חוות דעת

ניקול

משתמש מקצוען
מצ"ב תכנית דירה קיימת (למעלה) + תכנית עם תוספת בניה ושינויים פנימיים (למטה).

בתוך הדירה הקיימת, הלקוחות מבקשים מקלחת נוספת, שאכן מצאתי לה מקום מוצלח ליד השירותים הקיים.

התכנית מוצאת חן בעיני מאד, אבל יש לי בעיה אחת: הלקוח רוצה לסגור את הסלון וליצור למעשה פרוזדור מוזר, שסימנתי את המתווה שלו באדום ע"ג התכנית המקורית של הדירה.

אשמח לחוות דעכתם על התכנית שלי או על רעיונות נוספים
או שסתם תחזקו את דעתי שאם הם סוגרים את הסלון, מתבזבז שטח רציני מהדירה

קבצים מצורפים

• levi.pdf
    KB 42 · צפיות: 15

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
במבט ראשון:
1. הוספת "פרוזדור" אכן תקטין משמעותית את הסלון. ניתן להציע דלת נגררת נסתרת באזור הקיר החוצץ בפרוזדור לסגירה הרמטית בעת הצורך.
2. הדלת בממ"ד תיקנית? (לא אמור להיות ציר 180).
3. אולי כדאי גם להרחיק את שירותי האורחים מהמיקום הנוכחי (אם הקיר לא קונסט') ולמקמו במובלעה בכניסה למטבח מימין (לא יקטין את השטח), וכן את הכיור להעביר לימין הקיר החוצץ.

תכנית יפה. בהצלחה

ניקול

משתמש מקצוען
תודה מר נחמיאס,

הצעתי ללקוח "לסגור" את הסלון החל מאחרי המסדרון החדש. כך אמנם לא כל הסלון ייסגר, אך המטרה תושג (לימוד/ שינה)

הדלת נראית תקנית (לא משנים בה כלום)

לגבי שירותי האורחים- הלקוח ביקש מינימום שינויים ונרתע מאד משינויי אינסטלציה.

האם מישהו כאן יודע ויכול להפנות אותי לחברה שמייצרת מחיצות נגררות סמויות, שכשהן פתוחות לא רואים שהסלון "חצוי"? (כאלה כמו שיש באולמות)
זכור לי משהו כזה ואיני יודעת היכן לחפש

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ניקול;572289:
מצאתי את המחיצות שרציתי.
למעוניינים, זה הקישור:

http://www.mehizot.co.il/index.php?type=get_page&page_data[id]=1047&page_type=1&cookie_lang=he&the_session_id=8893d7d8308318326550e446a3e83052
יש לי נתיב ולכן אין לי אפשרות לראות בפנים, על כן יש לי כמה שאלות שאולי תוכלו לענות לי ולסייע:
מה המחיר של מחיצות כאלה?
האם מדובר במחיצה קבועה או שהיא נפתחת ונסגרת?
האם ההרכבה שלהן מסובכת?
(האם שווה להשקיע בכזה דבר כשמדובר על תקופה של מספר חדשים בלבד? - ואם לא שווה בכזה, האם יש לכם הצעה אחרת? - אני מחפשת פתרון לחלוקת חדר באופן זמני עד שיבנה חדר נוסף. ומעדיפה לא קיר גבס.)

ניקול

משתמש מקצוען
הקישור מוביל אל דף הבית של חברה המייצרת מחיצות אקוסטיות לאולמות
שם החברה ש.א. טכנולוגיות והיא ממוקמת בבת-ים.
זה מספר הטלפון שלהם לבירורים: 054-2300726

זה למעשה "קיר" מעץ, בכל חיפוי שתבחרי. הוא נע על גבי מסילה סמויה בתקרה. המחיצות נעות על גבי המסילה ומתחברות אחת לשניה הרמטית. כאשר רוצים 'לפתוח' את החדר מזיזים את המחיצות הצידה. ניתן להצמיד את המחיצות לקיר הסמוך, או בניצב לו, לפי תנאי החדר.

הפתרון הזה נקי ונעים לעין הרבה יותר מ'אקורדיון'

לצערי, לא יכולה להעלות תמונה מאחר והתמונות באתר בסיומת bmp
או שתבקשי מנתיב שיפתחו, או שתבקשי מהחברה שישלחו לך קטלוג בדואר או באימייל

בהצלחה!

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נתיב פתחו לי אתר זה בלי בעיה, אבל זה לא תעשיתי מידי לבית פרטי?

ניקול

משתמש מקצוען
אפשר לחפות את זה איך שבא לך
תסתכלי בגלריה.

אני אוהבת את זה הרבה יותר מהאקורדיונים הנפוצים בבתים החרדים.
אא"כ יש לך פתרונות אחרים לסגירה ניידת- אשמח לשמוע

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו, שבגלריה לא מצאתי שום דבר מלהיב יותר. אולי פיספסתי משהו. מה שכן ראיתי בתמונות של נגרית המעצבים אם אני לא טועה, שהדלתות, על מסילות, מעוצבות כמו המזנון. זה כבר כמובן ענין תקציבי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה