טיול בחו"ל זקופנה והסביבה ננשמח לכל מידע והמלצות

יוקל יוקל

משתמש חדש
הכרטיסים ביו מידי גבוה
אבל אני רוצה להיות חכם הראוה את הנולד ואולי להזמנין לשנה הבא
אני יודע שהל יכול להשתנות אבל אני מנסה לעשות בירורים של מחירים של שהייה וכדומה
באיזה איזור התקיים המנין בזקפונה עצמה או ב Białka Tatrzańska אני רואה ששם היה מלון כשר

יצחק77

משתמש מקצוען
להגיד שבקרקוב יש אוכל
זה קצת מורכב
יש הכנסת אורחים של זולדן שלוקח מחירים יקרים ויש פלאפל
רשמית יש מכולת של חבד
לפני כחודש היא היתה סגורה עד להודעה חדשה
אפילו לחם שלא היה
ככלל בית חב"ד בקרקוב עבר לפני כמה שנים מהמרכז היהודי
לרחוב ליד כמה דקות הליכה ומאז לא כ"כ מתאושש..
לא מזמן פתחו במגבית להקמת מרכז חדש עם מקווה מושקע שכ"כ חסר בקרקוב
המקווה היחיד בקרקוב נבנה ע"י הרב גור ארי' לפני שנים ונמצא בתוך מלון עדן המחיר 8$
מצ"ב קישור לתרומה
הכנסת אורחים זולדן עברה למקום מרווח ליד ביה"כ הרמ"א בהשקעה ועלויות מאד מאד גדולות
כעת זה 2 מסעדות מושקעות ברמה, אחת חלבית בקומת קרקע ובשרית בקומה השני'
עדיין יש בפינת המסעדה חדר הכנסת אורחים עם פינת קפה ועוגה ושתיה קלה ניתן לבקש מהמשגיח סנדויצ'ים לדרך
בהצלחה ונסיעה טובה

יוקל יוקל

משתמש חדש
יש משיהו שיכול בבקשה לענות איפה מתקיים המנינים בקיץ בזקפונה עצמה או Białka Tatrzańska באיזור של המלון
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה