חוברת שקשה לפתוח...

כהן גדול

משתמש פעיל
עימוד ספרים
הדפסתי חוברות בכריכת פוני, והעבודה מושלמת, אבל... קשה מאד לפתוח את החוברות ולהשאיר את הדפים פתוחים.
לעומת זאת בדפוס אחר התוצאה היתה הרבה יותר טובה.
במה זה תלוי? בדפוס, בכריכה? אם המומחים יוכלו לעזור לי לגבי ההדפסה הבאה, זה מאד מאד יעזור.

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אכן, כיוון נייר

יש מצבים שגם בכיוון נייר נכון החוברת תתקשה להיפתח, בחוברות קטנות ומרובות עמודים, או טכניקת כריכה והדבקה לא נכונה של הדפוס.

מגד"ל

משתמש חדש
בגדול אני הדפסתי כמה וכמה חוברות בכמה בתי דפוס, וניתן לומר בבירור שכל בית דפוס יש לו את האיכות שלו בענין. זה לא איזה תקלה חד פעמית של כיוון נייר.

יש בית דפוס שתמיד כשהדפסתי בו היו חוברות עם פתיחה קלה, ויש חוברות שלא.
חוץ מזה, זה תלוי הרבה בדבק, במספר העמודים, וגם בעובי העמודים והכריכה.

דפוס נטו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בגדול אני הדפסתי כמה וכמה חוברות בכמה בתי דפוס, וניתן לומר בבירור שכל בית דפוס יש לו את האיכות שלו בענין. זה לא איזה תקלה חד פעמית של כיוון נייר.
לא הצלחתי להבין את כל מה שכתבת, אבל אתייחס רק למה שצוטט פה והודגש:
חוברת אמורה להיפתח בצורה קלה! חד וחלק!
אין דבר כזה כל בית דפוס והאיכות שלו במקרה שחוברת שלא נפתחת.
מה שכן, כמו שכתבתי (וגם אתה), יתכן והגורם לכך הוא מפרט החוברת המורכב, ובמצב כזה, לענ"ד על בית הדפוס לעדכן את הלקוח מראש החוברת תתקשה להיפתח. בית דפוס מקצועי יכול לשער מראש שחוברת מסוימת לא תצליח להיפתח בקלות.
אם זה בעיה של הדבק, של הכריכה, של עומק חירוץ הדפים, של כיוון הנייר ועוד דברים בסגנון, כל זה בעיה של הדפוס ולא של הלקוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה