דרוש מידע חדר עבודה לנשים- מומלץ?

CyberHacker

משתמש חדש
אני עובדת מהבית, ויש לי תנאים נוחים.
רציתי לשאול האם כדאי לעבור לעבוד מחדר שיש בו עמדות עבודה לנשים,
גם מבחינת יעילות וגם מבחינה חברתית.
זה שווה את הכסף?
אשמח לשמוע מבעלות ניסיון,

תודה!

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
אני עובדת מהבית, ויש לי תנאים נוחים.
רציתי לשאול האם כדאי לעבור לעבוד מחדר שיש בו עמדות עבודה לנשים,
גם מבחינת יעילות וגם מבחינה חברתית.
זה שווה את הכסף?
אשמח לשמוע מבעלות ניסיון,

תודה!
זה ממש אינדיבידואלי
אולי הם מסכימים לתת חודש ניסיון ?
לגבי הכסף - ניתן לרשום את זה כהוצאה..

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הכי מושלם שיש!!!
יש חסרונות, נכון, אבל בגדול זה ממש כיף

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
תלוי כמה ריכוז את צריכה
אני ניסיתי פעם והיה סיוטטט
אם זו עבודה שלא מצריכה סביבה שקטה זה כיף
אבל אם את רגילה להתרכז בשקט ומישהי לידך עושה טלפונים 8 שעות ברצף זה ממש מפריע:(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה