חוו"ד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

shpitz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
למה?

למה אני לא מצליחה להכנס לאתר, לא דרך הקישור בהודעה, לא דרך הקישור בחתימה.
מאד מעניין אותי לראות ולקבל השראה כדבריכם.

תודה

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לך נגן פלאש? את רואה את הבאנרים באתר?
אם כן כנראה היתה תקלה זמנית, תנסי שוב.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
סרט מדהים!
ההשקעה ניכרת מאוד!

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
הרבה זמן לא הייתי כאן ועכשיו אני שמה לב.
מאד מאד מאד מעניין אותי לראות את הקליפ המדובר, במיוחד לאור התגובות הנלהבות. אבל משום מה לא קורה כלום כשאני לוחצת על הקישור. כלומר, נפתח דף אינטרנט חדש, אבל הוא ריק מכל וכל.
מה זה אמור להיות? יש אפשרות להעלות את הקליפ בצורה אחרת או שנגזר עלי להתנזר ממנו? והאם זה קשור איכשהוא לנתיב?...

שי דרומי

משתמש צעיר
אני צפיתי בזה הרגע ואני מנותב. כך שלכאורה הבעיה בנגן הפלאש שלכם.

צמרת, אני למשל הייתי מעדיף למחוק משם שניים שלושה קטעים שגזורים בעליל מסרט תדמית של גוף מסויים - לא ישראלי, פורסם עם כיתוביות... ואפילו אם היה לי את רשות המפיקים, הייתי חושש שיזהו את המקור.

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
צודק, בעיה שלא חשבתי עליה.
אני מקווה שיתנו לי צאנס בזכות תרמתי להם פעם...

רקורד, את האתר שלי את רואה? (תכנסי דרך החתימה)
אם כן בגלרית עריכת וידאו, בכפתור מס' 1 רואים את הקליפ
(אני יודעת שברימון במסלול הרמטי אין גישה לאתר שלי)

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
לכאורה הוא כאילו נפתח (האתר), דף עם רקע תכלת, אבל בצד יש כזה איקס קטן וזהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה