חבילות פרסום במדיה מודפסת

MHstamp

משתמש רשום
ראשית, תודה מראש לכל המסייעים.

שנית, ידוע לי שמקובל לעשות עסקאות פרסום עם עיתונים, הכוללות התחייבות למס' פירסומים מסויים בשנה (או בתקופת זמן כלשהיא), והעיתון מיצידו 'מפרגן' תוספת חינם. לדוג' 10+2, משלמים על עשרה עמודים, ומפרסמים 12.
הייתי רוצה לדעת על סוג חבילות מקובלות וגודלם. האם יש הבדל בין מערכת עיתון כזו או אחרת, והאם שיטה זו הולכת גם בחינמונים השונים (תכלס, לענין ודומיו).

שלישית, פירסמתי מודעות, ובאחת מהן, העיתון הדפיס אותה ש/ל במקום צבע, (דבר שפגע כמובן בפרסום, וכן פגע בקונספט הפרסום הכללי), והם עוד טוענים שהטעות לא כ"כ נוראה...
איזה פיצוי יש לדרוש על כך? ומה לעשות במקרה והעיתון לא מוכן לפצות לפי דרישתי?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אין שיטות. (בעצם יש, אבל זה משתנה לכל לקוח, כמו שכתב יורי באשכול נפרד).
כל עיתון יש להם את המבצעים שלהם.
ג) אני מאמין שמדובר במקומון. אי אפשר לתבוע אותם בהרבה. (משא"כ אם זה היה עיתון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה