דרוש מידע זכויות לאחר לידה

אמא של אלי

משתמש פעיל
אני מבוטחת במכבי בביטוח הגבוה ביותר (מכבי שלי), אשמח לדעת למה אני זכאית (נופש אחרי לידה, התעמלות , משאבת חלב ועוד.....)
אשמח לכל מידע בעניין
תודה

תות-בננה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לך מידע באתר של מכבי, אני בכל אופן נכנסתי וקיבלתי כל מידע שעניין אותי.
מומלץ....
בגדול יש לך אפשרויות לקבל סבסוד על קורס הכנה, דולה, הבראה לאחר לידה, מוצרי הנקה (רק במכביפארם)
יעוץ הנקה, יעוץ אחות שינה...
עד 2000 שקלים להריון ולידה.

אמא של אלי

משתמש פעיל
לא ממש הצלחתי להבין מהאתר
אני יכולה לקבל החזר עד תיקרה של 2000 מה שאני בוחרת?
כלומר משאבה ב- 1000 וצימר ב- 1000

תות-בננה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עברו הימים של משאבה וצימר, אפשר לשאול רב ולנסות לקמב.... וד"ל
אני רוצה לשמוע על רב שמתיר כזה דבר.....
בינתיים, רבנים שאני שאלתי, בני משפחה שאלו ועוד כמה, אף אחד לא התיר.

אוהבת השם

משתמש פעיל
בקורונה היו הקלות בקשר לימי החלמה
עכשיו צריך לברר טוב טוב כי בחלק מקופות החולים השתנו הנהלים, לתשומת לב.
משאבה שמוכרים במכבי פארם/ בבית מרקחת של כללית- שמעתי עליה לאחרונה דיס אינפורמציה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עברו הימים של משאבה וצימר, אפשר לשאול רב ולנסות לקמב.... וד"ל

זה רשמי. לא צריך לקמבן.

הבראה לאחר לידה​

חברות מכבי שלי ומכבי זהב זכאיות להחזר על ימי הבראה המלונית שבבית חולים, במוסד הבראה, בבית מלון או בצימר בארץ.

אוהבת השם

משתמש פעיל
אני רוצה לשמוע על רב שמתיר כזה דבר.....
בינתיים, רבנים שאני שאלתי, בני משפחה שאלו ועוד כמה, אף אחד לא התיר.
לא רוצה להיכנס לדיון הלכתי בנושא, אבל בהחלט ישנם רבנים שמתירים בנושא הזה.
אם רלוונטי לך- אמנם שאין לי איך לכתוב בפרטי- אשמח לתת לך שם+ מס' טל'של הרב עימו התייעצנו בזמנו.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בקורונה היו הקלות בקשר לימי החלמה
עכשיו צריך לברר טוב טוב כי בחלק מקופות החולים השתנו הנהלים, לתשומת לב.
משאבה שמוכרים במכבי פארם/ בבית מרקחת של כללית- שמעתי עליה לאחרונה דיס אינפורמציה
משאבת אמדה זו אחת המשאבות היות טובות!!
וקניתי במכבי פארם.

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
משאבת אמדה של בתי"ח - מקסימה
משאבת אמדה פיינס לשאיבה - שתיים ביום- מקסימה אף היא
מסתבר שהבעיה מתחילה כשהמשאבה אמורה לשאוב 8 מנות ביום....
זה באמת תלוי בשימוש.
למי ששואבת רק בעבודה- אין סיבה לשלם על יותר מזה.
למי ששואבת בלעדית- בהחלט חשוב מאד להשיג משאבה טובה יקרה יותר.

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש משאבה חשמלית של לנסינו דו צדדית
מצוינת!!

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
משאבת אמדה של בתי"ח - מקסימה
משאבת אמדה פיינס לשאיבה - שתיים ביום- מקסימה אף היא
מסתבר שהבעיה מתחילה כשהמשאבה אמורה לשאוב 8 מנות ביום....
לשאיבות של 8 פעמים ביום חייבים משאבה ברמת בית חולים.
אפשר להשיג ביד שרה.

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול
האם מישהו יודע האם ניתן לקבל החזר ממאוחדת על בית החלמה בנוסף ל2,000 ש"ח סל לידה (לידה ראשונה)
או שזה כלול בסל הלידה?
אשמח לתשובה!

משקפיים ורודות

משתמש מקצוען
בלת"ק
שבוע שעבר אחותי היתה בנופש בצימר אחרי לידה מבירור מול מכבי בלי קומבינות
מחזירים עד 400 שח ללילה עד 2 לילות (מכבי שלי)

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חוץ מהסל הריון ולידה של 2,000 ש"ח?

אמא של אלי

משתמש פעיל
אשמח למידע:
1.את המשאבת חלב ניתן לקבל בחינם מתוך הסל לידה או רק בהנחה (אני מבוטחת במכבי שלי)
2.כמו"כ אשמח לדעת אם ילדתי ילד רביעי ואני רוצה לצאת לצימר אני זכאית ליותר ימים?
3. מה עוד ניתן לנצל את סל הלידה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה