עזרה זקוקה לגילוי בעלים לפי מספר רישוי

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
האם יש דרך לגלות מי הבעלים של הרכב לפי מספר רישוי?
מדובר בתאונה, הרכב שייך לחברה והנהג אינו רוצה למסור את פרטי החברה
אודה לכל עזרה קונבנציונלית יותר ופחות

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לא הבנתי.

איזה מסמכים כן קיבלתם ממנו?
רישיון רכב?
יש לכם פרטי חברת הביטוח שלו?

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אין לי רשיונות
יש לי שם של חברת ביטוח, אבל חוששת שאם אגיד להם שאין לי את שם הבעלים, הן לא יתנו פרטים
מדובר ברכב מסחרי, ההשתתפות העצמית גבוהה מהנזק שנגרם לי

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
1. יש לכם סוכן ביטוח ? שיטפל בזה
2. בתאונה ללא נפגעים כאשר צד אחד לא מוסר פרטים מלאים מזמינים ניידת משטרה
סוכן ביטוח לא מטפל בהעדר פרטים, אין לו כלים לכך, זה עניין משטרתי שעל המבוטח לעשות בעצמו.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
בזמנו אמרו לי במשטרה לפנות למשרדי המשטרה בבנין כלל, ואז לקבל את פרטי הבעלים.
ואז אם הוא עדין מסרב אתה יכול לתבוע בבי"ד לתביעות קטנות.
אני התיאשתי.

אבל אם זה חברה אולי ילך יותר בקלות.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אז ככה
פתחתי תיק במשטרה, אבל לבדוק את הבעלים לא עלה בדעתי
בדקתי באינטרנט בכל האתרים של חברות הביטוח, עד שהגעתי לחברה המבטחת
דיברתי אתם היום בבוקר והסכימו לתת רק את שם הסוכן
הסוכן נתן לי את השם של הבעלים של הרכב
עדכונים בהמשך, אם זה מעניין מישהו

אספרסו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ישנה אפשרות לעשות בדיקת שעבוד רכב בתשלום נמוך,
אני עשיתי פעם וקיבלתי את שם בעל הרכב.
אני מצרפת פה קישור של בדיקת שעבוד רכב,
אבל אני לא בטוחה לגבי האתר הספציפי הזה כי אני לא זוכרת איפה אני עשיתי את זה.
https://mycarcheck.co.il/bNewStep1.aspx

שירת הלווים

משתמש פעיל
זה מרגיז שאומרים את זה אחרי.
אבל לפחות שאחרים ידעו.
אם לדעתך אתה לא אשם בתאונה, והנהג הפוגע מסרב לתת פרטים, להזמין ניידת באותו רגע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה