שיתוף - לביקורת חוטף שעה בבוקר

מנוחה כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
ומה המטרה, @ליאורהA @7שבע7 ? כלומר, איזה אוירה או תחושה זה אמור לתת לקורא?
כי זה ממש 'קופץ' בעין, לי אישית כבר בפסקה הראשונה זה 'צייץ'...
והאמת שקצת הפריע לי לרצף, כמו שכבר כתבתי (זה המטרה @מנוחה כהן ? שיהיו קטיעות קטנטנות כאלה בקצב?)
אישית אני חושבת שהאמצעי הספרותי הזה מתאים יותר בסיפור ארוך ובין קטעים ארוכים, לא בכל פסקה.
אני, למשל, משתמשת בו כעת בסיפור בהמשכים שאני כותבת, שמכיל כמה דמויות ראשיות (כתוב בשיטת POV - נקודת מבט), והמעתקים בין פרק לפרק מסייעים לאחד בין הדמויות ולקשר ביניהן (מלבד הקשר שמתבטא בסיפור עצמו).

מנוחה כהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אישית אני חושבת שהאמצעי הספרותי הזה מתאים יותר בסיפור ארוך ובין קטעים ארוכים, לא בכל פסקה.
אני, למשל, משתמשת בו כעת בסיפור בהמשכים שאני כותבת, שמכיל כמה דמויות ראשיות (כתוב בשיטת POV - נקודת מבט), והמעתקים בין פרק לפרק מסייעים לאחד בין הדמויות ולקשר ביניהן (מלבד הקשר שמתבטא בסיפור עצמו).
צודקת. זה באמת מטרת הכלי, לחבר בין פרקים או סצנות בצורה חלקה.
כמובן שפה עשיתי בטכניקה שימוש מוגזם...

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צודקת. זה באמת מטרת הכלי, לחבר בין פרקים או סצנות בצורה חלקה.
כמובן שפה עשיתי בטכניקה שימוש מוגזם...
למען האמת, זה דווקא מסתדר עם הסיפור הזה - כי הוא כולו סוג של קיצוני... :D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה