דרוש מידע חופשת לידה בן זוג

אמא של נסיך

משתמש חדש
יש לי שאלה, אני רוצה לחלק את חופשת הלידה עם בעלי, כי יש לו שכר הרבה יותר גבוה ממני, אני אקח 7 שבועות והוא 7 אחרי, ואני אצא לחל"ת.
בעבודה שלו לא ישלמו לא בתקופת החל"ד, אבל הוא יעבוד.
האם משתלם לנו? מנכים פחות מיסים מדמי לידה?
מישהי עם נסיון בתחום?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי מה אתם רוצים לעשות?
ברור שהמיסים הם אותו דבר, למה נראה לכם שהמדינה תתן לכם מתנה כי נולד לכם תינוק (מז"ט!)

ולמה שהוא יסכים לעבוד בזמן חל"ד???

אמא של נסיך

משתמש חדש
לא הבנתי מה אתם רוצים לעשות?
ברור שהמיסים הם אותו דבר, למה נראה לכם שהמדינה תתן לכם מתנה כי נולד לכם תינוק (מז"ט!)

ולמה שהוא יסכים לעבוד בזמן חל"ד???
אז למה נשים שיצאו לחל"ד, אומרים להם לבדוק סכאול להחזר מס הכנסה?
הוא מסכים לעבוד בזמן חלד, אם זה משתלם לנו כספית

A052

משתמש סופר מקצוען
למה שישתלם כספית? כל המשתלם זה לא לעבוד, ולקבל שכר כמו שכן עובדים.

אבל לעבוד בחינם, ולקבל משכורת מגורם אחר, מה משתלם בזה? עדיף שאת תישארי בחל"ד ותקבלי לפי המשכורת שלך, והוא יעבוד ויקבל משכורת כרגיל.

בכל מקרה זו עבירה פלילית הן של מעסיק להעביד בלי משכורת בזמן חל"ד, והן של עובד לעבוד בזמן חל"ד.

בדיקת החזר המס היא, כי ביטוח לאומי בדר"כ מנכה יותר מס ממה שצריך לפי הנתונים האישיים, ולכן מגיע החזר מס. אבל לא בגלל שהוא גובה פחות כי אז לא היה צורך לבדוק החזר מס.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם זה רלוונטי- יש מקרים שמותר להתנדב במקום העבודה בחל"ד

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בכל מקרה זו עבירה פלילית הן של מעסיק להעביד בלי משכורת בזמן חל"ד, והן של עובד לעבוד בזמן חל"ד.
יש לא מעט מעסיקים שחוטאים בעבירה הפלילית הזו.... לרבות רו"ח ועו"ד.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה