דרוש מידע זעקת בעל הסופרמרקט החרדי: לאן נעלמו העגלות?

מצב
הנושא נעול.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
מי שגונב מכונית, או עגלה, לא מסתובב בפרוג, אלא בשטחים, אתם יכולים ללכת לנסות לעשות שם קירוב
כאן מדברים על נושאים שלצערנו אנחנו/שכנינו מאנ"ש/ילדינו נכשלים בהם
מוזר,
למה אתה וילדך לא גונבים גם אופניים?
או לחילופין, למה אתה לא מסתובב בפרוג?

זהו,
סיימתי להגיב באשכול זה
(זה קשה להקליד כשביד השניה אני עם העגלה העקומה הזו שזזה כל הזמן שמאלה
אוף, למה לא בחרתי לי עגלה יותר טובה :()

castamir

מהמשתמשים המובילים!
חשוב להבדיל בין רצון לעורר רחמים ולפרוס על בלוטות הרגש (שאין כאן) לבין הרצון להיזהר מגזל ולמצוא פתרון שיסייע בזה לכמה שיותר.

אם מישהו מעורר על הצורך לתקף רב קו - זה לא בגלל שהוא מרחם על חברת האוטובוסים.

הטרול במשל הרבה פחות מרשים ממני

הטרולים מרשים לעצמם יותר מדי, אין ספק…

מנדולינה פורחת

משתמש צעיר
רק רפרפתי
לא יודעת אם כתבו,
חושבת שמודעות והודעות ושוב מודעות - כן משפיעים ולשים מהם בחנות גם ליד הקופות וגם באזורי העגלות.
במכולת לידינו - שמו פתקים חריפים על עניין הוצאת העגלות (שם יש בעיקר כאלו סלסלאות עם ידיות וגלגלים - כמו העגלות הקטנות באושר עד - שהיציאה אל המדרכה ממש הורסת אותן.), אני חושבת שזה הופחת משמעותי.
אנשים ברובם לא רוצים לגנוב ולהזיק, הם מקסימום מרגיעים את המצפון - שהנה הם לא כתבו, אז כנראה שהחנות לא מקפידה ובכלל תוך רגע אנחנו מחזירים הם אפילו לא ירגישו שלקחנו....
רק מה? הגענו הביתה עייפים וסחוטים אחרי שסחבנו שקי פוחי אדמה, גזר בטטה ותפוחים, התיישבנו לרגע רק לשתות כוס מים קרים, כשהתיישבנו הרגשנו כל עצם שעבדה מהבוקר ללא הפסקה, כמעט התגברנו וקמנו לסופר למרות הכל, אבל אז פרצה מריבה בין הילדים והיה צריך לפשר, אז אחד הבחורים נזכר שהסופר ממש בדרך לחברותא שלו שהוא קבע איתו עוד חצי שעה, ובטח הוא יקח איתו בשמחה את העגלה 'על אחריותי אמא, תיהי רגועה' ואז הוא רק מוריד את הראש לחטוף ג'ים לפני שהוא הולך ופתאום הוא מתעורר בבהלה כי כבר עברו 50 דקות והחברותא שלו סופר דייקן אז הוא טס את המדרגות, ורק כשהוא עובר ליד הסופר הוא נזכר בהבטחה שלו, ומבטיח לעצמו לסדר את זה עוד לפני 'מעריב'....
ואני יכולה להמשיך לכתוב עוד סיפור ארוך על גלגולה של העגלה, ועל לימוד שהתאחר כי יש לנו בחור מתמיד גם בבינהזמנים, אבל מה לעשות שבינתיים המכולת נסגרה והוא שכח. אבל אמא אחת שיצאה להוריד את הפח, מצאה עגלת סופר זרוקה וחשבה לעצמה, איזו הפקרות חבל שאנשים לא מחזירים, נס שיודי שלי לקח את העגלה שלקחנו מיד בצהריים, רק חסר לנו להיכשל בגזל....

ומבחינה מעשית - בשערי רווחה כתוב חד משמעית שאין להוציא את העגלות, אופציה שהם נותנים בקופה הראשית זה להשאיר פיקדון של 600 ש"ח מזומן ואז להוציא את העגלה הביתה.
ומשום מה, כנראה הסיפורים לעיל לא קורים במחירים האלו, העגלה מוחזרת תוך חצי שעה.
ושלום לעם.
ובעגלה ובזמן קריב.

castamir

מהמשתמשים המובילים!
אנשים ברובם לא רוצים לגנוב ולהזיק, הם מקסימום מרגיעים את המצפון - שהנה הם לא כתבו, אז כנראה שהחנות לא מקפידה ובכלל תוך רגע אנחנו מחזירים הם אפילו לא ירגישו שלקחנו....
רק מה? הגענו הביתה עייפים וסחוטים אחרי שסחבנו שקי פוחי אדמה, גזר בטטה ותפוחים, התיישבנו לרגע רק לשתות כוס מים קרים, כשהתיישבנו הרגשנו כל עצם שעבדה מהבוקר ללא הפסקה, כמעט התגברנו וקמנו לסופר למרות הכל, אבל אז פרצה מריבה בין הילדים והיה צריך לפשר, אז אחד הבחורים נזכר שהסופר ממש בדרך לחברותא שלו שהוא קבע איתו עוד חצי שעה, ובטח הוא יקח איתו בשמחה את העגלה 'על אחריותי אמא, תיהי רגועה' ואז הוא רק מוריד את הראש לחטוף ג'ים לפני שהוא הולך ופתאום הוא מתעורר בבהלה כי כבר עברו 50 דקות והחברותא שלו סופר דייקן אז הוא טס את המדרגות, ורק כשהוא עובר ליד הסופר הוא נזכר בהבטחה שלו, ומבטיח לעצמו לסדר את זה עוד לפני 'מעריב'....
ואני יכולה להמשיך לכתוב עוד סיפור ארוך על גלגולה של העגלה, ועל לימוד שהתאחר כי יש לנו בחור מתמיד גם בבינהזמנים, אבל מה לעשות שבינתיים המכולת נסגרה והוא שכח. אבל אמא אחת שיצאה להוריד את הפח, מצאה עגלת סופר זרוקה וחשבה לעצמה, איזו הפקרות חבל שאנשים לא מחזירים, נס שיודי שלי לקח את העגלה שלקחנו מיד בצהריים, רק חסר לנו להיכשל בגזל....

מעולה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה