שיניים חוסר של שן קבועה

r36330

משתמש פעיל
לי חסרות כמה שיניים
החלביות כן נפלו מעצמן, אבל בגיל מאוחר יחסית. בסמינר.
לא אחת מה4 קידמיות- החותכות, שזה ממש יכל להיות בולט.
אבל כן מהשיניים הסמוכות
אחרי כל שן שנפלה השיניים האחרות מעצמן הצטופפו ובאו לרווח שנוצר, לאט לאט, והיום כמעט שאין רווחים. בטח לא משהו בולט

החיוך שלי יפה מאוד. נח לי ההרגשה בפה. לא מפריע לי כלום
ומייעוץ עם כמה אורטודנטים הוחלט שעדיף להשאיר ככה
אין שום סיבה לשלם מלא ולעבור תהליך כואב וממושך. אין באמת מישהו שיכול לתת הבטחה סופית על המראה והנוחות של התוצאה

באופן משעשע התברר שגם בעלי ככה.
אצלו כן היה לשן אחת מראה מוזר והיא עברה סיטוט לצורת ניב
מסתבר שכל הילדים שלנו יהיו ככה. לא?! לא מטריד

cyp

משתמש מקצוען
דווקא אני שמעתי שזה מחוסר סידן של האם בהריון, ולכן מומלץ לקחת תוספת סידן.
ולכן גם נשים סובלות בשיניים לאחר הלידה, כי אם יש מחסור בסידן, העובר מתחיל לקחת על חשבון האם...
אצלנו זה כן גנטי מחמותי.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מצחיק שבגיל שנה כמעט לקחתי אותו לצילום אם יש לו בכלל שיניים.
היה נראה מצחיק בלי שום שן ולא בכה מכאבי בקיעת שיניים (הקודמת הוציאה בגיל 3.5 חודשים!!!)
בגיל שנה ושבוע הוא צרח צרחו איומות ואז גילנו שיוצא לו 7 שניים ביחד!! 2 למטה ואחת למעלה ו-4 טוחנות אחת בכל פינה... זה מרב שדאגנו.... הכל מצולם למזכרת...
דווקא הפה שלוו היה עקום ממוצץ וברגע שהפסיק עם המוצץ בלון השניים התישרו ממש יפה אולי יש תקווה שיסתדר לו המרווח כשזה יפול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה