כללי חו"ד | שקית נשיאה לחנות תכשיטים (Diva)

shani20

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הכנתי 3 שקיות שונים ומה לדעתכם הכי יפה...
כי אני צריכה לסגור אחד מהם לדפוס כבר מחר.

תודה רבה :)

קבצים מצורפים

• KB 29.1 · צפיות: 11
  • KB 25.8 · צפיות: 9
  • KB 145.7 · צפיות: 11

ורד

משתמש מקצוען
הראשון -אצילי ויפה
השני - מקורי
השלישי לדעתי עמוס מידי

שפרה

משתמש רשום
כולם יפים, הראשון לטעמי
הצבע הורוד הזה, משום מה, לא מתחבר לי לתכשיטים

shani20

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ורד;162446:
הראשון -אצילי ויפה
השני - מקורי
השלישי לדעתי עמוס מידי

כן אחרי ההדפסה אני מקפלת את זה ולא נראה עמוס.

shani20

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שפרה;162449:
כולם יפים, הראשון לטעמי

בחרתי בצבע ורוד בגלל שהלוגו של החברה גם ורוד.

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
לא משדר חנות תכשיטים, לדעתי להחליף לצבע רציני יותר ולשלב קצת ורוד.
הורוד ילדותי מידי.
חוץ מהצבע כולם יפים. הראשון והאחרון יותר מתאימים.

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא מתעסק האם זה משדר או לא אבל אם זה הבחירה הייתי לוקח את הראשון

shani20

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שפרה;162449:
כולם יפים, הראשון לטעמי

בחרתי בצבע ורוד בגלל שהלוגו של החברה גם ורוד.

Zeevi.Co

משתמש פעיל
השני נראה טוב יותר

(למרות שהלוגו שלהם בורוד לא מחייב לבחור בורוד)

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
השלישי, אבל הייתי לוקחת את העיטור ושמה לו צבע ורוד קצת יותר בהיר מצבע השקית,ככה זה לא מראה עמוס אבל יותר סטייל.חוצמזה ממש יפה.

חדש

משתמש רשום
גם לדעתי הפוקסיה הזה ילדותי מדי=העיצוב הראשון מקסים!!!!!

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השני הכי מתאים ומסתדר לי עם תכשיטים. השלישי מדי מקושקש לטעמי.
הורוד מדי חזק וילדותי. קחי ורוד עדין יותר שישתלב עם הורוד של הלוגו.

בסה"כ, עבודה יפה מאד. בהצלחות!

אפרת

משתמש רשום
הצבע הורוד במקום! מאחר וזה צבע המותג
מדובר בחנות שמוכרת תכשיטים זולים.. קיטש'ים ויפים!
מה, אתם לא מכירים\ות את החנות?

זה נעשה במסגרת הלימודים?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הייתי צריכה לבחור עם איזו שקת להסתובב ברחוב הייתי בוחרת בשקית השניה.
ו...ברור שזה חייב להיות בוורוד הזה!!!
זה כמו שתגידו לשנות את הצבע של הבקבוק של קוקה קולה לירוק...

מוסקיטו

משתמש רשום
אהבתי את הראשון.

וחברה - לא מדובר בתכשיטי זהב יוקרתיים!

liatrg

משתמש רשום
השני נראה ייחודי, וניתן לבחור גוון של צבע ורוד עתיק- יותר יוקרתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה