שיתוף - לביקורת זוועה הימים האלה...

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אתה שומע מנחם? איזה קטע! אתמול אני יוצא מהבית, יוצא מולי אדוארדו הארגנטינאי שכן שלי מבואס כולו. קיצער, איחלתי לו "בוקר טוב"
ומה אני שומע שהעולה החדש הזה אומר לי? "לא טוב! שונא! עכשיו בחירות!" עם ריש במבטא הארגנטינאי כבד, זה נשמע כמו למד! תכל'ס אני אומר לו "כן גם אני שונא את הימים האלו! אבל מה לעשות? ככה זה!"
"צודק!" הוא אומר לי, "תאמין לי שאתה אפילו לא יודע כמה זה קשה לי!" עכשיו כבר היו לו דמעות בעיניים.
ביננו לא כל כך הבנתי מה הוא לוקח ללב, תקופה מעצבנת ומגעילה! אבל בוא, הוא עולה חדש!
לא משנה! טפחתי לו על השכם ואמרתי "בעזרת ד' לכולנו קשה עכשיו זה יעבור אל תדאג!"
"מה גם לך יש?"
הייתי בשוק! "מה יש? בחירות? זה לכולנו!"
"בחירות? מה הקשר? יש לי בחילות אומר לך!"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה