דרוש מידע זוכרים את השוקולדים של עלית?

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
לכל המתגעגעים לשוקולדים!!!!!!!!!!
שטראוס - עילית: רבע לשבע המקורי, מיוצר בנתיבות ויחזור בשבועות הקרובים למדפים. בנוסף, שוקולד פרה - מריר יגיע לרשתות השיווק במהלך אוגוסט. השוקולד מיוצר במפעל בבלגיה ומדובר בייצור מוגבל עד שהמפעל בנוף הגליל יחזור לפעילותו. ככל הנראה המפעל לא ישוב לפעילות בתום שלושת החודשים.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה עם חברת גרוס ? גם את השוקלדים שלהם אני לא מוצא בשום מקום
נגמר, זה כמו שיום אחד אוסם יפסיקו לייצר במבה. במבה בולי יגמר תוך יומיים הם לא ערוכים לזה.

אורי מלאכי

משתמש פעיל
נגמר, זה כמו שיום אחד אוסם יפסיקו לייצר במבה. במבה בולי יגמר תוך יומיים הם לא ערוכים לזה.
מה הכוונה? זה מגיע לחנויות ונגמר כי אני לא ראיתי אפילו מוצר אחד שלהם בחודשים האחרונים
חשבתי שיתכן שגם הם מיצרים במפעל של עלית (כמו שטעמן מייצרת מוצרים לכמה מותגים) ולכן גם הם נעלמו אחרת לא הבנתי מדוע הם לא מנצלים את ההזדמנות ומשתלטים על הנתח שוק של עלית במיוחד בדברים כמו חטיפי שוקולד שנראה שאף חברה לא יצרה תחליף

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מה הכוונה? זה מגיע לחנויות ונגמר כי אני לא ראיתי אפילו מוצר אחד שלהם בחודשים האחרונים
חשבתי שיתכן שגם הם מיצרים במפעל של עלית (כמו שטעמן מייצרת מוצרים לכמה מותגים) ולכן גם הם נעלמו אחרת לא הבנתי מדוע הם לא מנצלים את ההזדמנות ומשתלטים על הנתח שוק של עלית במיוחד בדברים כמו חטיפי שוקולד שנראה שאף חברה לא יצרה תחליף
נראה לי שהם מביאים במאסות דברים מחו"ל אז אחרי שנגמר אין להם עוד!!

גלינג

משתמש סופר מקצוען
זה ייבוא מצרפת.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
לרגל יום השוקולד הבינלאומי שחל היום (חמישי), נערך סקר סביב הרגלי אכילת השוקולד של הישראלים. הסקר, שהובא ב 'ynet נערך ע"י מותג השוקולד סניקרס באמצעות מכון סקרים רושינק, ממדגם מייצג של 518 נשים וגברים ישראלים בגילים 18-64.

מהסקר עולה כי השוקולד הינו המאכל החביב - 79% מהישראלים אוכלים שוקולד לפחות פעם בחודש.

82 אחוז מהישראלים אוכלים שוקולד לפחות פעם בשבוע ו-39% מהם מודים שהם אוכלים מדי יום – עם רוב מובהק לנשים (45%).

עוד עולה מהסקר כי ככל שאוהבים יותר לאכול שוקולד, פחות אוהבים לחלוק: 57% מאוכלי השוקולד על בסיס יומיומי אוהבים לאכול לבד, מול 42% מתוך אלה שאוכלים פעם-פעמיים בשבוע.

אה, לא נעים לומר, אבל תוצאות הסקר מראות שנשים מעדיפות פחות לחלוק את השוקולד שלהן מאשר גברים.

נתון נוסף, הגברים מעדיפים לרכוש שוקולד באריזות גדולות (50%) ולהתפנק במתוק בעיקר בסלון ביתם (53%), הנשים דווקא מעדיפות את השוקולד שלהן במנות אישיות - ובעבודה.

קינוח או פינוק? מהסקר עולה כי שליש מהישראלים אוכלים שוקולד לשם פינוק. במקום השני, הרחק מאחור עם 17%, עולה כי שוקולד נצרך כקינוח ו-14% אוכלים את השוקולד שלהם עם הקפה בשעות הבוקר.

בכל הקשור לנאמנות, הישראלים מאוד לא נאמנים לשוקולד שלהם - 79% מעדיפים לגוון במותגים, לעומת 21% בלבד שהצהירו כי בדרך כלל הם נאמנים למותג אחד.

התוספת המובילה של הישראלים יחד עם השוקולד: הנוגט עם רוב מוחלט. 28 אחוזים מהישראלים בחרו בנוגט ורק 16% בחרו בשילוב הטרנדי של מתוק-מלוח. במקום השלישי הופיע ביסקוויט (14%) ואחריו קרמל בוטנים (9%), חמאת בוטנים (7%) וקוקוס (6%).

אז מה נותר לאחל ביום הזה? שיהיה לכם יום שוקולד!

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
זה הכי אהבתי. כמה נכון!
נתון נוסף, הגברים מעדיפים לרכוש שוקולד באריזות גדולות (50%) ולהתפנק במתוק בעיקר בסלון ביתם (53%), הנשים דווקא מעדיפות את השוקולד שלהן במנות אישיות - ובעבודה.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הודעה מלפני יומיים:

חברת שטראוס תחזיר בקרוב למדפים את המותג שוקולד פרה מריר של עלית אחרי שהחברה והמותג פרה נעלמו כליל מקטגוריית השוקולד בחודשיים האחרונים. את השוקולד תייצר באופן זמני אחת מיצרניות הקקאו הגדולות בעולם, בארי קאליבו הצרפתית-בלגית-שוויצרית. הכנת השוקולד תתבצע במפעל בגרמניה והאריזה והיציקה יתבצעו בצרפת.​

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
על אלה אני בוכייה
אגוזי
טעמי
פסק זמן
בלונדי
(קרמלו ז"ל)
מקופלת (בחלב רותח)
דייייי!
כמה חדשים זה לוקח לחטות מפעל???!!!??
מה קרה!?
רגישות!
אין במה לעשות קינה בימים אלו
אבל באמת הערה נכונה....
איפה הם? מה הלו"ז?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
על אלה אני בוכייה
אגוזי
טעמי
פסק זמן
בלונדי
(קרמלו ז"ל)
מקופלת (בחלב רותח)
דייייי!
כמה חדשים זה לוקח לחטות מפעל???!!!??
מה קרה!?
רגישות!

שמעתי שהמפעל נשרף... [לא יודעת עד כמה זה נכון]. ושחלק מהמוצרים עברו לייצור בגרמניה.
כמו שזה נראה, ייקח עוד זמן עד שהמוצרים הכשרים יחזרו לחנויות

שליש

משתמש פעיל
בלתק.
אני עובדת בעבודה שקשורה איכשהו לעלית.
מנהל השיווק נתן לי הבטחה שעד סוף אוקטובר כ-ל המוצרים חוזרים.
ההבטחה מתועדת במייל. בא נראה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה