זר גיבסניות לראש ילדה

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו הכנו לבד ונעזרנו בהדרכה של מישהי פה בפרוג שלא זוכרת את שמה לצערי
אז מחילה

קבצים מצורפים

• 2 (2).jpeg
    2 (2).jpeg
    KB 177.9 · צפיות: 67
  • 1 (3).jpeg
    1 (3).jpeg
    KB 117.9 · צפיות: 66

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תוכלי לשתף אותי איך עשית? רוצה לעשות כזה לבת שלי...
אם מעניין אותך זר ולא קשת-
אני ליפפתי חוט ברזל בגודל של ראש הילדה בצורת קשת, כלומר סליל בצורת קשת
מקפידים שבסוף תהיה לולאה
קושרים שני סרטים אחד בכל צד להשלמת מעגל (כשמניחים על הראש קושרים את הסרטים יחד לפפיון)
כעת נעזרים בסרט דביק מעט נמתח מהסוג שמשתמשים בו במשתלות (יש לי בירושלים אם תרצי)
גוזרים את הגבסניות מהגבעול המרכזי אבל משאירים להן את הגבעול הקטן, מתקבלות תפרחות קטנות עם גבעולים
מתחילים מהקצה- מניחים תפרחת אחת עם הגבעול לצד של קצה הזר ומלפפים סביבה את הסרט מספר פעמים
מניחים את התפרחת הבאה כך שהגבעול שלה מקביל לתפרחת של הקודמת ומלפפים (כך כל תפרחת מכסה את הגבעול של הבאה)
וכך בצורה רודפת עד הסוף. אפשר לשלוט בצפיפות על ידי גודל התפרחות וצפיפותן
זהו
(לקחתי מיוטיוב)

נערך לאחרונה ב:

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תוכלי לשתף אותי איך עשית? רוצה לעשות כזה לבת שלי...
לקחתי קשת בסיס
פלסטיק בכל צבע שאת רוצה
סובבתי עליו הרבה גומיות חדפ שקופות במרווחים של ס"מ בערך
ואז השחלתי כל ענפון של גבסנית בין 2 גומיות
באותו כיוון
את רמת הצפיפות את קובעת בהשחלות

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם מעניין אותך זר ולא קשת-
אני ליפפתי חוט ברזל בגודל של ראש הילדה בצורת קשת, כלומר סליל בצורת קשת
מקפידים שבסוף תהיה לולאה
קושרים שני סרטים אחד בכל צד להשלמת מעגל (כשמניחים על הראש קושרים את הסרטים יחד לפפיון)
כעת נעזרים בסרט דביק מעט נמתח מהסוג שמשתמשים בו במשתלות (יש לי בירושלים אם תרצי)
גוזרים את הגבסניות מהגבעול המרכזי אבל משאירים להן את הגבעול הקטן, מתקבלות תפרחות קטנות עם גבעולים
מתחילים מהקצה- מניחים תפרחת אחת עם הגבעול לצד של קצה הזר ומלפפים סביבה את הסרט מספר פעמים
מניחים את התפרחת הבאה כך שהגבעול שלה מקביל לתפרחת של הקודמת ומלפפים (כך כל תפרחת מכסה את הגבעול של הבאה)
וכך בצורה רודפת עד הסוף. אפשר לשלוט בצפיפות על ידי גודל התפרחות וצפיפותן
זהו
(לקחתי מיוטיוב)
יכולה לשלוח קישור ליוטיוב
לא ממש הבנתי

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
יכולה לשלוח קישור ליוטיוב
לא ממש הבנתי

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
לקחתי קשת בסיס
פלסטיק בכל צבע שאת רוצה
סובבתי עליו הרבה גומיות חדפ שקופות במרווחים של ס"מ בערך
ואז השחלתי כל ענפון של גבסנית בין 2 גומיות
באותו כיוון
את רמת הצפיפות את קובעת בהשחלות
בזכותך עשיתי את זה יצא מושלם!!!
1719384211138.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה