התייעצות חוג חלילית

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
היי
הבת שלי, בת 9, רוצה מאוד לנגן על כלי כלשהו.
לפי ההיצע לגיל שלה, חשבנו על חלילית.
יש לכם נסיון עם הכלי הזה?
(משהי פלטה לי שיכול קצת לשעמם, האם זה נכון?)

כל ידע ותובנה מנסיון יעזור לי מאוד
תודה רבה מראש
נחמי

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לדעתי מתאים במיוחד לגיל הזה.
מאפשר לה ללמוד את יסודות המוזיקה על כלי קל יחסית.
אם יש חוג קבוצתי - עוד יותר טוב.

:) Yael

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אורגנית- זו אופציה שווה, אבל קחי בחשבון שבשביל להתפתח כדאי אורגנית ברמה ולא את הפשוטות...
חלילית- היא כלי חמוד מאוד. מנסיון אישי שלי , לגיל הזה זה מהמם בעיקר כי יש תוצאות יחסית מיידיות,
ואם תרצה להמשיך אח"כ לכלי אחר יתן לה בסיס טוב

ריקי שי

משתמש פעיל
לגיל הזה- זה כלי מצוין.
נחמד, קל, נותן תוצאות ומאוד כיפי גם מצד זה שהוא קטן והיא יכולה לקחת איתה לכיתה\מפגשים משפחתיים ולנגן.
משעמם זה עניין סובייקטיבי, אם הנגן אוהב את הכלי שלו- הוא לא משעמם אותו, ואם הוא לא אוהב אותו- לא יעזור כמה הכלי הזה נהדר בעיני אחרים. מה שכן- ככל שתשדרו לה יותר כמה זה נחמד- יש סיכויים טובים יותר שהיא תאהב את החלילית. בסה"כ, חוץ מהקול הטיפה צפצפני מדי (לטעמי לפחות) של החלילית- היא באמת כלי נהדר שאפשר להפיק ממנו דברים טובים מאוד.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תודה!
עזרתם לי להחליט.
מקווה שלא יצרצר לי מידי ;)

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
(משהי פלטה לי שיכול קצת לשעמם, האם זה נכון?)
אכן כן. אמנם ללימוד מוזיקה וכדומה זה אולי כלי בסיסי שמתאים לגיל, אבל הוא משעמם אחרי זמן מה.
כמובן שתלוי בילדה ובחיבור שלה לכלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה