כללי חו"ד| לוגו לחנות כלים

eliko038

משתמש רשום
אתמול העלתי מודעה לחנות זאת, בגלל הערות של כמה מהחברים על הלוגו (שהוא לא שלי) העברתי ללקוח, והוא החליט שאני יעצב לוגו חדש, אז הנה תנו חו"ד.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 933.1 · צפיות: 13

if

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מיוחד !

רק שאת האותיות מבית ספק בע"מ וכו'.

הייתי נותן להם קצת יותר אור וצבע.

eliko038

משתמש רשום
נכתב ע"י if;175127:
מיוחד !

רק שאת האותיות מבית ספק בע"מ וכו'.

הייתי נותן להם קצת יותר אור וצבע.

את האמת נתתי, אבל כשהעלתי את התמונה זה נעלם אולי בגלל שזה JAPG ככה אמרו פעם, לא יודע.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לך כיוון מעניין, אהבתי את הפונט באנגלית.

כמה הארות -

איך זה נראה על רקע לבן?
כרגע קצת קשה לחוות דעה.

30 שנות ותק זה חלק מהלוגו? לא עדיף לשים את זה במודעה בתוך איזה סמל או עיגול או משהו?

מבית ספק - נראה שלא מצא את מקומו

orli_dimri

משתמש פעיל
לוגו

האם הרקע השחור הוא חלק מהלוגו?
אם כן הייתי מוותרת עליו ואת הטקסט בלבן הייתי שמה בצבע אחר.

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לוגו מאוד יפה.

eliko038

משתמש רשום
נכתב ע"י ariels;175139:
יש לך כיוון מעניין, אהבתי את הפונט באנגלית.

30 שנות ותק זה חלק מהלוגו? לא עדיף לשים את זה במודעה בתוך איזה סמל או עיגול או משהו?

מבית ספק חייב להיות בלוגו, ע"פ דרישת הלקוח.
לגבי הצבע הלבן, שאתה ועוד מישהו העירו,
אז השחור זל חלק מהלוגו, ללוגו אין רקע, אני עדיין מסתפק לגבי הצבע שאני ייתן לכל הפרסום של החנות הזו(יש עוד חלקים כגון שלט ענק לחנות וכרטיס ביקור וכו'.

לגבי ה- 30 שנות וותק שאף הוא חייב להיות בלוגו, הערה נכונה אני עכשיו שם לב, נסדר אותו.
בכל אופן תודה רבה

Graphic

משתמש צעיר
בעיצוב לוגו חייבים לקחת בחשבון גם שימוש בחד-צבע. כלומר: איך תשתמש בלוגו הזה לחשבוניות, לבלנק, או למסמך שיועבר בפקס' או צילום מסמכים? שילוב הגוונים שלך דרמטי ואלגנטי, אך לא קונטרסטי במידה מספיקה, במידה ויצטרכו להשתמש בו בחד-צבע. גם הרקע השחור עלול להוות בעיה במקרים אלו.

eliko038

משתמש רשום
שיניתי כמו שאמרו

אחרי שבדקתי שוב, הבנתי שלא חייב את ה -30 שנות וותק בלוגו, לכן הסרתי אותו ושיניתי קצת את הלוגו לפי הערותיכם אני מקווה שהוצלח לי. אשמח לשמוע.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 861.1 · צפיות: 13

eliko038

משתמש רשום
נכתב ע"י Graphic;175176:
בעיצוב לוגו חייבים לקחת בחשבון גם שימוש בחד-צבע. כלומר: איך תשתמש בלוגו הזה לחשבוניות, לבלנק, או למסמך שיועבר בפקס' או צילום מסמכים? שילוב הגוונים שלך דרמטי ואלגנטי, אך לא קונטרסטי במידה מספיקה, במידה ויצטרכו להשתמש בו בחד-צבע. גם הרקע השחור עלול להוות בעיה במקרים אלו.

אתה צודק, הלקוח בקש את הצבעים האלו שילוב,
ובהמשך אני אמור לעבוד על עוד לוגו כזה עם צבעים שחור לבן בשביל ההערות שאמרת. וגם אז נתייעץ פה. בעזהי"ת.
ולגבי הצבע השחור הבארתי למעלה, שזה לא צבע רקע של הלוגו, הלוגו לא בא עם רקע בכלל. רק אני עובד עם משטח עבודה כזה, במקרים מסוימים.

תודה בכל אופן.

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קומפוזיציה:
צד ימין ושמאל לא מספיק מאוזנים (לדעתי.) אולי עדיף ליישר את המילה כלי לשורה התחתונה - אלא אם הP משמשת גם כ-מ' סופית?

פונטים:
הפונט של כלי - מוצלח, מזכיר צורת כפית. הפונט של SHOP לטעמי לא מאד מתאים הוא מידי מרובע ביחס למעוגלת של "כלי". . אולי לחפש משהו אחר, פחות זוויתי, או להקטין קצת.

צבע:
אם הרקע שחור - איך זה נראה כשהמילה שופ בלבן? נראה לי שווה נסיון

בהצלחה

Zeevi.Co

משתמש פעיל
נכתב ע"י eliko038;175122:
אתמול העלתי מודעה לחנות זאת, בגלל הערות של כמה מהחברים על הלוגו (שהוא לא שלי) העברתי ללקוח, והוא החליט שאני יעצב לוגו חדש, אז הנה תנו חו"ד.

לדרוש אחוזים? ;)

בקשר ללוגו - יותר טוב מהישן זה בטוח
נסה לבטל את כל האפקטים בבל אמבוס וההילה מהמלל מבית ספק בע"מ
נסה אולי פונט יושב יותר לאותו משפט
.
.

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כדאי להחליף את הפונט של 'מבית ספק בע"מ' - למשהו יציב יותר.

בהצלחה.

שוקולטה_10

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גם אני בעניין החלפת הפונת של הספק למשו יציב

ממש יפה

כלי כסף?

בננה

משתמש רשום
לוגו יפה ומיוחד. גם לי נראה שצריך לכווץ' טיפה כלפי מטה את המילה כלי, ולשים את המילים מבית ספק בלי הבלטה. בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה