דרוש מידע זכויות לאחר לידה

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
האם יש הטבות שאפשר לקבל מסל לידה במכבי שלי אחרי חצי שנה מהלידה?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
האם יש הטבות שאפשר לקבל מסל לידה במכבי שלי אחרי חצי שנה מהלידה?
אחרי חצי שנה, אין הטבות
במכבי
הבראה- חודשיים
קורס הכנה- עד הלידה
וייעוצים עד חצי שנה

מסכה

משתמש רשום
יש אפשרות לקנות קורסים דיגיטליים או טלפוניים - שמטבע הדברים יותר זולים ורווחיים למוכרות, ואז את מקבלת מתנות כמו זיכויים בחנויות ועוד.
מעבר לזה יש דרכים נוספות שאת לא קונה ומקבלת כלום אלא קומבינות נטו - בזה אין לי מושג וזה לא פשוט מבחינה הלכתית בכלל
אפשר פרטים על קורסים דיגיטלים מהסוג הנ"ל?

RUTIE

משתמש רשום
ההחזר הוא עד 75% מהסכום, ועד תקרה מסויימת
וסה"כ עד הסכום של סל הלידה.
קיבלתם 500 ש"ח מדוייק?
תראו על מה זה נופל, או שתשאלו בקופה.
(במאוחדת לא הצלחתי עדיין להבין מהו הסכום המקסימלי על קורס הכנה)
אני קיבלתי 560 ש"ח ממאוחדת על קורס שעלה 1800

מלי :)

משתמש פעיל
אפשר פרטים על קורסים דיגיטלים מהסוג הנ"ל?
אתן לך פרטים בשמחה, אבל לא יודעת אם היא רוצה שאפרסם את המספר שלה בפורום הזה.
את יכולה לפנות אלי באישי? או שתשאירי לי כתובת מייל או טלפון

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עוד אפשר לממש את הסל חוץ מקורס הכנה והבראה?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
ייעוצים שונים:
אכן
ייעוץ הנקה (נראה לי שזה מחוץ לסל, תבדקי)
אפשר גם וגם עד כמה שידוע לי
את יכולה לבדוק כאן אפשרויות נוספות

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולה להפנות אותי ליעוצים שווים?
אני מבני ברק

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפי הידוע לנו הזכאות להבראה מוגבלת לחודשיים (מאוחדת עם ביטוח משלים)
זה יוצא לנו באמצע ביה"ז ופחות מסתדר לנו
האם זה גמיש מבחינתם?
ניתן לסטות בכמה ימים?

מלי :)

משתמש פעיל
האם זה גמיש מבחינתם?
ניתן לסטות בכמה ימים?
האמת שזה לא גמיש.
אבל את יכולה לנסות לדבר עם מנהל מרפאה או מנהל קשרי לקוחות - יכול להיות שאם תסבירי את האילוצים הם יסכימו לעשות לך משהו
מקווה בשבילך :)

מסכה

משתמש רשום
אתן לך פרטים בשמחה, אבל לא יודעת אם היא רוצה שאפרסם את המספר שלה בפורום הזה.
את יכולה לפנות אלי באישי? או שתשאירי לי כתובת מייל או טלפון
אשמח לשמוע פרטים masechaprog שטרודל gmail.com
תודה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
האם זה גמיש מבחינתם?
ניתן לסטות בכמה ימים?
יש קופות גמישות יותר ויש פחות
מה שכן
גם אם סיכמת עם הקופה שתוכלי לצאת קודם
שיהיה לך אסמכתא בכתב...

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שמעתי מחברה שהתקשרה ללאומית
והם אמרו לה שבגלל המלחמה הם האריכו לארבעה חודשים
מישהי יודעת אם זה גם במאוחדת?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה