התייעצות זקוקה לייעוץ על כלי עבודה ביתיים

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בטריה של מקיטה או בוש גם מתרוקנת? יש גם כפל בפרט עם קונים סט הנוחות של העבודה בלי לחפש כבל מאריך ושקע קרוב אם לא עובדים הרבה לא שווה באמת
יש לי מברגה של בוש, והבטריה מתרוקנת מהר.
אולי כי אני משתמש במברגה פעם בכמה חודשים.
אמר לי אחד העובדים בהום סנטר, כשהבטריה טעונה במלואה, להפעיל למשך דקה את המברגה בעוצמה החזקה ביותר - סתם כך באוויר - כדי לתת למנוע לעבוד בתפוקתו המלאה, ולא לגרום למנוע להתנוון.

שלס

משתמש מקצוען
בתוך כל מותג יש גם רמות - סט נטען של בוש יכול לעלות כ-1500 ש"ח, ויכול לעלות כפול מזה ויותר.
תכנסו לברלין ברחוב בן יעקב בב"ב, בעיני הוא המאסטר לכלי עבודה, ואין לו מתחרים במחירים.
(הוא לא טמבור אלא חנות שמתעסקת רק עם כלי עבודה)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אהה ושכחתי להוסיף
במברגה לא לוותר על אימפקט!!!
ביהרג ועל יעבור!!
(אלא"כ הוא טכנאי וכדו')

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש לי מברגה של בוש, והבטריה מתרוקנת מהר.
אולי כי אני משתמש במברגה פעם בכמה חודשים.
אמר לי אחד העובדים בהום סנטר, כשהבטריה טעונה במלואה, להפעיל למשך דקה את המברגה בעוצמה החזקה ביותר - סתם כך באוויר - כדי לתת למנוע לעבוד בתפוקתו המלאה, ולא לגרום למנוע להתנוון.
בוש ירוק או כחול? זה הבדל עצום ביניהם מה שכתבתי בוש כמובן שהכוונה רק לכחול

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בוש ירוק או כחול? זה הבדל עצום ביניהם מה שכתבתי בוש כמובן שהכוונה רק לכחול
קניתי ירוק.
האמת - שאני דיי מאוכזב.
הברגות רציניות אני עושה עם הפטישון (ושם אותו על עוצמה נמוכה, אחרת יקרה אחד מהשניים, או שאני יעוף, או שהקיר יעוף)

אני וביתי

משתמש מקצוען
קניתי ירוק.
האמת - שאני דיי מאוכזב.
הברגות רציניות אני עושה עם הפטישון (ושם אותו על עוצמה נמוכה, אחרת יקרה אחד מהשניים, או שאני יעוף, או שהקיר יעוף)
טוב מתנצל לומר הירוק של בוש זה רק מותג אבל לא יותר טוב מכל מברגה אחרת רק הכחול שלהם שווה וכמובן ההבדל הגדול בבטריה.

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
טוב מתנצל לומר הירוק של בוש זה רק מותג אבל לא יותר טוב מכל מברגה אחרת רק הכחול שלהם שווה וכמובן ההבדל הגדול בבטריה.
מסכים עם כל מילה.
כשקניתי הייתי כל כך בור בתחום, שכל מילה שהעובד בהום סנטר אמר לי התקבלה אצלי כתורה מסיני

אאהרן

משתמש רשום
לגבי האימפקט אם הוא נהנה להתעסק עם ספריות קירות גבס.. אז לא אימפקט..

ששון אברהם

משתמש פעיל
פטישון וכלים יותר כבדים בד"כ עדיף בוש ומברגה של מקיטה לגבי האימפקט לדברים עדינים יותר מומלץ לא לקנות אימפקט (לפעמים יכול לפוצץ את העץ וכדו' כמובן תלוי בסוג של העץ)...

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם יורשה קצת לחלוק על הרבה דעות כאן, פטישון של בוש ומקיטה עולה קרוב לאלף ש"ח במקרה הטוב...
ואם הוא לא בעל מלאכה אלא רק מידי פעם קודח פה ושם, מספיק בהחלט פטישון של אנטר בשלוש מאות ש"ח.
מברגה זה ענין אחר, כי אם זה לא מקיטה זה ממש גרוע לעבודה אפילו מידי פעם, אבל פטישונים של חברות זולות עושים עבודה מעולה אם לא מכבידים עליהם.

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
פטישון וכלים יותר כבדים בד"כ עדיף בוש ומברגה של מקיטה לגבי האימפקט לדברים עדינים יותר מומלץ לא לקנות אימפקט (לפעמים יכול לפוצץ את העץ וכדו' כמובן תלוי בסוג של העץ)...

בידיוק לכן כתבתי שאם הוא לא טכנאי שמתעסק עם דברים עדינים -
וכנ"ל - נכון גם לגבי גבס.
אבל בדר"כ שמדובר על ביתי - מדובר על תיקונים שללא השוואה האימפקט עדיף

ופטישון - אני עדיין חושב שעדיף להשקיע, אבל כמובן עניים של תקציב, שמנסים לקדוח רבע שעה בקיר חיצוני - לא תמיד שווה את הההפרש

ששון אברהם

משתמש פעיל
אם יורשה קצת לחלוק על הרבה דעות כאן, פטישון של בוש ומקיטה עולה קרוב לאלף ש"ח במקרה הטוב...
ואם הוא לא בעל מלאכה אלא רק מידי פעם קודח פה ושם, מספיק בהחלט פטישון של אנטר בשלוש מאות ש"ח.
מברגה זה ענין אחר, כי אם זה לא מקיטה זה ממש גרוע לעבודה אפילו מידי פעם, אבל פטישונים של חברות זולות עושים עבודה מעולה אם לא מכבידים עליהם.

לי יש פטישון של חברה פשוטה והוא בהחלט לא עושה את העבודה

ראש מנוע

משתמש פעיל
זה הולך בדר"כ לפי המחיר, מה שיותר יקר-יותר טוב, אבל במברגות לא תמיד זה ככה כיוון שאם מוכרים מברגה + 2 סוללות זה מקפיץ את המחיר במשהו כמו 200-300 ש"ח מאשר סוללה אחת, אבל כל החברות המוכרות טובות, בוש, מקיטה, וורקס, תתיעצו עם המוכר
מי שקונה בוש שיקנה את הסדרה הכחולה ולא את הסידרה הירוקה.

senorita

משתמש פעיל
קצת למקד:
הוא ממש ממש ממש לא מתעסק עם עבודות כאלו.
רק צריך ואני אוהבת שיש בבית עם מה לעבוד
החל מלהחליף נורה ולתקן לילדים אופניים ועד.....
וכשאין בקושי מברג פשוט בבית זה מעצבן.(ואם כבר אז אני רוצה להשקיע)

עכשיו מה אומרים?

תודה רבה לכל מי שטרח והגיב

ששון אברהם

משתמש פעיל
מה שכתבנו למעלה אבל אם ככה נראה לי יותר חשוב מברגה מאשר פטישון
קיימים גם דגמים של מברגות שניתן לחבר להם ראש מקדח ובשעת הדחק זה יכול לעשות את העבודה (במיוחד אם זה אימפקט)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה