רכבים חובבי ה"ידני" לכאן

אבו עלי

משתמש חדש
תיבה ידנית היא כמו תל אביב, כמו כוסברה, כמו – טוב הבנתם; יש כאלה שתיבת הילוכים ידנית היא הדבר עבורם, ויש כאלה שלא יתקרבו אליה. אבל יש גם לא מעט מתנדנדים וסקרנים, שלא לדבר על צעירים רבים שלא התנסו בתיבה הידנית אבל תכלס אין על האדרנלין שזורם בתוכך בנסיעה בה אני הוא זה ששולט על הכוח והעוצמה של הרכב בקיצור "נוהג"!!!

אבו עלי

משתמש חדש
ליצנות אחת דוחה מאה תוכחות ו...הגיע הזמן שיתחילו לחזור לידני גם יותר מהנה גם יותר זול גם פחות תקלות וגם פחות טיפשים [מדבר לאחר חודש באירופה עם ידנית חזרתי לארץ לפני שנה וקניתי ידני ואין על זה פשט ממליץ בחום]

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
בדרך כלל זה פחות נוח לשאר הנוסעים ברכב. (מכיון שבכל מעבר של הילוך לנהג לא מקצועי במיוחד, יש טלטול של הרכב קדימה ואחורה

יש תיקון של בערך פעם בחצי שנה של הקלאץ'

חסר לך יד אחת פנויה...

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
טיפ כללי אולי מכירים, אבל בכל אופן כותב

לא להשאיר את הקלץ' חצי דרוך אחרי מעבר הילוך כדי לחסוך זמן
לקח לי זמן להבין את זה, הייתי בטוח שהפעולה הזו גורמת לי להיות נהג יותר זריז ומיומן
אבל מסתבר שזה גומר את הקלץ'

ברכב הבא בעזרת ה' לא הייתי קונה ידני
לדעתי אין לזה שוק
וגם הרכב אמור לשרת אותי ולא אני אותו/(אוטו... ;))

נערך לאחרונה ב:

אבו עלי

משתמש חדש
רכב ידני דיזל הרבה יותר טוב גם כי יותר קל וגם כמעט ללא תקלות

אבו עלי

משתמש חדש
בדרך כלל זה פחות נוח לשאר הנוסעים ברכב. (מכיון שבכל מעבר של הילוך לנהג לא מקצועי במיוחד, יש טלטול של הרכב קדימה ואחורה

חסר לך יד אחת פנויה...
דבר ראשון נהג לא מקצועי [ולא חסר] גם באוטומט כל בלימה תורגש ובכבישים עירונים זה אותו דבר לבלתי נסבל
וגם אמנם שחסר יד אבל הנסיעה קצת יותר חויתית ולא משעממת

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
עוד כמה שנים זה יהיה שייך להיסטוריה, כבר עכשיו רוב הרכבים החדשים-חשמליים

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
במחיר ההתחלתי וגם בסעיף התחזוקה הידני בדרך כלל זול יותר (ממש לא פעם בחצי שנה קלאצ'. ב15 שנה שאני מחזיקה רכב ידני החלפתי מזלג קלאצ' פעם אחת, ורצועת קלאצ' פעם אחת. אלו חלקים זולים).
בצריכת דלק, זה תלוי מול מה (וגם בהרגלים של הנהג). בגדול, מול מנוע אוטומטי רגיל מהסוג הישן, זה חסכוני. מול מנוע טורבו כפול מצמדים זה לא. הרובוטיים למיניהם, תלוי כמה הם מוצלחים.

לעלוב ב"ש

משתמש פעיל
דבר ראשון נהג לא מקצועי [ולא חסר] גם באוטומט כל בלימה תורגש ובכבישים עירונים זה אותו דבר לבלתי נסבל
וגם אמנם שחסר יד אבל הנסיעה קצת יותר חויתית ולא משעממת
לדעתי נהג רגיל
לא מחפש חוויה בנהיגה
הוא פשוט רוצה לנסוע ממקום למקום
לפעמים באירופה כיף לשכור רכב ידני
בשביל החוויה

אבו עלי

משתמש חדש
לדעתי נהג רגיל
לא מחפש חוויה בנהיגה
הוא פשוט רוצה לנסוע ממקום למקום
לפעמים באירופה כיף לשכור רכב ידני
בשביל החוויה
כמו בכל דבר בחיים שאדם מחפש חוויה [אוכל~מסעדות .שינה~בתי מלון.עצירה להפסקת קפה~בית קפה וכו וכו] גם בנהיגה מחפשים את תחושת החוויה [ואגב מומלץ לחיות ככה בכל החיים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה