דרוש מידע זה אמיתי? יש חסד הפסיקו להביא מטרנה?

A052

משתמש סופר מקצוען
בלי קשר למטרנה.

בכל מאבק בין חברות ענקיות כמו אוסם (מטרנה) ושופרסל (יש חסד), יש נזק לשני הצדדים.
אוסם ניזוקה מכך שהמוצר לא נמכר ברשת הגדולה ביותר בארץ, ושופרסל ניזוקה מאיבוד לקוחות שעלולים לעבור לרשתות אחרות.

אבל ודאי שאם המאבק הוא למען הלקוחות (ולא תמיד הוא כזה...) יש מה להעריך את שופרסל.

שמחה 890

משתמש צעיר
יש חסד עכשיו באיזו שהיא מריבה עם אוסם, והם מפסיקים להביא את כל מותגי אוסם, והם גם שמו מודעות בחנות
המותגים הם אוסם, נסקפה, טבעול, צבר, מטרנה, ואולי יש עוד בכל מקרה לא אלמן ישראל ויש הרבה חנויות אחרות

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
באושר עד לא מצאתי שום מוצר של פינוק השבוע.

דינדושה

משתמש מקצוען
עברתי לסימילאק
הילדונת שלי אוכלת מצוין ב"ה
והיה זה חלקי ותרומתי להורדת המחירים ההזויים
ולכל אלה שבורחים לחנויות האחרות-
אם אין לכם סיבה מיוחדת על מטרנה
פשוט תפסיקו לצרוך אותה
כך ביחד אולי נצליח לבלום במשהו את האינפלציה

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
אבל יש דברים שיש רק של אוסם
לדוגמא
צלי בקר זה סוג רוטב
מה העניין
וזה נראה לי שזה סתם מריבה על הגב שלנו!!!

משובצת

משתמש פעיל
עברתי לסימילאק
הילדונת שלי אוכלת מצוין ב"ה
והיה זה חלקי ותרומתי להורדת המחירים ההזויים
ולכל אלה שבורחים לחנויות האחרות-
אם אין לכם סיבה מיוחדת על מטרנה
פשוט תפסיקו לצרוך אותה
כך ביחד אולי נצליח לבלום במשהו את האינפלציה
אשרייך.
אני ניסיתי סימילאק הילדה הקיאה והרגישה רע.
בסופו של דבר עשיתי שמיניות בשביל להשיג מטרנה והחיוך חזר לה לפנים ב"ה.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אשרייך.
אני ניסיתי סימילאק הילדה הקיאה והרגישה רע.
בסופו של דבר עשיתי שמיניות בשביל להשיג מטרנה והחיוך חזר לה לפנים ב"ה.
מענין
כי סימילאק נחשב ליותר עדין.
לי המטרנה עשה לבת שלי עצירות והרופאה אמרה לי לעבור לסימילאק שיותר קל לעיכול.
סתם מענין

דינדושה

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה