תרופה זופרן 4/8 מ"ג

מ ש

משתמש רשום
איזו כמות של נוזלים את מקבלת?
ושמים לך עוד משהו בוריד חוץ מזה?
כרגע ליטר נוזלים עם מלחים כל יום
ניסיתי במשך שלושה שבועות זופרן גם בעירוי שהיה לכאורה אמור להשפיע הכי מהר שאפשר אבל ללא תוצאות, רק תופעות לוואי.
בהמלצת הרופא שלי הפסקתי איתו ועכשיו שוקלים להעלות את כמות הנוזלים כי אני בקושי מצליחה לשתות משהו והימים חמים וזה ממש משפיע..

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קשוח :cry:
אם יתנו לך עוד כמות- תבקשי עם סוכרים, זה טוב לעשות חצי חצי.
אין לי איך לעודד אותך
רק הזמן יעשה את שלו, ומהר אמן!
(אגב גם לי הזופרן בוריד לא עשה כלום, כמו פטל לוריד... בל תשחית על החומר חחח)

מ ש

משתמש רשום
קשוח :cry:
אם יתנו לך עוד כמות- תבקשי עם סוכרים, זה טוב לעשות חצי חצי.
אין לי איך לעודד אותך
רק הזמן יעשה את שלו, ומהר אמן!
(אגב גם לי הזופרן בוריד לא עשה כלום, כמו פטל לוריד... בל תשחית על החומר חחח)
לא יודעת אם אפשר לומר שאני שמחה לשמוע אבל זה מנחם לדעת שאני לא היחידה שזה לא עוזר לה...
יש לי חברה שממש שכנעה אותי לקחת עוד לפני שהייתי בהריון ממש שטפה את המח, היתה עכשיו בשוק לשמוע שלא עוזר....
וברוך ה' זה באמת למטרה הכי טובה שיש וזה מה שמחזיק אותי שפויה.

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהימות ומיוחדות כל אחת ואחת פה!!
אני אישית קיבלתי ברכה מיוחדת ש"צער גידול בנים" מתקזז לי עוד לפני שהילדים נולדו...
תזכרו את האוצרות הנדירים האלו!!!!!!!!!
זה נותן כוח! ורצון אדיר לעוד ילד...
(אפילו שלפעמים בתקופה הקשה מתבלבלים קצת... בזמן בית המקדש היתה היולדת מביאה קרבן למחילה על ההבטחות שלה...:)

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בהחלט אני רואה במהלך השנים האחרונות שיפור בגישה ובהבנה מה זה היפראמזיס.
לא דומה 10 שנים אחורה להיום. (והייתי גם שם :cry: )
מאמינה שהרבה בזכות אם הדרך.

גם אני הייתי שם, ואכן יש שיפור מדהים בהבנה, בנכונות ובגישה של הצוות הרפואי.
האמת, זה לא 'שיפור' אלא 'בנייה מאפס'... כי לפני 15 שנים אפאחד פשוט לא התייחס. היה אפס מענה ואפס הכרה.

ועדיין, לדעתי, צריך להתמקד הרבה יותר גם בחלק התזונתי והנפשי של האשה.
לתת לכל היפראמזיסית עירוי בית וזופרן, זה כמו להפעיל כיפת ברזל...
מגן מהטילים ברמה המיידית, מציל חיים, אבל לא מטפל במצב לטווח הארוך.

מ ש

משתמש רשום
גם אני הייתי שם, ואכן יש שיפור מדהים בהבנה, בנכונות ובגישה של הצוות הרפואי.
האמת, זה לא 'שיפור' אלא 'בנייה מאפס'... כי לפני 15 שנים אפאחד פשוט לא התייחס. היה אפס מענה ואפס הכרה.

ועדיין, לדעתי, צריך להתמקד הרבה יותר גם בחלק התזונתי והנפשי של האשה.
לתת לכל היפראמזיסית עירוי בית וזופרן, זה כמו להפעיל כיפת ברזל...
מגן מהטילים ברמה המיידית, מציל חיים, אבל לא מטפל במצב לטווח הארוך.
מסכימה איתך ההבדל עצום וזו ממש בנייה מאפס.
גם לגבי החלק התזונתי והנפשי של האשה.
אני אישית, בלי לדעת על ההמלצות הקיימות היום במשל כמעט שנה לפני פוצצתי את עצמי בויטמינים עשיתי את כל בדיקות הדם הנצרכות טיפולי שיניים וכו וכו כדי להביא את הגוף במצב הפיזי הכי טוב שהוא יכול לזה
וגם, הגעתי מוכנה, עד כמה שניתן לומר מוכנה, נפשית גם לתקופה הזו, וזה לא רק נפשית, זה גם הרבה טכנית,
איך להיעזר ובמה, ואיך מסתדרים עם הילדים, כל הפרטים האלו ממש ממש חשובים במקרים כאלו.
אחרת קשה מאוד לצלוח את התקופה בצורה הגיונית.

יעקב ויצמן

משתמש סופר מקצוען
למסירה בחינם מירושלים (רמות)
אונדנסטרון אינובמד (זופרן) 4 מ"ג -10 טבליות (למי שצריכה ולאחר המלצה רפואית)
וחומצה פולית (חדש באריזה) 400 מק"ג של חברת הדס-200 טבליות.
לפרטים 0528174820 -יעקב

אוזן שומעת

משתמש פעיל
קצת תיקון, בונג'סטה ותחליפיה יש בהם 2 נקודות, אחת הם מיועדים לבחילות בהריון, שתים הם מיועדים לבחילות בהריון;).
כלומר שזה תרופה לבחילות, והיא בטוחה לגמרי כי כל הייצור שלה היא למצבים כאלו.
זופרן לעומת זאת היא תרופה להקאות ולא לבחילות, וכן היא לא נוצרה עבור מצב זה.
זה רק נקודה טכנית, כי מצד בטיחות כמו שכתבו כאן זה נקרא בטוח לגמרי (או כמו כל תופעות לוואי שכתוב בכל תרופה)
ורק שיש הרבה שזה לא עוזר להם כי זה לא עובד באופן של הבונג'סטה ושות'.
חוץ מזה נכון שהרבה פעמים ההבדל בין רע לרע מאוד הוא לא מורגש אבל הוא שווה, ולכן ממומלץ לקחת תרופות גם באופן שאין תועלת גמורה.
יש לנו גמ"ח בבית לכדורים כאלו ודומיהם, ובאופן כללי מי שיש לה למסור כדאי ליצור קשר עם חסדי אילה בקישור באחת ההודעות למעלה ויקחו את זה.
בריאות וס"ד לכולם

אשת מעש

משתמש חדש
מסכימה איתך ההבדל עצום וזו ממש בנייה מאפס.
גם לגבי החלק התזונתי והנפשי של האשה.
אני אישית, בלי לדעת על ההמלצות הקיימות היום במשל כמעט שנה לפני פוצצתי את עצמי בויטמינים עשיתי את כל בדיקות הדם הנצרכות טיפולי שיניים וכו וכו כדי להביא את הגוף במצב הפיזי הכי טוב שהוא יכול לזה
וגם, הגעתי מוכנה, עד כמה שניתן לומר מוכנה, נפשית גם לתקופה הזו, וזה לא רק נפשית, זה גם הרבה טכנית,
איך להיעזר ובמה, ואיך מסתדרים עם הילדים, כל הפרטים האלו ממש ממש חשובים במקרים כאלו.
אחרת קשה מאוד לצלוח את התקופה בצורה הגיונית.
אני אשמח לקבל פרוט מעשי על כל מה שאפשר לעשות לפני, ואילו ויטמינים מומלצים כדי להביא את הגוף במצב טוב.

למסירה בחינם מירושלים (רמות)
אונדנסטרון אינובמד (זופרן) 4 מ"ג -10 טבליות (למי שצריכה ולאחר המלצה רפואית)
וחומצה פולית (חדש באריזה) 400 מק"ג של חברת הדס-200 טבליות.
לפרטים 0528174820 -יעקב
הזופרן עדיין רלוונטי?
אם כן יותר מאשמח...

open spece

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
כמה אני מזדהה כאן עם כל אחת.
אחד הנושאים הקשים...
לפני הפעם האחרונה איך שנודע לי על ההריון ולפני ההקאה הראשונה!
לקחתי זופרן + דקלקטין בכמות המקסימלית
וזה עזר לי לצלוח את התקופה עם הקאות בודדות
ואני אחת שהייתי מקיאה 30+ הקאות כל יום
עוד משהו שעזר לי זה תרופה קיתריל שמקבלים בעירוי בתל השומר
ויש לי זופרן חבילה אחת לתרומה למי שצריכה - אלעד

יהודית רוזן

משתמש פעיל
למי ששאלה על בנדריל -
לי לא עזר כלום.
ותמיד בתקופות הללו אני במיצר.
לא בטוחה שהתרופה עוזרת מספיק,
אבל מפחדת להפסיק בשביל להחליף כי מי יודע מה יהיה יותר גרוע...

אולי מעניין אותך גם...