דרוש מידע חברת מימוש זכויות- מי האמינה ביותר?

קובי ויעלי כהן

משתמש רשום
דבר אחד עדיין לא הבנתי,
איך עדיין החברה הידועה מפרסמת כל שבוע בעיתונים בעמודים ראשיים???
למה לא החרימו אותם?
כבר כתבו על כך רבות פה והחברה תבעה את האתר הזה וכו''" יש אנשים שלא מתעסקים אתם הם מכוסים אגב מכל הכיווניים בהסכם מולם צריך לפרסם ולהיזהר מהם והם מפרסמים כל כך הרבה זה אומר הכל מי שמוצלח מאד כבר לא צריך לפרסם כל כך הרבה כבר עובר מפה לאוזן ודי לחכימא

לאה לנדא.

משתמש חדש
גם אנחנו כרגע בהתלבטות בין סוגי החברות....
כרגע התחלנו דרך החברה המרכזית, אבל אחרי קריאת האשכול הזה,
אנחנו מבטלים...
נס שאנחנו עוד בתוך השבע ימים הראשונים שעוד אפשר לבטל את פתיחת התיק...
נשמח מאד אם מישהו יוכל לעזור לנו בידע או נסיון קודם על סוגי החברות...
במייל- ל' באנגלית ואח"כ מספר-0504137469 ואח"כ שטרודל ג'ימייל.
תודה ענקית!

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
גם אנחנו כרגע בהתלבטות בין סוגי החברות....
כרגע התחלנו דרך החברה המרכזית, אבל אחרי קריאת האשכול הזה,
אנחנו מבטלים...
נס שאנחנו עוד בתוך השבע ימים הראשונים שעוד אפשר לבטל את פתיחת התיק...
נשמח מאד אם מישהו יוכל לעזור לנו בידע או נסיון קודם על סוגי החברות...
במייל- ל' באנגלית ואח"כ מספר-0504137469 ואח"כ שטרודל ג'ימייל.
תודה ענקית!
תעשי חסד לעצמיך תבטלי ומהררר

זה אנוכי

משתמש פעיל
טוב עשיתם.
יש ארגון רפואה וישועה שמארגנים פגישות עם עו"ד לבדיקה התיק ואז העו"ד אומרת לכם אם יש סיכוי.
אם כן מתחילים תהליך שבו הצוות שלה מנחה אתכם אלו אישורים ומסמכים להביא, הם באים איתכם לועדה בביטו"ל ויש להם הצלחות יפות.
העו"ד היא שרונה תגר.
לעו"ד יש הגבלה חוקית כמה כסף הוא יכול לקחת ולכמה זמן. ויש לו פלוס עצום שהוא יכול להיות נוכח בתוך הועדות עצמן. מה שהחברות האחרות לא יכולות.
לנו הם עזרו מאד.
אפשרי, זו חברה ולא עו"ד. אבל במקרה אחר, שרצינו עזרה, פנינו אפשרי. המנהלת היא אשה ישרה מאד ואותנו היא הפנתה לנסות בעצמנו לבד, כי יש לנו סיכוי טוב להצליח.במקום שנפתח אצלה תיק.

מגילת אסתר

משתמש צעיר
דוקא לאמי שתחי' יש נכות ברורה ונראית לעין גם פיזית וגם נפשית, לבד לא הצליחה בביטוח לאומי לאחר הליווי המקצועי של מגיע לך מבית שמש היא הצליחה לקבל קצבה שמגיעה לה פלוס תוספת לשירותים מיוחדים על הרגליים שלה שלא בסדר.... [ודחו אותה כשהגיעה לבד ללא עזרה מקצועית]

נערך לאחרונה ב:

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
עשינו נכות בביטוח לאומי ע"י מישהו שהמליצו לנו ב"ה בהצלחה יפה מאד אך מה שמטריד אותי כרגע זה שאין לנו גישה לאזור האישי שלנו באתר של ביטוח לאומי , זה שעשה לנו טוען שמנסיון שלו אנשים שלחו מסמכים ועשו כך מיני דברים שזה ביטל את זה לכן הם לוקחים אחריות ולא נותנים גישה ומביאים כל מסמך שצריך. לתחושתי זה סוג של שליטה שנהיה תחת ידם בלא בחירה. האם מותר לו חוקית? הוא לא באמת צודק ואכפתי? איך מוציאים את השליטה שלו על זה?

HMB

משתמש פעיל
עשינו נכות בביטוח לאומי ע"י מישהו שהמליצו לנו ב"ה בהצלחה יפה מאד אך מה שמטריד אותי כרגע זה שאין לנו גישה לאזור האישי שלנו באתר של ביטוח לאומי , זה שעשה לנו טוען שמנסיון שלו אנשים שלחו מסמכים ועשו כך מיני דברים שזה ביטל את זה לכן הם לוקחים אחריות ולא נותנים גישה ומביאים כל מסמך שצריך. לתחושתי זה סוג של שליטה שנהיה תחת ידם בלא בחירה. האם מותר לו חוקית? הוא לא באמת צודק ואכפתי? איך מוציאים את השליטה שלו על זה?
תנסו לעשות שכחתי שם משתמש וסיסמא ולהרשם מחדש...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסו לעשות שכחתי שם משתמש וסיסמא ולהרשם מחדש...
ולוודא שהמייל שלכם מוגדר שם, ולא המייל של ה"עוזרים".

בהזדהות בטלפון אפשר להוכיח את זהותכם ולבקש לחסום אותם ולהתחבר מחדש למייל וסיסמא שלכם.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
ולוודא שהמייל שלכם מוגדר שם, ולא המייל של ה"עוזרים".

בהזדהות בטלפון אפשר להוכיח את זהותכם ולבקש לחסום אותם ולהתחבר מחדש למייל וסיסמא שלכם.
גם כשזה שלו?
ועוד זה מתחיל לעצבן אותי מאד כי הוא יכול גם לעשות את זה טלפונית ויש לו את מס' התז שלי. מה ימנע ממנו להצליח?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם כשזה שלו?
כן
מתקשרים לביטוח לאומי ואומרים שמישהו השתלט לך על האזור האישי והכל מגיע אליו, כולל המיילים, ויש לו את צילום הת"ז שלך. הם כבר יצטרכו למצוא דרך לשאול אותך שאלות שהוא לא יודע, כדי לאמת את זהותך.

ומכאן קריאה לכולם- האיזור האישי בביטוח הלאומי הוא אישי!!!
אין לתת לאף אחד גישה לשם, ובודאי לא לאפשר להם לשים שם את המייל שלהם לשחזור הסיסמא!

אופקים 1

משתמש מקצוען
גם כשזה שלו?
ועוד זה מתחיל לעצבן אותי מאד כי הוא יכול גם לעשות את זה טלפונית ויש לו את מס' התז שלי. מה ימנע ממנו להצליח?
באזור האישי, בתפריט בצד ימין, ניתן ללחוץ על פרטים אישיים, על "עדכון פרטי התקשרות" ועל "שינוי פרטי התקשרות".

בשלב הראשון יש לעדכן את הדואר האלקטרוני. האפשרויות שיופיעו על המסך הן: "

- אני מאשר/ת שכתובת הדואר האלקטרוני שלי היא: ...",

- "אין לי כתובת דואר אלקטרוני או שאיני מעוניינ/ת להשתמש בה",

- "ברצוני לעדכן את כתובת הדואר האלקטרוני שלי".
לאחר לחיצה על "ברצוני לעדכן..." ניתן להזין כתובת דואר אלקטרוני חדשה. לאחר הזנה יופיע מסך שבו יהיה על המבוטח להקיש קוד אימות שנשלח אליו לדואר האלקטרוני.

לאחר הקשת קוד האימות ניתן לעבור למסך הבא שבו יש להזין את מספר הנייד.

בדומה לשלב הקודם, גם בשלב של הזנת מספר הנייד יופיעו האפשרויות הבאות:

- "אני מאשר/ת שמספר הטלפון הנייד שלי הוא: ...",

- "אין לי טלפון נייד או שאיני מעוניינ/ת להשתמש בה",

- "ברצוני לעדכן את מספר הטלפון הנייד שלי", וגם כאן יהיה צורך להקיש קוד אימות שיישלח למבוטח בהודעת SMS לנייד.

בשלבים הבאים ניתן לעדכן גם את מספר הטלפון הנייח (או לעדכן שאין) ואת הכתובת למכתבים ללא צורך בהקשת קוד אימות.

בשלב האחרון יש ללחוץ על "אישור" כדי לאשר את השינויים או לחלופין על "קודם" כדי לחזור אחורה ולבצע תיקונים במידת הצורך.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
כן
מתקשרים לביטוח לאומי ואומרים שמישהו השתלט לך על האזור האישי והכל מגיע אליו, כולל המיילים, ויש לו את צילום הת"ז שלך. הם כבר יצטרכו למצוא דרך לשאול אותך שאלות שהוא לא יודע, כדי לאמת את זהותך.

ומכאן קריאה לכולם- האיזור האישי בביטוח הלאומי הוא אישי!!!
אין לתת לאף אחד גישה לשם, ובודאי לא לאפשר להם לשים שם את המייל שלהם לשחזור הסיסמא!
ואיך אני יכולה לודא שהוא לא יחזיר את השליטה אליו?

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בלתק
לחשוב טוב טוב לפני שהולכים לכל החברות למיניהם, יש הרבה שיכולים לעזור בחינם (עזר מציון, דגל וכו'..)
וגם אם הולכים לחברה להחליט שלא חותמים כלום עד שחוזרים הביתה מהפגישה וחושבים או מתיעצים!!!!!!
כל החברות האלו הם חברה לכל דבר וצריכים להרויח
וידוע לי באופן אישי על יותר מאחד שהלכו וממש לחצו עליהם לחתום, בפועל לא רק שהם יכלו לעשות לבד אלא החברה גרמה להם להפסדים גדולים!!!!!!! והם כבר כמה שנים משלמים להם אחוזים הזויים
בקיצור- לפעמים באמת הם עוזרים אבל לא לחתום ולהאמין להם על הפגישה הראשונה!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה