שיר חגורות, נדבקות, סוגרות, חונקות

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
חגורה ראשונה
לא היתה ברירה
בלעדיה, כתיבתי,
תשאר במגירה

לעורך תורני
בין לילה הפכתי
כן, ערכתי חוברות
את הסמל חגרתי

כעת אחר הצום
נזקקתי להידוק נוסף
בשביל שאוכל להגיב
בפורום מוזיקה הנכסף

ואת עצמי פתאום מצאתי
חנוק בצעיפים
את שמי הם מקשטים
ואת שלוותי מנפנפים

@ניהול האתר
מה תאמר על רעיון
את הגרטל להסתיר
וליתן בתוך חביון?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כחבר בשתי קהילות, תמיד הפריע לי שאי אפשר לבחור אם להתעטר בחגורה או בשלייקעס.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
@יעקב1245 אם בקשתך תתקבל ותקויים, היא תעמיד בניסיון את כל 'בעלי התואר' באתר - מי יוותר על עיטורי הכבוד ומי ימשיך להתעטר בהם...
מאידך כבר טענתי פה איפשהו שריבוי התארים לפעמים דווקא נותן תחושה של כלבוניקיות וחוסר מומחיות ספציפית, כך שאולי רצונו של אדם לוותר עליהם הוא באמת כבודו...

נערך לאחרונה ב:

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כך שאולי רצונו של אדם לוותר עליהם הוא באמת כבודו..
בדיוק כך
הלא זה די מגוחך
כתיבה ספרותית אני נהנה לכתוב, נהנה לבקר, זהו, תחביב.
סאונד ומוזיקה, אז אני מנגן, לא מי יודע מה, מרגש בעיקר את עצמי, אבל רוצה להגיב להודעות מקצועיות בתחום. אז נהייתי עם חגורה נוספת
עורך תורני, אז נכון שבזה אני עוסק גם לפרנסתי, אך זה די מעט ודי מן הצד כך ששלשת העיטורים האלו הרגישו לי כמו חייל עם מדי חיל הים עיטור מחיל האויר וכומתת צנחנים

נערך לאחרונה ב:

פסיק

עורך תורני וכותב תוכן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
כחבר בשתי קהילות, תמיד הפריע לי שאי אפשר לבחור אם להתעטר בחגורה או בשלייקעס.
0202.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה