כללי חוו"ד דחופה - מודעה

תוסס

משתמש פעיל
טוב, כמו שאומרים, מה עוד???
משהו בבסיס חסר לי פה, מה דעתכם?

ayala

משתמש מקצוען
באמת משהו קטן חסר פה..
(היה נחמד אם היית מעלה את המודעה עצמה.. )

תוסס

משתמש פעיל
אופס, סורי...

הנה היא,

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 436.7 · צפיות: 9

תהילה סעדיה

משתמש חדש
באופן כללי המודעה יפה.
רק שהשילוב בין התמונה לאיורים לא ממש מוצלח.
וכן לדעתי יש צורך לעבוד על הטיפוגרפיה ולשנות פונט.
אולי גם לצמצם בין הרווח של השורות למטה...

בהצלחה!!!

גר_צדק

משתמש צעיר
המודעה מדהימה!
הרקע קצת חלק, תנסה להוסיף עיטור חלש או 'וישים'.

שופינג

משתמש רשום
בס"ד
מודעה יפה ומאד ברורה במסר שהיא מעבירה.
הייתי מיישרת את ה:"יש קונה..." ומקטינה את הרווח בין השורות.
וכפי שנאמר משהו חסר ברקע.
הרווח בין הטקסט לאייקונים גדול מדי, את השורה האחרונה בטקסט הייתי מרחיקה ואולי מגדילה או מדגישה.
את השורה שליד הלוגו הייתי מקטינה ומעלה קצת למעלה היא צמודה מדי לשוליים.

המון בהצלחה!

sr

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מודעה יפה.
תנסו לשנות את הכותרת ולשחק עם הטיפוגרפיה שלה. גם לא נראה לי שמתאים כ"כ הרבה פונטים במודעה אחת (במיוחד כדאי לשנות את - אופים לך.....)

שופינג

משתמש רשום
ראיתי עכשיו ששלחו לך אתמול תמונות יותר מוצלחות ו"מוארות" של שבת לדעתי, משהו יותר לבן ומאיר.

אבישר

משתמש רשום
עכשיו הרבה יותר מוצלח.
כדאי לך לדעתי לשים את הכיתוב הראשי "יש קונה"... גם במרכז המודעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה