חו"ד חגיגי, ולא רק בפסח...

gadka

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עבודה שעשיתי לאחרונה...
עסק של הפעלות למוסדות, חוגים ומרכזים קהילתיים,
מתמקד בעיקר על נושאי החגים אבל לא רק...
1680529233786.png

הייתה עוד ווריאציה שמשתייכת לחגים יותר
1680529435032.png

אבל בסוף הוא אהב את הראשון...

יצרתי אייקונים כלליים לשפת העיצוב של הלוגו
1680529506922.png

אשמח לשמוע חוות דעת לגבי הצבעים, הלוגו, ובכלל...

stshin

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אשמח לשמוע חוות דעת לגבי הצבעים,
מהמם!!!
לגבי הצבעים-
לדעתי את הכוכב בצד היתי עושה בצבעים-כחול כתום
ולא כתום אדום
כי הצבע האדום נראה זר וזה מנתק את הכוכב מהלוגו,
או שתנסי אולי לעשות את הנקודות באדום אם חשוב לך הצבע,
או את הסלוגן,
או משהו בסגנון- כדי שכל הלוגו יהיה יחידה אחת
(חוצמיזה בכללי הכוכב הזה נראה מנותק מהלוגו תנסי לראות-אולי קצוות עגולים-שיהיה בשפה של הלוגו)

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הראשון באמת יותר מתאים
ואני לא יודעת למה אבל ברגע הראשון חשבתי שקשור ליום העצמאות

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יפה מאד!
מטרפת להודעה הנ''ל, זה יכול לשדרג מאד את כל המראה.
אני אישית הייתי מפשיטה יותר את האייקונים, למשל במצות להוריד את החורים, זה מובן גם בלי זה.
אבל יכול להיות שזה עניין של טעם.

אני גם חשבתי ברגע הראשון שזה קשור ליום העצמאות אבל לא בגלל העיצוב אלא בגלל השם. בואו לחגוג קצת פחות מתקשר לי לחגים ומועדים. נשמע קצת ציוני...

gadka

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה על כל הפרגונים!!
על ההארות וההערות...
לדעתי את הכוכב בצד היתי עושה בצבעים-כחול כתום
נכון... באמת הצבעים שהיו לפני כן זה רק האדום והכתום, וכבר עשיתי את הכוכב, בסקיצה הסופית זה כחול...
(חוצמיזה בכללי הכוכב הזה נראה מנותק מהלוגו תנסי לראות-אולי קצוות עגולים-שיהיה בשפה של הלוגו)
א. אני מנסה עם צירי...
ב. עשיתי עיגול פינות מסוים אבל חשובה לי הביקורת אם זה נראה לעין או לא.. אז תודה רבה
ואני לא יודעת למה אבל ברגע הראשון חשבתי שקשור ליום העצמאות
בואו לחגוג קצת פחות מתקשר לי לחגים ומועדים. נשמע קצת ציוני...
אולי... העסק לאו דווקא מתמקד על חגי ישראל אלא גם הפעלות לילדים כמו מתנפחים וכו' כך שזה לא רק חגים אלא יותר חגיגות...
ומצד מה שזה מזכיר, כיוון שזה פונה לכל הקהלים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה