דרוש מידע חבילה מעליאקספרס

• פותח הנושא מפ
  • פורסם בתאריך

מפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הזמנתי מספר מעקב מתחיל בUG ב 17TRACK מופיע שזה בישראל כבר מ3/12
משהו יודע באיזה חברת שליחויות מדובר? לא מוצאת את זה בדואר ישראל ולא בצ'טה
מדובר בחבילה יקרה 70 דולר

תודה!

ברוך קנל

משתמש צעיר
יש חברות משלוחים שהם שולחים יתם ואין עם מי ליצור קשר בכלל רק דרך המייל והם אומרים שבעקבות הקורונה וכו' זה מעכ ב נא להיאזר בסבלנות
יש לי חבילה שכבר למעלה מחודש תקועה... ואין מה לשעות פשוט אין עם מי לדבר..

מפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
ב17TRACK כתוב כך:

2021-12-03 08:24
ישראל, משלוח ממתין ב-PUDO

מה זה אומר?

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי אולי מחברת המשלוחים

barhafaza​

מפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
תודה לכל המסייעים בזכותכם מצאתי היכן החבילה נמצאת היא חזרה למחסנים ומספר המעקב שלה שונה...
וכעת שולחים לי אותה עד לבית...

שלמה 80

משתמש חדש
אם אני מקבל מאלי אקספרס מספר מעקב כזה LP0049XXXXXXX39 איך אני מברר את המספר שלו בארץ שאמור להיות מספר כזה RS0XXXXXXX6Y
זה מחליף למספר שאפשר לעקוב אחרו כאן בארץ רק אני לא יודע איך אני ידוע מה המס' שלו בארץ
תודה רבה

שלמה 80

משתמש חדש
בדקתי באתר הזה, זה אומר שזה הגיע לארץ אבל אני לא יודע לאן זה הגיע, ואיך אני לוקח את זה, בארץ זה מקבל מספר חדש שאפשר לעקוב אחרו אוני לא יודע איך מקבלים את המספר החדש

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 37.7 · צפיות: 18
  • ‏‏לכידה1.PNG
    ‏‏לכידה1.PNG
    KB 45.8 · צפיות: 13

A052

משתמש סופר מקצוען
מי אמר לכם שאמור להיות מעקב בארץ?
יש הרבה דברי דואר מאלי אקספרס, שבארץ אין שום מעקב עליהם.
וזה או מגיע לתיבה או מקבלים הודעה על חבילה גם בלי מס' מעקב.

שלמה 80

משתמש חדש
איך מקבלים הודאה על משלוח שהגיע בלי מספר מעקב, איך אתה יכול לקחת את זה מהדואר
וגם בפעם האחרונה שהייתי בדואר לקחתי איזה דבר, אז אמרה לי שהיא ראתה חבילה ישנה שלי שעומד לחזרה לחו"ל. ואז היא אמרה לי שאני צריך להשיג את המספר מעקב בארץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה