חגיגת פנקייקס

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מוצ"ש של קיץ.
אין חשק לאכול משהו כבד ומצד שני רוצים לאכול משהו...

אלתור מהיר הוביל לחגיגה טעימה של פנקייקים פרווה.
קלים, אווריריים והעיקר משביעים ולא מכבידים...
בליווי סירופים, קרוקנט וסוכריות עוגה [לילידם...] החגיגה היתה מושלמת....

IMG_2949.jpg
IMG_2950.jpg

מתכון ל 15 פנקייק בינוניים:

2 כפות שמן
1 ביצה
1 כוס מים
1 כוס + 2 כפות קמח
1/2 שקית אבקת אפיה
2 סוכר וניל
3 כפות סוכר

מעבדים הכל המעבד מזון. אני טחנתי יחד במקל.
מחממים מעט שמן במחבת טפלון.
מעבירים מהבלילה לכוס ויוצקים תלוליות קטנות. התלוליות משתטחות מעט ומתנפחות. מטגנים להזהבה קלה מכל צד.
קוראים לסועדים לשולחן. מניחים סירופים על השולחן, קרוקנט, שוקולד מגורר ועוד תוספו כיד הדמיון בטובה ומתחילים לחגוג.

נערך לאחרונה ב:

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יואו, מגרה...
אם לא השעה הייתי הולכת להכין כבר עכשיו!.
נראה גם דיאטתי, נכון?. :mad::mad::mad:

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
העני זה נראה טוב!!!!!!!!!
למה לא שלחת לי כמה!!!!
אולי בגללך:p [תמיד זה כך בסוף] הדיאטה השבוע תהרס:(:(

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת היא שאשפר להפחית בשמן ורק למרוח מעט שמן על הטפלון. או להכין במכשיר של פנקייקס ואז זה לא כל כך נורא לאכול 2-3 כארוחת ביניים, ללא סירופים, אבל בליווי יוגורט למשל...
כמה קמח? נראה לי שהמתכון השתבש

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מאוד מאוד טעים
תודה!!!
טיגנתי במצב טפלון והספיק לי שמן בפעם הראשונה בלבד

AVIGAIIL M

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך זה כזה שמן ותפוח?
בטוח שזה תמונה של המתכון שצרפת?

AVIGAIIL M

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו יצא לי מיוחד.
בינתיים הספקתי לעשות את זה,
אבל לא שמתי בכלל שמן במחבת ויצא לי גם שמן מאוד.
אבל ממש לא 15 יחידות, יצא לי פחות

תודה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
וואו יצא לי מיוחד.
בינתיים הספקתי לעשות את זה,
אבל לא שמתי בכלל שמן במחבת ויצא לי גם שמן מאוד.
אבל ממש לא 15 יחידות, יצא לי פחות

תודה!
העיקר שיצא לך טעים.
לא יודעת איזה גודל עשית....
לכל אחד יש הגדרה אחרת לקטן/בינוני/גדול...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה