כללי חוו"ד | כריכה קשה "שערי חסד"

דיסק

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עבוד יפה ומרשימה!!! קו נקי ועדין! אהבתי מאד את הרקע.
ההטיה של התמונה קצת מדי חדה(כמעט הטיתי את הראש בשביל לראות...:))

Master

משתמש רשום
מאוד יפה, אבל:
התמונה הוא מאוד עקום (אני יודע שאתה צריך לעשות את ככה, משום הרקע הוא כך! אבל תעשה התמונה יותר גדול שאז אין לך הבעי' הזאת)

ועוד איז פונט הוא זה אני מאוד אוהב את זה

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
יפה מאוד!

סגנון העיצוב ייחודי ומתאים מאוד לתוכן הספר!

בלה בלה...

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מאד מאד מיוחד.

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מרשים, הרקע במיוחד והאחורי, התמונה באמת קצת עקומה מידי

נפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מוצלח מאד. מצטרפת לקודמי על הטיית התמונה. צריך פחות הטיה וכן הייתי הופכת את התמונה שתהיה מוטה בכיוון הנגדי, כך יותר נראה לי

באלמעלה

משתמש פעיל
ושוב.. התמונה נטויה יותר מידי
כמו"כ את המילה שערים הייתי צובעת בצבע של מסגרת התמונה
חוץ מזה, יפה מאוד ומיוחד ברוח השכונה..

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יפה מאד ושונה מהמקובל. תגדילי את התמונה ותישרי אותה. טוב?

esti1

משתמש צעיר
מאוד מאוד יפה, ממש מיוחד, במיוחד הרקע...
ו...כן, גם לי מפריע התמונה העקומה...
ולא אהבתי שזה נכנס לשידרה.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נראה יפה מאוד.
אם אתה מכניס את התמונה לגב, זה חייב להיות יותר למטה.

אפקט

משתמש צעיר
הרקע מאוד עתיק ויפה וכן זוית התמונה מידי עקומה, ולא כדאי שזה יעלה על השדרה וכן הטקסטהאחורי מידי מידי עמוס וקרוב לתמונה ואחרי הכל זה העבודה יפה ומקסימה

דואר

משתמש צעיר
יפה מאוד!

לענ"ד נראה לי שהתמונה יפה. רק הייתי מביא את אותה התמונה או משהו בסגנון רק משהו ישן, נוסטלגי, (או מנסה לדמות לה מראה ישן) כיון שנראה לי שהצבע מסביב לא כ"כ מתחבר לשמיים הכחולים.

koShir

משתמש צעיר
השני מבין ה2 כאן- בטוח לא. הרעיון של רקע התמונה הבורדו מאד יפה, מוצלח . אבל התמונה הזו לא מספיק מיוחדת בשביל המשחק הזה, ובכל מקרה, לא ממורכז. אבל הנסיון הקודם שלך היה הכי יפה, רק להזיז ת'ת מונה ההיא. אם תוכל לשלב, רקע בורדו זה - יפה!

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
משהו משתבש שם, התמונה הראשונה יוצאת מטושטשת כזו לא יודע למה, חבל.:(

קבצים מצורפים

• f
    KB 163.9 · צפיות: 6

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דוקא אהבתי. רק אולי למתן קצת את הבורדו. להוריד אדום.טוב?

יפה_פה

משתמש פעיל
התכוונתי לכתוב שאני לא אוהבת את הרקע הראשון (יותאת דופן..), ואז ראיתי את הדוגמא השניה. הרבה יותר טובה! הכיוון מצוין אך צריך עיבוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה