שיתוף "זעקת ילדים" ציור פוטוריאליזם מרגש על השבעי באוקטובר.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דוד לוסטיג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
ציור השבעי באוקטבר. בציור זה ניסתי להביע את התחושות שלי ושל כלל עם ישראל במלוא עוצמתם
את הציור התחלתי לאחר שיום אחד הרעיון צץ לי משמים והחלטתי הוציא אותו לפועל,
וזה היה מורכב. כי הייתי צריך ממש להמחיש את התחושות והפחד בצורה המוחשית והמרגשת יותר. ובמיוחד שזה יור ללא כל תמונה להתבסס עליה. והיתי צריך לבנות ולחשבן את כל החוקים והכללים לפרטי פרטים תוך כדי שמירת ריאליסטיות גבוהה, ובעזרת חברים מהשיעור בישיבה בעצות ורעיונות שנתנו, צלחתי את המשימה והוצאתי את הציור המוגמר. הלא הוא "זעקת ילדים"
https://youtu.be/uIXZt1eZCi0ניתן לצפות בסרטו ב
https://www.youtube.com/channel/UCzCV6f_1f2GcyDTZLGPxPagאו בערוץ בכלל ב

נ.ב יכול להיות שלפעמים יקח לי זמן להגיב עד שאני החזור מהישיבה. עימכם הסליחה.

זעקת ילדים (1 of 1)-2.jpg

זעקת ילדים (1 of 1)-2.jpg

קבצים מצורפים

• זעקת ילדים 3 (1 of 1).jpg
    זעקת ילדים 3 (1 of 1).jpg
    2.6 MB · צפיות: 1
  • זעקת ילדים 3 (1 of 1).jpg
    זעקת ילדים 3 (1 of 1).jpg
    2.6 MB · צפיות: 1
אמאל'ה!!!
זה מטורףףף
ציור שמביע המון
עם הרבה מחשבה גם על אלמנטים קטנים
מרגש ומצמרר בו זמנית
מוכשר ממש
עם איזה חומר ציירת
או שזה ממוחשב?
זה ממש ברמה גבוהה
ומאחלת לך הצלחה
וטעם בלימוד...
וזמן חלק ונעים...

אחת שלומדת

משתמש רשום
ווא ממש מרטיט!!
ממש מרגישה שהתמונה היא איזושהי מציאות אמיתית שאני מסתכלת עליה, פתאום מתחברת לדמויות כאילו הן אנשים ממש.
הילד הקטן ממש שובר את הלב,
וגם פתאום קלטתי את הקטע עם התמונה שהגדול מחזיק.
ממש תמונה הסברתית למצב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה