חוו"ד על משכנתא לשיפוצים

pe1234

משתמש חדש
אשמח לחוו"ד למשכנתא לשיפוצים 600000 מצב חשבון והחזרים סביר

קבצים מצורפים

• משכנתא.pdf
    KB 77.5 · צפיות: 30

pe1234

משתמש חדש
בשביל זה אני מדגיש שזה לשיפוצים ולא לדיור מה זה דרמטי עד כדי כך ששווה יועץ??

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אפשר לשפר דרמטי !
זה ריביות יקרות מאוד יחסית לדיור
מהיכרות עם @E_Y . בכללי הוא תותח על. בשיפוצים הוא לוקח את כולם. ראיתי תוצאות שלו. אין דברים כאלה.

pe1234

משתמש חדש
אני לא מבין גדול אבל ראיתי בפורום ריביות לדיור בערך באחוז פחות [בלא צמוד] שקיבלו הרבה מחמאות אז עוד אחוז לשיפוצים זה דרמטי??

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא מבין גדול אבל ראיתי בפורום ריביות לדיור בערך באחוז פחות [בלא צמוד] שקיבלו הרבה מחמאות אז עוד אחוז לשיפוצים זה דרמטי??
קודם כל. כן. אחוז כפול 600 אלף כפול 30 שנה זה משמעותי.
יש עוד משהו מאוד חשוב. עמלות היוון עתידיות.. שזה המון כסף.

E_Y

משתמש פעיל
מהיכרות עם @E_Y . בכללי הוא תותח על. בשיפוצים הוא לוקח את כולם. ראיתי תוצאות שלו. אין דברים כאלה.
אני מסמיק ...
כשאתה כותב 'אז עוד אחוז לשיפוצים זה דרמטי'
בין השורות נושבת הרוח של הבנק הכתום ההוא .
והם בהחלט אוהבים לתמחר שיפוצים יקר
ונותנים לך הרגשה שעושים לך טובה
אבל עם קצת נסיון , קצת שרירים , והרבה קשרים ניתן להגיע לתוצאות מאוד טובות.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה