כללי חוו"ד|פרסומת

זאבי

משתמש פעיל
באופן כללי נראה מוצלח!
רק לשנות קצת את הגופנים
מה שבעיקר מפריע לי הפונט של מזל טוב
ולמטה: קידושא רבה

המביט

משתמש מקצוען
הפונט של מזל טוב זה בכוונה כדי לתת הרגשה של MAZLTOV ולא MAZAL YOV :)
ורבא כותבים גם עם א עשיתי בירור מעמיק לפני זה

זאבי

משתמש פעיל
סליחה לא התכונתי שכותבים רבה
התכונתי שתחליף גם את הפונט של קידושא רבא

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הייתי מורידה את הרקע!
כי הרעיון של המודעה הוא "נקי"
תשים עיטורים כלשהם או פמוט אחד ברור. (כולם יודעים מה זה שבת... לא צריך להמחיש)

השאלה עושה קידוש השבת לא מספיק קופצת...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
המודעה יפה. במקום איקס עדיף "וי" חיובי תמיד טוב יותר.
גם אני מצטרף להערה על ספונט. רשימת המטלות צריכה אמנם כתב יד אבל יותר קריא. תנסה אלכסנדר או משהו דומה.

תהילה סעדיה

משתמש חדש
לדעתי יש צורך לצמצם בין השורות של "אתה עושה קידוש השבת"
וכן, מצטרפת לשינויי הפונטים
וכן להחלפת הרקע,
אולי משהו עדין, שרטוט כלשהו של אביזר שבתי אחד ולא כ"כ הרבה עומס.

אבל באופן כללי יפה מאוד

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מצטרף להערות הנ"ל בעניין הפונט.

את הרקע לדעתי לשנות לאיזה בר עם עוגות וכדו'

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האיקס קצת מרתיע.
מצטרפת לקודמי בענין החלפת הX בV

זו אניאני

משתמש פעיל
הרעיון טוב מאוד!!!
הביצוע - צריך קצת לעבוד עלי - כי חבל לבזבזב רעיון כזה טוב...
את הרקע להחליף דחוף - אפשר אולי להשאר עם הנרות - אבל לא כך מרוח על הכל - ובוודאי שלא עם הארון ספרים מאחור.
והפונטים - דחוף לשנות! - חוץ מהמזל טוב - שזה מתאים מאוד!
את הדף היתי רק קורעת ולא שורפת- כי זה לא אמור להיות עתיק.

להשתדל שיהיה נקי לעין.
תעלה תוצאות - זה יכול לצאת מודעה חזקה!

גרפצ'יקו

משתמש רשום
פעם כתוב "קוגעל" ופעם "קוגל" - נא להחליט (ולהביא משהו לטעום דחוף...)

המביט

משתמש מקצוען
מחודש

ניסיתי לעשות קצת שיפורים ו'לנקות' את המודעה.
בנוגע לוי ולאיקס, יש לי בעיה כי וי לא מסתדר בכתיבה עברית, תחשבו על זה..
ואם אפשר להביע דעה על הלוגו, זה מאוד חשוב.

צפה בקובץ המצורף 12913

צפה בקובץ המצורף 12914

קבצים מצורפים

• nusgv.jpg
    KB 220.7 · צפיות: 13
  • 83769.jpg
    KB 134 · צפיות: 14

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הכי אהבתי הלוגו האמצעי

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עבודה יפה!
הכי אהבתי את הלוגו האחרון
עם התיקונים זה נראה הרבה יותר טוב, רק חסר לי קצת רקע

גר_צדק

משתמש צעיר
כעת זה נראה יותר טוב,
מה שלי מפריע:
* רקע קצת חלק
* הדף לא קרוע טוב, עדיף בלי הבלטה.
* כשאדם כותב בדף רשימת מטלות, הוא לא מסמן ריבועים...אולי כוכביות.(רצית להראות משהו אמיתי...)
* הלוגו האמצעי מוצלח ביותר, אפשר להוסיף את הא' הגדולה מהלוגו האחרון.

הרבה הצלחה.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
א. אם לא אכפת לכב' להניח סימן שאלה בתום השאלה.
ב. מצטרף לקודמים בענין הרקע - ניתן להוסיף אלמנט תמונה וכדו'.
ג. עדיין כדאי לשנות פונט ברשימה.
חוצמיזה אל תשנה הכל מהתחלה, כי זו כבר תהיה מודעה שלישית חדשה לגמרי...

Rivk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המודעה השניה יותר נעימה לעין ונקיה, למרות שהרקע במודעה הקודמת מחמם קצת, וזה חשוב (כשעושים שמחה...).
אני הייתי מאחדת פונטים. יש יותר מדי פונטים שונים. מזל טוב, עושה קידוש, הרשימה, ולמה לסמן.
אני אוהבת את הפונט של למה לסמן (מסטיק?) והייתי משתמשת בו בשביל כל מה שלא בוילנא ולא בכתב יד. הוא נקי ונעים.
את כתב היד הייתי משנה למשהו יותר זורם. יש בזה משו מעצבן בפונט הזה.
ועוד משהו חשוב: שים לב שלמטה המספר טלפון והלוגו נוגעים כמעט בתחתית המודעה. גם למעלה המודעה מתחילה כמעט בלי שוליים. כדי שהעין לא תברח החוצה חייבים להכניס הכל פנימה ולתת יותר שוליים עליונים ותחתונים.
בהצלחה!

זו אניאני

משתמש פעיל
נכתב ע"י Rivk;110046:
המודעה השניה יותר נעימה לעין ונקיה, למרות שהרקע במודעה הקודמת מחמם קצת, וזה חשוב (כשעושים שמחה...).
אני הייתי מאחדת פונטים. יש יותר מדי פונטים שונים. מזל טוב, עושה קידוש, הרשימה, ולמה לסמן.
אני אוהבת את הפונט של למה לסמן (מסטיק?) והייתי משתמשת בו בשביל כל מה שלא בוילנא ולא בכתב יד. הוא נקי ונעים.
את כתב היד הייתי משנה למשהו יותר זורם. יש בזה משו מעצבן בפונט הזה.
ועוד משהו חשוב: שים לב שלמטה המספר טלפון והלוגו נוגעים כמעט בתחתית המודעה. גם למעלה המודעה מתחילה כמעט בלי שוליים. כדי שהעין לא תברח החוצה חייבים להכניס הכל פנימה ולתת יותר שוליים עליונים ותחתונים.
בהצלחה!

מצטרפת - לנ"ל
ומוסיפה שהשילוב בין העיטור הזורם לבין ה"מסגרת" של הקרע - כעיו מדרגה - מקובעת - לא משתלב טוב כ"כ .

- מקווה שלא התיאשת - כי הבסיס הוא ממש טוב - וחבל שלא יצא מושלם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה