כללי חו"ד לוגו

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אהבתי את הימני העליון, אך נראה לי שעדיף לדלל את כמות הקווים, ואולי "להזריח" אותם מעל הכיתוב (כלומר שיקיפו אותו מהצד, ולא שיהיו מתחתיו), וכן שהקווים יסתיימו בצורה חלקה ולא חתוכה.
בהצלחה!

tal

משתמש צעיר
מבחינת הרעיון - של להאיר...הכוון המעגלי נראה לי יותר נכון.שמאל למטה
כאשר בלוגו מימין למעלה זה יותר "תנועה" מאשר תאורה.
בנוסף, משום ההצללה והגוונים השונים הלוגו עלול להראות פחות נקי כאשר יוקטן.

אולי אפשר לנסות לראות איך זה עם פחות קווים .

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כולם יפים ומשדרים אור,
קצת קשה לבחור...

DDFF

משתמש פעיל
העליון הימני הכי מוצלח לדעתי.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
העליון הימני מקסים ומקורי, אבל יש בו כמה בעיות:
עומס קוים, כמו שכתבו, בקטן זה ייסתם
הטקסט על הציור - זה לא מספיק קריא

אבל הייתי כן הולכת על הכיוון הזה, כי לוגואים עם קרני אור מסביב כבר ראינו הרבה, ומה שיש לך זה רעיון מיוחד. גם אור, גם דרך שעולה למעלה, שזה בדיוק מה שאת רוצה להביע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה