כללי חוו"ד ללוגו - עמותה למעונות יום וגני ילדים

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אז אחרי שכל היום ישבתי מול זה. כבר השכל שלי השתבש. נאבד לי החוש של מה יפה מה לא, מה נכון ומקצועי ומה לא. בקיצור. צריכה לשמוע מה אומרים על זה מסביב.

כל תגובה חשובה לי! זה חייב לצאת מקצועי, מוכר ואמין!
אפילו תגובות שאומרות "שום דבר פה לא טוב. חפשי כיוון אחר" יעזרו לי מאד. וכן הכוונות, שיפוצים ותובנות על מה שקיים. איך הצבעים, איך הטיפוגרפיה, איך הסמלים.
בקיצור,
ספרו לי איך "מרגיש לכם" הלוגו.

תודה רבה!!!

קבצים מצורפים

• לפרוג-03.jpg
    KB 207.5 · צפיות: 28

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אגב, חייבת לציין, כל דבר פה זה בניה אישית שלי. שום אובייקט לא הגיע מוכן..

קליפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
הכי התחברתי לראשון.
במיוחד שילוב הפונטים, הצבעים וכו'..
בהצלחה!

369369

משתמש צעיר
דוגמא 2
-דבש-
מוצלח
את הקשת כדאי לעבד עוד קצת למרות שככה זה נותן יותר תחושה ילדותית

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שדוגמאות 3 הם הכי טובות ומקצועיות לוגו צריך לדבר בשפה קצרה וקליטה ולא להעמיס מידי הרבה פרטים

ביתהמקדש

משתמש צעיר
ממש ממש יפה!!!

ומאוד מאוד מוצלח!!!

ובקשר לשאלה, נראה כי יש לבחור את אחד מהשנים שיותר למעלה.

אבל בקיצור - כולם מאוד מאוד יפים ! ! !

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אגב, איזה פונט עדיף? אני אישית התחברתי לספוילר (3). אבל אולי זה סתם עניין של מצב רוח (לאחרונה הספוילר מצא חן בעיני יותר מדי..)

וכן מה אומרים על הצבעים?

אביה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
3 המקצועי מביניהם
אבל 2 משדר יותר מכולם את מה שהלוגו צריך לשדר (אולי להוריד את הפס התכלכל מהקשת)
הפונט ב-2 גם מוצלח מבין כולם (ב-3 הוא לא כל כך דינאמי)
עבודה מהממת!

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
האם מישהו שם לב מה לוגו מס' 3 משדר?? היו לי כמה כוונות בו. מעניין אותי אם זה אכן שידר זאת למישהו.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
סתם שילוב של הלוגואים - איך זה?
(האם העיגולים האלה מדברים אליכם? מביעים משהו?)

קבצים מצורפים

• לפרוג2-02.jpg
    KB 108.1 · צפיות: 13

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אהבתי את 3.
את ה"פרח לב" תוזיזי לצד ימין בשורת הטקסט על הגבעול הייתי מוותרת ומשאירה את זה כשתי לבבות.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אם אוותר על הגבעול, זה לא יהיה פרח..

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני ראיתי בו את הלב הגדול (המבוגר) מחבק את הלב הקטן (הילד)
ואם נוסיף עוד ונתפרע בכוונות - הילד לא מחובר לאדמה, כי הוא מנותק מבית הוריו ליום שלם (נעבאך, כמו הילדים של הרבה מאיתנו...) והמעון מחבק ומחבר אותו.

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נראה לי שקשת זה משהו שמתחבר עם אור (האור-מורכב מגווני הקשת), וגם חיבור מוצלח לתחום גני הילדים.
אולי כדאי לך לנסות רק עם קשת, בלי האפרוח, ולתת לה מקום יותר דומיננטי - שתצא מהטקסט או תקיף אותו וכד' - וכמה שפחות פרטים- יותר טוב.
מבחינת הטיפוגרפיה עשית כמה אפשרויות מוצלחות.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אהבתי את 1 אבל הכי הכי את 3
כמובן שכישרון וההשקעה ניכרים בכולם!!!

לגבי קשת לדעתי כמה שזה מתוק עדיין זה סימן לא טוב (מראה כי גברו חטאינו)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בהתחשב בעובדה המעניינת של השם המרתק למעון, שמתאים יותר לקבוצת זמר , אני חושבת שהלוגו עם האפרוח, על צבעיו הססגונייים הכי מתאים. - כך יבינו יותר במה מדובר במבט ראשוני, עוד לפני שיעיינו באותיות הקטנות שמתחת.

gilag1

משתמש צעיר
אהבתי את 2 מתוק מאד
ו3 נראה אולי יותר בגרותי ומכובד אך הפונט נראה מיושן ולא מאד זורם
שאלת אם הבינו מה רצית לשדר ב3
חשבתי על משהו שאולי לא חשבת הלבבות הם כמו האות M (מעון בעברית)...

amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

שלום!
קודם כל חוות דעתי על הסקיצות, כולם יפים, ובמיוחד שהעבודות הם פרי עמלך ולא דברים מוכנים, יישר כח!

הסקיצות שהכי דיברו אלי הם 1 ו- 3.

הקומפוזיציה ב-1 ו-2 נוחים יותר לעין (שלי), ב3 ו-4 פחות בגלל שהטקסט לרוחב והלבבות לאורך (לגובה)

הצורה העגלגלה של הלבבות משתלבות עם ה-הללויה ב-1, וגם הצבעים של הלבבות משתלבים יפה עם לוגו מס' 1.

ועוד מס' פרטים... לכן חיברתי את הכל ביחד, וזה מה שיצא.

אולי תנסי כך:

קבצים מצורפים

• 3.jpg
    KB 85.7 · צפיות: 14

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה