זה יום אפרורי וגם הפרק... קצת.. אולי

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כמו שכתבתי, הבעיה היא לא בקצב הסיפור. הוא מעולה ומדויק.
(ובהחלט ניכרת כל האמנות המתוארת בהרחבה לעיל).
הבעיה (הקטנטונת, אם ישנה אולי אולי כנ"ל) היא בקצב הפרסום שלו.

אז פשוט -
להפעיל לחץ על משפחה לפרסם בכל שבוע, פרק של 4 עמודים, ואז זה יהיה מושלם המושלמים.

העצומה לעורכי משפחה, באשכול נפרד (3849).

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
להפעיל לחץ על משפחה לפרסם בכל שבוע, פרק של 4 עמודים, ואז זה יהיה מושלם המושלמים.
מבחינתי חוברת...
אצטרך רק צוות של אינדונזיות שיעזרו לי עם הצביעה, ואנחנו מסודרים.
תודה על התגובות! תראו איזה מגילה יצאה ממני בזכותן... :rolleyes:

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דרך שאני לקחתי על עצמי (די בחוצפה האמת) 'ללמד' את הקהל איך לקרוא אותו, וקיוויתי (ועדיין) שזה יעבוד.
ב"ה הצליח לך :)
נהניתי מהקוביות האלו. מדויקות, מספרות היטב אבל לא מאכילות אותך בעצימת עינים. תראי - תביני. לא הסתכלת או לא מספיק התבוננת? זהו הפסד שלך.
את עושה משהו מאד יחודי ויפה. החיסרון היחיד בעיני הוא שהוא לקוח ממחוזות יפנים מדי ולא הכי י'הודים (לא מתכוונת באופן סיפור הקומיקס, אלא בצורת ההגשה)
אני בעד החשיבות הזו להצגת כל דבר בקובי'ה משלו, אבל הדמויות לא נראו לי מתאימות. וזה הדבר היחיד שחבל לי עליו :)
בין השאר כי כשאחין שלי המסוקרן מגיע אלינו, הוא רואה דמויות שהוא לא מכיר בכלל ;)
מקווה שהובנתי, מפחדת שלא הובנתי בכלל :(
אבל אהבתי את החדשנות שלך, כל מה שסיפרת פה - טוב, אי אפשר לחשוב שאמא של נעמי היא לא רגישה ושברירית לדוגמא, כן? יש דברים שהם ברורים מעצמם. זה שהיא מתנדבת במתנ"ס וכד' דווקא לא הבנתי עד עכשיו :D
וזה שהיא טובת לב וגם פזיזה הבנתי מצוין ;)
בקיצור, את אמנית וטוב שאת מגישה את זה. טוב שכך.
וחבל (כלומר - איזה נס, מזל) שאין לך אינדונזיות שתעשינה את העבודה :rolleyes:
בהצלחה!
תצליחי ותעלי מעלה מעלה :D

הגיגית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
קראתי הכל- אפילו שאני לא מכירה את הקומיקס מעבר לפרסומים פה|קוף שמכסה עיניים|

תקשיבי, זה מדהים.
אני חסידה של השיטה הזאת בכתיבה, שגם שם, יש לספר לך כמה הגיבור הוא כזה וכזה ויש לאפיין אותו על ידי מעשים רגשות וכו שלו. היכרות בלתי אמצעית מה שנקרא. קיצור.
תומכת בכל מילה.
עלי והצליחי וכולי:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה