דרוש מידע זהירות!!!

מצב
הנושא נעול.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אנחנו כ''כ תמימיםמ מה הולך ברשתות החברתיות ואיזה נזקים וסיפורים מסמרי שיער צריך להיות שפויים להבין שאנחנו בעידן שפתוח לכולם מכולם מה שמוטל עלינו למחוק לא להגיב ספאם ואין דרך לצאת מזה אלא אם כן יצא חוק מיוחד נגד מיילים או הטרדות ברשת שברגע שמדוחים מקבלים דוח או לא יודעת מה

טיפוסית

משתמש רשום
נורמטיבי הוא לאאאאאאא, אולי תכתבי את שם (לא את הכתובת) המייל שלו שידעו להיזהר.
מחקתי ממזמן מהאימייל אבל רושם הדברים לא נמחקו לחלוטין לצערי
נורמטיבי לכאורה...
גם לאנשים נורמטיבים יש כנראה יצר הרע
וכל ההלכות לא מבדילות בין סוגי האנשים

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מחקתי ממזמן מהאימייל אבל רושם הדברים לא נמחקו לחלוטין לצערי

גם לאנשים נורמטיבים יש כנראה יצר הרע
וכל ההלכות לא מבדילות בין סוגי האנשים
אני חושבת שזו הנקודה
להבין שלא רק גסי רוח ומגעילים נופלים בזה
כל אחד צריך להיות מודע ולהתפלל
ולדעת שלפעמים זה אנשים בלי יראת שמים אבל שממש לא מתנהגים בצורה מגעילה
כשמישהו/י מקבלים מייל דוחה הכי קל לסנן, הניסיון הוא כשזה אדם שעל פניו נראה רגיש ומתחשב ולא לוחץ..
המודעות הזו חשובה, ושלא נספר לעצמינו שזה סיפור לחולים ותו לא אלא ניסיון של כל אחד

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני חושבת שזו הנקודה
להבין שלא רק גסי רוח ומגעילים נופלים בזה
כל אחד צריך להיות מודע ולהתפלל
ולדעת שלפעמים זה אנשים בלי יראת שמים אבל שממש לא מתנהגים בצורה מגעילה
כשמישהו/י מקבלים מייל דוחה הכי קל לסנן, הניסיון הוא כשזה אדם שעל פניו נראה רגיש ומתחשב ולא לוחץ..
המודעות הזו חשובה, ושלא נספר לעצמינו שזה סיפור לחולים ותו לא אלא ניסיון של כל אחד
מודעות זה טוב, זהירות זה מצויין, אבל בל נשלה את עצמנו שאנשים ראויים 'נופלים' לכזאת דיוטה בעודם עדיין אנשים ראויים, חוץ מיחוס לא נשאר מאומה לאותו מיוחס שהפך לדוחה וגס רוח המתגולל בעפר בראש כל חוצות.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
מודעות זה טוב, זהירות זה מצויין, אבל בל נשלה את עצמנו שאנשים ראויים 'נופלים' לכזאת דיוטה בעודם עדיין אנשים ראויים, חוץ מיחוס לא נשאר מאומה לאותו מיוחס שהפך לדוחה וגס רוח המתגולל בעפר בראש כל חוצות.
למה זה משנה?
שיהיה ראוי או לא ראוי אם לא רואים את זה חיצונית אז אני לא יכול לעשות כלום עם זה שהוא כבר לא ראוי...

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
למה זה משנה?
שיהיה ראוי או לא ראוי אם לא רואים את זה חיצונית אז אני לא יכול לעשות כלום עם זה שהוא כבר לא ראוי...
חשוב לדעת שמה שנאמר שלא רק גסי הרוח ומגעילים נופלים בזה, זה לא אמת זה שקר גס, כל מי נופל בזה הוא גס רוח ומגעיל, ואין להתייחס בסבלנות כלשהי או ברחמים לאותם גסי רוח - שחלקם גם מתחזים לאנשים טובים והם הקשים ביותר.

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
חשוב לדעת שמה שנאמר שלא רק גסי הרוח ומגעילים נופלים בזה, זה לא אמת זה שקר גס, כל מי נופל בזה הוא גס רוח ומגעיל, ואין להתייחס בסבלנות כלשהי או ברחמים לאותם גסי רוח - שחלקם גם מתחזים לאנשים טובים והם הקשים ביותר.
יש לי הרבה מה לומר בעניין
אולי אחרי תשעה באב
אבל בגדול זה להבין שכל אחד יכול ליפול, ואת זה לא אני אמרתי, אין אפוטרופוס
להיות רחמנים כלפי אותם אנשים זה בכל מקרה לא נכון כי אדם צריך להגן על עצמו קודם כל
וכן חשוב מאוד לדעת שיש חולים ונצלנים ויש אנשים עם יצר, שזה כל אחד/ת שנמצא כאן בעולם ומי שלא יודע את זה לא באמת יכול לשמור על עצמו. קודם כל זה מודעות

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש לי הרבה מה לומר בעניין
אולי אחרי תשעה באב
אבל בגדול זה להבין שכל אחד יכול ליפול, ואת זה לא אני אמרתי, אין אפוטרופוס
להיות רחמנים כלפי אותם אנשים זה בכל מקרה לא נכון כי אדם צריך להגן על עצמו קודם כל
וכן חשוב מאוד לדעת שיש חולים ונצלנים ויש אנשים עם יצר, שזה כל אחד/ת שנמצא כאן בעולם
החלוקה הזו מסוכנת לנוו מזיקה וגורמת לרפיון ונזק מהותי בהגנה על עצמנו.

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ממש לא. הפוך
מי שמכיר את הנושא מבפנים יודע עד כמה ההכללה של חוליגנים גורמת לקורבנות רבים
מכיר מכיר, מבין לאן את מכוונת, זה לא נכון ובוודאי ובוודאי לא על גבי פורום ציבורי, אני סיימתי תדיון הציבורי בזאת, אבל אין לך מושג כמה נפשות אני מכיר אישית שנפלו מחמת החלוקה המסוכנת הזו.

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עזבו אותכם מגיע שבת...

כולנו הבנו את הנושא וזה הכלל:
עדיף לא לפרסם מיילים בפומבי!!

מי שרוצה יכול לפרסם אבל זה על אחריותו.

שבת שלום!!:):):)
מסכימה כל מילה!
ואולי אחרי שכולנו הבנו כדאי לנעול את האשכול?

בכל אופן-
שבת שלום!

סוווווף !!!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
במילים אחרות: אינטרנט (אפילו נטפרי) זה דבר בעייתי
ואפילו "רק" מייל בלבד!
לכן נשתדל ונעשה כל מה שאפשר כדי להתרחק מכל הרשת לגמרי !
ובמיוחד לא ניתן בשום פנים ואופן גישה לילדים לדבר מסוכן זה!!!

magn

משתמש צעיר
פרסמתי מייל בפרוג בלי ג'מייל וקיבלתי כמה מיילים עם תמונות מזעזעות שכמובן לא מתאימות לציבור שלנו!
כמובן שהעברתי אותו ישירות לספאם
במידה ואתם מקבלים מייל שרשום דודי החתיך אוו שלום כהן אל תפתחו את המייל!!!תעבירו ישירות לספאם!!
וואו ועוד פעם וואו להזדעזע כל פעם מחדש.

לגופם של דברים, המשטרה יכולה להגיע מאוד בקלות לחיה הזאת וללכוד אותה אם רב יגיד להגיש תלונה זה יתן לכם את הכח ללכת להתלונן , תעשו מה שבא לכם אבל כדאי להתייעץ עם רב אפילו על ידי שליח.
צריך לנצל את הכח של המשטרה גם לדברים טובים זה ההבדל בין הדור שלנו לדורות קודמים שהיום יש משטרה .
בשורות טובות ונזכה ותחזינה עינינו בשובך לציון במהרה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה