצית" על האותיות ל"ב, אשר הן ראשי התיבות של המילים ושקולות נגד ל"ב נתיבות חכמה וכנגד 32 שיש לאדם בדך כלל.

מומחה על

משתמש פעיל
סגולה שאמר רבי יעקב ישראל קנייבסקי זצ"ל (הסטייפלר הקדוש) לרבנית בת שבע קנייבסקי ע"ה: סגולה גדולה היא לומר בעת קידוש הלבנה, אחרי ,כשם שאני רוקד, כך לא יוכלו כל אויבי לנגוע בי לרעה" להוסיף ולהגיד: "ולא יהיה לי כאב שיניים"

הרבנית מספרת כי כשסבלה מכאב שיניים עז הוסיף הסטייפלר הקדוש את שמה לברכת קידוש הלבנה בנוסח המצורף מעל, וכאבי השיניים שלה חלפו.
הסגולה הזו מהרה"ק רבי ישראל מרוזין זיע"א
ייתכן שהספילר הקדוש לקח משם
בקופ"ח לאומית לא חייבים לחכות חצי שנה לקבל הנחה על שיניים
שווה מעבר קופה

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ואוו, קראתי את ההודעה ופשוט נכמר הלב!
אני גם חרדתית בטירוף, ושלוש שבועות לפני שאני הולכת לשיננית כבר מתחילה לרעוד,

אני לא כל כך מבינה בזה, אבל חמותי עשתה המון שתלים- ממש כפרת עוונות.
ולכל המאשימים זה באמת גנטיקה. כמו שאנשים נולדים עם נטייה להשמנה / לסכרת / לאלרגיה, ככה אנשים נולדים עם שיניים רגישות שנפגעות בקלות.

מאחלת לך הרבה בריאות ורפואה שלימה, ושכל זה יהיה מאחורייך הכי מהר שאפשר. שתלכי לרופא אחר והוא יאמר לך שלכל הדעות זו היתה אבחנה מוגזמת ולא נכונה והעניין הרבה יותר פשוט...

בהצלחה רבה רבה!

ספרינגית

משתמש מקצוען
ואוו, קראתי את ההודעה ופשוט נכמר הלב!
אני גם חרדתית בטירוף, ושלוש שבועות לפני שאני הולכת לשיננית כבר מתחילה לרעוד,

אני לא כל כך מבינה בזה, אבל חמותי עשתה המון שתלים- ממש כפרת עוונות.
ולכל המאשימים זה באמת גנטיקה. כמו שאנשים נולדים עם נטייה להשמנה / לסכרת / לאלרגיה, ככה אנשים נולדים עם שיניים רגישות שנפגעות בקלות.

מאחלת לך הרבה בריאות ורפואה שלימה, ושכל זה יהיה מאחורייך הכי מהר שאפשר. שתלכי לרופא אחר והוא יאמר לך שלכל הדעות זו היתה אבחנה מוגזמת ולא נכונה והעניין הרבה יותר פשוט...

בהצלחה רבה רבה!
זה מכפר עוונות ולו בגלל המחיר
אבל אין צורך לסבול
עשיתי בלייזר וכאב פחות מעקירה רגילה או בעצם מכל טיפול אחר.

ספרינגית

משתמש מקצוען
מאז שאני מטפל בסילונית (ד"ר בני כהן - לא ניסיתי אחרים) קבוע מידי יום אין לי חור אחד כבר כמה שנים ב"ה
עולה 200 ש"ח בערך עם חיבור קבוע לברז - ממש הציל את השיניים שלי - משקיע מעבר על כל שן מידי יום אורך בערך 4 דקות - ממליץ מאד!! - (אפשר לצחצח שיניים רגיל ואז לעבור עם סילונית ולראות כמה לכלוך נשאר עדיין בשיניים)
עוד המלצה פשוטה - הקיסמים הללו - ממליץ בחום - (אין לי מניות או אחוזים גם לא בסילונית - מוכרים אותם ביש) הם פשוט יותר דקים יותר וזולים - מוציאים לכלוך בין השיניים בקלות - לא צריך להסתובב עם ארוחת הבוקר עד הלילה בשיניים
%D7%A7%D7%99%D7%A1%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%93%D7%A0%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D.jpg
חשמלית הרבה יותר יסודית.
בלי השוואה.

ונכון, לידות הן בהחלט גורם להחלשות שיניים.
אשמח לשמוע המלצות לסילונית טובה וכן למברשת חשמלית
עכשיו ראיתי המלצה על זה
לכל המעונין

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חברה שלי ששמעה ממני על השרשור וממש התעצבה ביקשה ממני למסור:

"יש גם סגולה שאני לא יודעת מה המקור שלה
להשתדל לא לדבר לשון הרע ולא לדבר בצורה לא יפה. אולי גם קבלה בנושא יכולה לעזור

אני אמנם לא יודעת אם זה אמיתי או שסתם אמרו לי, אבל כששאלו את המשפחה שלי למה אנחנו לא צריכים טיפולי שיניים, אמא שלי תמיד אמרה שזה בגלל שבבית שלנו לא מדברים לשון הרע.

אני יודעת שזה נשמע ממש מומצא, אבל כל פעם שהשיניים שלי כואבות אני משגיחה על הלשון כמה שאני יכולה, וב"ה ב"ה זה באמת עוזר"

פלפל חריף

משתמש צעיר
חברה שלי ששמעה ממני על השרשור וממש התעצבה ביקשה ממני למסור:

"יש גם סגולה שאני לא יודעת מה המקור שלה
להשתדל לא לדבר לשון הרע ולא לדבר בצורה לא יפה. אולי גם קבלה בנושא יכולה לעזור

אני אמנם לא יודעת אם זה אמיתי או שסתם אמרו לי, אבל כששאלו את המשפחה שלי למה אנחנו לא צריכים טיפולי שיניים, אמא שלי תמיד אמרה שזה בגלל שבבית שלנו לא מדברים לשון הרע.

אני יודעת שזה נשמע ממש מומצא, אבל כל פעם שהשיניים שלי כואבות אני משגיחה על הלשון כמה שאני יכולה, וב"ה ב"ה זה באמת עוזר"
החפץ חיים נפטר בגיל 95 וכל השיניים שלו היו שלמות וכששאלו אותו בזכות מה ? הוא ענה שזה בזכות שמירת הפה והלשון

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

ציצית

בספר 'סגולות ישראל' מובאת סגולה להעברת כאבי שיניים: לאחר שמתעטף אדם בציצית ומברך "'ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם אשר קדשנו במצוותיו וציוונו להתעטף בציצית", יכוון בעת אמירת המילים "להתעטף בציצית" על האותיות ל"ב, אשר הן ראשי התיבות של המילים ושקולות נגד ל"ב נתיבות חכמה וכנגד 32 שיש לאדם בדך כלל.
הסגולה הטובה ביותר היא צחצוח נכון מידי ערב

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אדוני היקר
קיסמים רק מזיקים לשיניים ויוצרים כיסים בחניכיים שגורמים לאוכל להכנס
השימוש בקיסם רק מקלקל!
ההמלצה היא שימוש בחוט דנטלי!!!!!!!!

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
@אסתריקה הלר היקרה

אני עובדת שנים במרפאת שיניים
אנשים פשוט לא מצחצחים כמו שצריך או לא מצחצחים בכלל
וזו הבעיה האחת והיחידה של דורנו!!!!

ואדרבא מי שחושב שיש לו גנטיקה גרועה שיקפיד לצחצח פי כמה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
איך הצלחת לעשות כיס בחניכיים?? דוחפים בעדינות את האוכל והוא יוצא
למה נראה לך שאני משתמשת בקיסמים, אין לי מוצר כזה בבית
זו ההוראה של רופאי השיניים שאני עובדת איתם מהמציאות בשטח
אנשים מגיעים אלינו ומספרים שהם לא מבינים למה המצב כזה גרוע הם כ"כ מקפידים להשתמש בקיסם....o_O

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וזו הבעיה האחת והיחידה של דורנו!!!!
צחצוח לא תמיד עושה את ההבדל.
אני לא מצחצחת ועדיין לא היה לי חור.
ולגבי קיסמים הרבה רופאים אומרים אחרת. רק עכשיו הרופא אמר לבעלי שיקפיד

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה