זכרון

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כלא מקצועי אשאל בדחילו ורחימו
התמונה לא כהה מידי?

יש פה 99% צל

צל99

משתמש פעיל
אם זו היתה מטרת התמונה אז זה לא כהה מדי.

יש לי גם תמונה של זה בחשיפה רגילה כשהאורות היו דולקים.
אלו תמונות שונות שמעבירות משהו אחר...

זמזומית

משתמש רשום
בעקבות הכרותי עם תגובותיו של אברומי הוא התכוון 99% צל שבעצם הניק שלך הוא צל99.....
:) :)
לא כך אברומי?

צל99

משתמש פעיל
אני מניח שהוא שיחק עם המילים על סמך בקורתו על התמונה, לא משהו באויר.

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י זמזומית;563246:
בעקבות הכרותי עם תגובותיו של אברומי הוא התכוון 99% צל שבעצם הניק שלך הוא צל99.....
:) :)
לא כך אברומי?
אני הייתי נעלב אם היו מסבירים לי את זה:)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
יפה, מעביר את האוירה.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י לשם שינוי;563321:
עצוב.

היכן צולם? השנה?

צולם אתמול בטקס יום הזכרון במבוא דותן.
הישוב שכל חייל אחד ו4 אזרחים. ועוד כמה בני משפחה מדרגה ראשונה של בני הישוב.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונה טובה.
באמת עצוב.
מה זה הספרים שם?

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י gol;563576:
תמונה טובה.
באמת עצוב.
מה זה הספרים שם?

אוסף ספרי זכרון- חלקם קשורים ישירות לנזכרים כאן, חלקם כלליים יותר.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה